Taxi

4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

78%
Hra - GabCab
Video se načítá

Zajímavá strategická online hra pro všechny dívky, které mají rády autíčka a dopravu. Cílem hry je udržet v chodu dopravní systém ve městě. Hra nabízí hezkou grafiku a samozřejmě super zábavu.

 
76%
Hra - Yellow Cab New York
Video se načítá

Žluté taxíky brázdí ulicemi New Yorku a jeden z nich si vezmeš na starost v následující hře. Jezdi a nedopusť, aby se auto převrátilo na střechu, jinak prohraješ. Pokus se dojet do cíle co nejrychleji. Cestou dostaneš různé příležitosti, kterak navýšit své bodové ohodnocení. Vzhůru do ulic velkoměsta!

 
72%
Hra - Ace Gangster Taxi
Video se načítá

V této hře hrajete za chlapíka, který se rozhodne pomoct svému dlouholetému kamarádovi, kterému krachuje jeho taxi služba. Jediné co mu zbylo, je garáž a poslední taxík, který vám pronajme. Vy budete jezdit městem, vozit zákazníky a vydělávat peníze. Za utržené peníze můžete vylepšovat taxík, kupovat nové vozy. Dokonce můžete i tankovat na benzínkách. Jezděte nejlépe, taxík se dá totiž rozmlátit. Pomůžete svému kamarádovi?

 
72%
Hra - Turbo Taxi
Video se načítá

Vžij se na chvíli do kůže řidiče taxíku, který brouzdá ulice ve svém autě a hledá zájemce o své služby. Jakmile někoho nabereš do auta, musíš najít požadované místo, kam se chce dopravit. Hra ti spočítá celou řadu statistik. Během jízdy si dávej také pozor na nebezpečné zombíky, které klidně můžeš likvidovat.

 
62%
Hra - Sim Taxi
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahraj si na taxikářku a rozvážej lidi po městě, kam budou chtít. Orientuj se podle kompasu v levém horním rohu - víš, kde přibližně se nachází tvůj zákazník a také kam chce odvést. Dávat pozor musíš na benzín, stav tvého vozidla i protijedoucí policisty - narazit do nich není úplně levné.

 
60%
Hra - Crazy Taxi
Video se načítá

Staň se ridičkou velmi šíleného taxíku, který jede po rovné silnici v poušti. Jsou tam ale auta, která jedou pomaleji, a ta musíš objíždět nebo přeskakovat. Jak daleko se dostaneš?

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
40%
Hra - Taxi Express
Video se načítá

Pokud jste někdy zkusit jízdu v taxi na pozici řidičky, pak jste na správném místě. Dopravte zákazníka na cílové místo. Jeďte opatrně, protože jinak dojde k poškození vozidla a také zákazník může být zraněn.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)