Autoškola

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
81%
Hra - Barbie Driving Test
Video se načítá

Pomozte Barbie, aby udělala zkoušky v autoškole a získala řidičský průkaz. nejdříve jí musíte vybrat vhodné oblečení, vylepšit auto a projít určitou trať. Zvládnete to?

 
81%
Hra - Bombay Taxi 2
Video se načítá

V této hře se stanete řidičem Parkyou. Váš taxík brázdí ulice indického města Bombaj a vy se ho pokusíte řídit. Parkya je po dlouhém dni unavený a má před sebou parkování. Pomozte mu manévrovat mezi nesprávně zaparkovanými auty na vyhrazené místo. Nenabourejte ostatním auta. Hra má více než dvacet úrovní, dokážete je zvládnout všechny?

 
80%
Hra - Bombay Taxi
Video se načítá

A je tady hra na parkování - Bombay Taxi. Holky jsou obvykle známy tím, že neumějí dobře zaparkovat auto. Zkus to virtuálně v této parádní superhře a hned se uvidí, kde je pravda.

 
78%
Hra - Traffic Hazard
Video se načítá

Dostali jste se někdy s autem do velkého dopravního provozu někde ve městě? Určitě ano. I když třeba ne jako řidiči, ale jen jako spolujezdci. Vyzkoušejte si v této hře řízení bezproblémového provozu. Musíte manipulovat s auty tak, aby se nestala žádná dopravní nehoda. Všechna auta jedou, vy je můžete zastavovat, zrychlovat. A autobusy manipulovat nemůžete a proto na silnici spíše překáží. Abyste splnili level, musíte zdárně nchat projet určitý počet aut. Křižovatky budou stále obtížnější.

 
77%
Hra - Concert Parking
Video se načítá

Opravdu stylově návyková online hra na parkování. Tentokrát se chystáš na koncert, ale je těžké najít volné místo na parkování. Pospěš si, ať stihneš koncert.

 
76%
Hra - Texting and Driving Game
Video se načítá

Dokážete si představit, že řídíte automobil a během jízdy dokonce píšete textovou zprávu na mobilu? Ve hře Texting and Driving Game si to můžete vyzkoušet. Používejte směrové šipky pro pohyb auta, vyhýbejte se kontaktu s jinými auty a dalšími překážkami, které vás na cestě potkají. Zmáčkněte šipku nahoru a získáte body.

 
Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

74%
Hra - 18 Wheeler Challenge
Video se načítá

Máte rádi silná auta? Pak tu pro vás máme jedno extrémně těžké vozidlo. Stanete se řidičem nákladního auta. Ale abyste mohli takové auto řídit, musíte si opatřit řidičský průkaz. A na řidičský průkaz musíte prokázat určité schopnosti. Dokončete každou lekci v kurzu a získejte vysoké skóre. Dokážete zvládnout monstrum s osmnácti koly?

 
74%
Hra - Carpark Challenge
Video se načítá

Myslíte si o sobě, že jste vynikající řidič? Zvládnete ovšem zaparkovat při ztížených podmínkách? Zkuste si to v téhle super hře, ve které se rozhodně nebudete nudit. Auto vidíte z ptačí perspektivy, takže korigovat a odhadnout finální pozici auta by pro Vás neměl být problém, ale učený z nebe nespadl. Hodně štěstí!

 
73%
Hra - Driving School TD
Video se načítá

Věříš si na to, že bys mohla získat řidičský průkaz? V této hře si totiž ověříš, jak jsi na tom se svými řidičskými schopnostmi. Čeká na tebe 15 scén, které ověří znalost dopravních předpisů i třeba to, jak dokážeš zaparkovat.

 
73%
Hra - Central Parking
Video se načítá

Otestujte si své řidičské dovednosti v této báječné hře! Myslíte si, že jste natolik schopný řidič, abyste zaparkoval ve špičce? Zkuste si to nanečisto. Svůj automobil vidíte z ptačí perspektivy, takže by s tím neměl být žádný problém. Nebo snad ano? Snažte se zaparkovat co nejpřesněji a Vaše snaha bude odměněna. Hodně štěstí a hlavně bez nehody!

 
73%
Hra - Carbon Auto Theft
Video se načítá

Carbon Auto Theft je automobilová hra, která je velice hezky graficky zpracována. Ocitnete se v roli zloděje aut a vaším úkolem bude odjet z parkoviště, aniž byste přivolali na sebe policisty. Na první pohled se hra jeví jako velice jednoduchá, ale zdání klame. Úkol se totiž kolo od kola bude hůře plnit, protože budou na vás čekat stále těžší nástrahy.

 
73%
Hra - Mafia Driver
Video se načítá

Vžijte se do pozice tajného vládního agenta, jehož úkolem bude se přestrojit za nájemného řidiče. Vaším přímým nadřízením nebude nikdo jiný, než šéf místní mafie. Cílem mise je získání dostatku informací, které by poté mohly být použity u soudního řízení. Dokážete se mezi mafiány infiltrovat a získat si jejich důvěru?

 
73%
Hra - Mafia Driver 2
Video se načítá

Zlodějíčkové aut musí být pořádně opatrní, aby je náhodou při jejich loupení nevyrušili policisté nebo aby náhodou neudělali nějakou chybu, která by je prozradila. Ukradněte auto, se kterým budete jezdit po městě. Musíte sbírat malé kroužky. Pozor si musíte dávat na jiná auta nebo překážky, abyste do nich nenarazili. To by totiž znamenalo, že Vás policie zbystřila.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)