Matematické

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Brain Numbers - Volume I
Video se načítá

Ve hře Brain Numbers - Volume I se setkáte s různými úkoly, které budou mít něco společného s čísly. Vyřešte všech deset miniher a zvítězíte. Za správnou odpověď si připíšete sto bodů, za špatnou odpověď naopak pětadvacet bodů ztratíte. Pokud byste využili nápovědy, připravte si celých padesát bodů.

 
84%
Hra - Tower blaster
Video se načítá

Výborná logická hříčka, i když bychom to podle názvu určitě neřekli. Vašim úkolem je postavit věž dříve než nepřátelští vikingové, a to tak, že lehčí kostky budou stát na těch těžších. Tak se dostanete k vítězství.

 
83%
Hra - 2048 Fuzzy Monsters
Video se načítá

Ve hře 2048 Fuzzy Monsters musíte pomocí přesunů jednotlivých čtverců nasbírat předem určený součet. Proces bude komplikován předem určeným zadáním.

 
83%
Hra - 2048 Gold Edition
Video se načítá

Zahrajte si další logickou hru 2048. Cílem této hry je dosáhnout výsledku 2048. Používejte šipky, spojujte stejné číslice a dosáhněte výsledku 2048. Podaří se vám ho dosáhnout?

 
83%
Hra - Brain Shapes
Video se načítá

Umisťujte čísla do dírek podle matematických vzorců. Vypočítejte, jaká čísla pasují do dírek a poté je tam vložte ze spodní řádky. Pokud se budete chtít vrátit a začít znovu, zmáčkněte bílou šipku v modrém tlačítku. Hra má celkem 26 úrovní, které jsou rozděleny do šesti úrovní obrížnosti. Dokážete projít všechny?

 
82%
Hra - Septenary
Video se načítá

Cílem hry je přesunutí několika čtverců obsahujících čísla. Dokážete spojit vždy tři stejné čísla? Ta která jsou za mřížemi jsou nepohyblivá. Dokážete si tedy poradit?

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

82%
Hra - Brain Builder
Video se načítá

V této logické hře si můžete vyzkoušet své rychlé reakce, ale i logické myšlení. V každém kole na vás čeká jiná úloha, kterou musíte do jedné minuty splnit co nejlépe. Čím rychlejší budete, tím lepší hodnocení za daný level získáte.

 
81%
Hra - The Eyeballing Game
Video se načítá

Máte rádi geometrické útvary? Ovládáte anglický jazyk? Pak tu pro vás máme zajímavou hru, ve které budete hledat správné řešení pro zadané úkoly. Hra vám v anglickém jazyce napíše, co máte hledat nebo udělat a vy se musíte pokusit přesně najít vhodné místo, kam umístit geometrické útvary. Hodně štěstí!

 
80%
Hra - Sunset Sudoku
Video se načítá

Sunset Sudoku je klasická verze sudoku, u které se můžete zaposlouchat do relaxační hudby. Ve hře jsou dostupné 3 obtížnostní úrovně: lehká, střední a těžká. A pokud byste si náhodou nevěděly rady, můžete vždy hru požádat o nápovědu.

 
80%
Hra - Math War
Video se načítá

Parádní matematická hra, ve které se zobrazují příklady a vaším úkolem je určit, zda jsou správné nebo ne. Navíc vám utíká čas a pokud se netrefíte, tak se vám čas výrazně zkrátí.

 
80%
Hra - 2048 Endless Saga
Video se načítá

Zamyslete se nad čísly a sčítejte stejná čísla, abyste odemkli číselné zámky, které jsou na horní straně hracího pole. Pokud vše překombinujete, pak si buďte vědomy, že se moc daleko nedostanete.

 
80%
Hra - 2048
Video se načítá

Ve hře 2048 si prověříte matematické schopnosti. Cílem je sčítat čísla tak dlouho než se na obrazovce zjeví číslo 2048.

 
80%
Hra - 10 is Again
Video se načítá

Zahrajte si druhé pokračování populární matematické hry. Za úkol budete mít opět vytvářet z číslic, číslo 10. Stačí sečíst jednotlivá čísla a je hotovo. Tentokrát to bude o něco těžší, protože zde máte i násobení.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)