Farm Mania ČESKY

 
90 %
Spuštěno: 55154x | 3,45 MB
 

Ovládání

Kompletní ovládání

Popis

Farm Mania ČESKY Užij si super zábavu s mladou farmářkou, která se snaží vybudovat ze staré farmičky nejlepší farmu široko daleko.Podaři se ti vypěstovat nejlepší produkty? Ve hře můžeš dokonce upéci i chleba! :)

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

Nejlépe hodnocený komentář

Komentáře

martabrouk(slza mix)

jeto super hrasmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl ale skoda ze se to automaticki neuklada smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl a ze to neni plna verze BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ HRAsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl KDO SOUHLASI DEJTE LIKE JA SI MISLIM ZE TO BAVI VSECHNI JESTLI NE TAK NEVIM CO JE BAVIsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl PROSTE BOZI HRAsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

martabroukTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Papajda

Je docela dobrá, ale jsou lepší. Jen mě štve že se automaticky neukládá! smajl Kdo má stejný názor like!smajl

PapajdaTo se mi líbí +3 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)