Parkur

4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

92%
Hra - Horse Eventing 2
Video se načítá

Užijte si super závodní hru na koních, kde se zúčastníte mistrovství v parkuru. Upravte si svého krásného koně a vydejte se na trať plnou stále komplikovanějších překážek. Dokážete odhadnout správný okamžik ke skoku a zvítězit? Určitě vás potěší bezvadná 3D grafika.

 
87%
Hra - Jump Off
Video se načítá

Staň se na chvíli žokejem a skákej se svým koněm přes překážky tak, aby si získal co nejvíc bodů a mohl postoupit do dalšího kola. V této odpočinkové hře jsi jezdcem na dostihové dráze a svého koně musíš jednak správně směrovat, aby překážku neminul, ale také s ním zavčas vyskočit, aby ji nesrazil. Zlepšuj se, postupuj do dalších kol a staň se vítězem závodu.

 
86%
Hra - Horsey Run Run 2
Video se načítá

Úkolem této hry je závodit s postavičkou vtipně animovaného koníka. Důležitá je nejen rychlost, ale i přesnost. Vaším úkolem je totiž přeskakovat překážky. Hra má několik úrovní a důležité je nasbírat co nejvíce bodů. Ovládání je pohodlné pomocí klávesnice a to šipkou pro pohybu kupředu a mezerníkem pro skok.

 
85%
Hra - Jumporama
Video se načítá

Podařená a skvěle hratelná online hra s koňmi. Tentokrát jde o nefalšované koňské závody. Usedni na jednoho z nejlepších koníků a vydej se na závodní trať. Hodně štěstí při překonávání překážek. Zkus i druhý díl této mega hry.

 
85%
Hra - Penny jede na koni
Video se načítá

Máš ráda koně? Tak to se ti bude tato hra opravdu líbit. Ale neboj se, nejedná se o žádné obehrané závody! Tvým úkolem je posadit se do sedla krásného koně a vydat se na záchranu kamaráda Bena, který na tebe za lesem čeká. Na cestě musíš posbírat co nejvíce laskomin pro koníka, aby měl dost síly na překonání všech překážek. Tak neváhej a vydej se na úžasnou cestu v sedle koně!

 
80%
Hra - Jumporama 2
Video se načítá

Povedená superhra s koníčky. Pokud máš ráda koně a koňské závody plné rychlosti a vzrušení, tak jsi na správné adrese. Ovládej koníčka a snaž se přeskočit všechny překážky a samozřejmě zvítězit. Jak se ti hra líbí? Povedený je i první díl této hry.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
79%
Hra - Horse Eventing
Video se načítá

Máme tu pro vás tuto hezkou sportovní hru, ve které se budete účastnit parkurových závodů na koni. Zvládnete bez problémů vyhrát každý závod?

 
78%
Hra - Pony Races
Video se načítá

Koně jsou velmi populárními zvířaty. Mnozí je nemohou mít doma, a tak apsoň se na ně chodí dívat nebo dokonce si je půjčují na vyjížďky. Ale co takhle závod na koni? Vyberte si koníčka, jaký se Vám bude nejvíce líbit, a pak se s ním vydejte na trať, kde jsou nastraženy různé překážky, které musíte přeskakovat. Po cestě můžete sbírat například potravu v podobě mrkve.

 
78%
Hra - Show Jumping
Video se načítá

Parkurové závody jsou formou závodů, ve kterých koně se svými žokeji skáčou přes překážky. Hlavní cíl je skočit čistě a nesrazit překážku, v opačném případě by následovala časová penalizace. Za každý nečistý skok dostanete čtyři trestné body. Za každou vteřinu po časovém limitu se závodníkovi přidá jeden trestný bod.

 
73%
Hra - Lexie Rosette ride
Video se načítá

Jezděte na koni s jezdkyní Lexie a zdolávejte překážky. Hra se ovládá pomocí klávesnice a to levou a pravou šipkou pro změnu směru a mezerníkem pro výskok. V průběhu hry sbíráte barevné praporky a barevné kokardy. Cílem je nasbírat co nejvyšší počet bodů v daném časovém limitu a dosáhnou nejlepšího skóre.

 
71%
Hra - Forest Ride
Video se načítá

Během této hry se z Vás stane jezdec na koni. Na začátku si můžete vybrat jednu ze dvou tras a pak nezbývá, než vyskočit do sedla a uhánet krajinou. Jenže kůň není stroj a taky potřebuje malé občerstvení v podobě vody a jablek, které jsou umístěny v sudech na cestě. Tato hra, jak ovšem asi všechny, má i svá úskalí. A to v podobě prázdných sudů, a jiných překážek, které musíte přeskakovat nebo obcházet. Pokud se překážkám nevyhnete, odečtou se Vám body.

 
65%
Hra - Horse Jumping 3D
Video se načítá

Chtěla bys jezdit na koni a vyzkoušet s ním parkur? V této hře můžeš. Je pro tebe připraveno mnoho kol parkuru nebo kol, kde musíš běhat přes určité body. Vždy si dej pozor na rychlost, musíš běžet tou správnou, protože jinak se do dalšího kola nedostaneš.

 
60%
Hra - Pepcid Horse Jumping
Video se načítá

Líbí se ti koňské závody? A co takhle přeskoky přes překážky? Nemáš koně, ale toužíš být hvězdou Velké Pardubické? Tak vyzkoušej tuto hru! Posaď se za krásného hnědouše a start! Přeskákej všechny překážky a dej si dobrý pozor, ať žádnou neshodíš! Užij si jízdu v sedle koně, dojeď do cíle a nezapomeň na časový limit!

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)