Horse Eventing 2

 
92 %
Spuštěno: 748129x |
 

Ovládání

Pohyb
X
Skok

Popis

Horse Eventing 2 Užijte si super závodní hru na koních, kde se zúčastníte mistrovství v parkuru. Upravte si svého krásného koně a vydejte se na trať plnou stále komplikovanějších překážek. Dokážete odhadnout správný okamžik ke skoku a zvítězit? Určitě vás potěší bezvadná 3D grafika.

Shockwave  Hra vyžaduje nainstalovaný doplněk Shockwave.

Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

Nejlépe hodnocený komentář

Komentáře

Tunakovka klara

ááááááááááááááááááááááá,smajlach jo.naděje je pryč.nejde tosmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlcelí život budu brečet.hra o koňáškovy je v čudusmajl za to mi musí zaplatitsmajlsmajlsmajlten kdo to vymyslel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§smajlsmajlsmajlsmajlsmajl

Tunakovka klaraTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Lisek(♥Nej holky♥)

Ty vaše rady jsou na prd (bez urážky) Mě to jde a to ani nepotřebuju tu aplikaci kterou k tomu (údajně potřebuju)
Bohužel mi jde jen tato hra a žádná jiná od eventing smajl

LisekTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

lexymo

Nikomu to tady nejde jen mě ano. musíte otevřít to co se vám stáhlo poté to dát pryč z obrazovky 2x kliknout na hru a mělo by to jít (TEDY ASPON MĚ TO ŠLO) smajl smajl smajl smajl

lexymoTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

lindas(ALIS)

super hra ale nnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjdddddddddddddddddddddddddddddddeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lindasTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)