Monster High omalovánky

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
87%
Hra - Monster High Coloring
Video se načítá

Příšerky ze střední školy jsou tady v další ze skvělých her, kde jsou hlavními hrdinkami. Pokud si rádi vymalováváte, ale nebaví Vás pořád měnit pastelky, vyzkoušejte si takové vymalovánky na svém počítači. Vždy jen jednoduchým kliknutím změníte barvu na štětci a můžete pokračovat. vybarvěte si svou postavu jak jen chcete. Nebojte se výrazných a divokých kombinací barev.

 
79%
Hra - Monster High Sweet 1600
Video se načítá

Frankie Stein slaví své sladké 1600 s kamarády. Ozdobte obrázek barvičkami.

 
78%
Hra - Monster High Dead Tired Coloring
Video se načítá

Dokážeš vybarvit skupinku děvčat z Monster High tak, aby zase dostala radost ze života. Chce to pouze využít svoji fantazii a jistě odvedeš dobrou práci. Bez barev totiž vypadají velmi smutně.

 
75%
Hra - Monster High Coloring Draculaura
Video se načítá

Vybarvi si podle vlastních představ hrdinku Draculauru, která vypadá bez barev jakoby ji netěšil svět. Díky tvé fantazii může znovu ožít a začít zářit.

 
69%
Hra - Monster High Quiz
Video se načítá

Hrdinové z Monster High si pro vás připravili menší kvíz a několik úkolů. Dokážete vyplnit všechny správné?

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)