Matematické

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Brain Numbers - Volume I
Video se načítá

Ve hře Brain Numbers - Volume I se setkáte s různými úkoly, které budou mít něco společného s čísly. Vyřešte všech deset miniher a zvítězíte. Za správnou odpověď si připíšete sto bodů, za špatnou odpověď naopak pětadvacet bodů ztratíte. Pokud byste využili nápovědy, připravte si celých padesát bodů.

 
84%
Hra - Tower blaster
Video se načítá

Výborná logická hříčka, i když bychom to podle názvu určitě neřekli. Vašim úkolem je postavit věž dříve než nepřátelští vikingové, a to tak, že lehčí kostky budou stát na těch těžších. Tak se dostanete k vítězství.

 
83%
Hra - 2048 Gold Edition
Video se načítá

Zahrajte si další logickou hru 2048. Cílem této hry je dosáhnout výsledku 2048. Používejte šipky, spojujte stejné číslice a dosáhněte výsledku 2048. Podaří se vám ho dosáhnout?

 
83%
Hra - 2048 Fuzzy Monsters
Video se načítá

Ve hře 2048 Fuzzy Monsters musíte pomocí přesunů jednotlivých čtverců nasbírat předem určený součet. Proces bude komplikován předem určeným zadáním.

 
83%
Hra - Brain Shapes
Video se načítá

Umisťujte čísla do dírek podle matematických vzorců. Vypočítejte, jaká čísla pasují do dírek a poté je tam vložte ze spodní řádky. Pokud se budete chtít vrátit a začít znovu, zmáčkněte bílou šipku v modrém tlačítku. Hra má celkem 26 úrovní, které jsou rozděleny do šesti úrovní obrížnosti. Dokážete projít všechny?

 
82%
Hra - Septenary
Video se načítá

Cílem hry je přesunutí několika čtverců obsahujících čísla. Dokážete spojit vždy tři stejné čísla? Ta která jsou za mřížemi jsou nepohyblivá. Dokážete si tedy poradit?

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

82%
Hra - Brain Builder
Video se načítá

V této logické hře si můžete vyzkoušet své rychlé reakce, ale i logické myšlení. V každém kole na vás čeká jiná úloha, kterou musíte do jedné minuty splnit co nejlépe. Čím rychlejší budete, tím lepší hodnocení za daný level získáte.

 
81%
Hra - The Eyeballing Game
Video se načítá

Máte rádi geometrické útvary? Ovládáte anglický jazyk? Pak tu pro vás máme zajímavou hru, ve které budete hledat správné řešení pro zadané úkoly. Hra vám v anglickém jazyce napíše, co máte hledat nebo udělat a vy se musíte pokusit přesně najít vhodné místo, kam umístit geometrické útvary. Hodně štěstí!

 
80%
Hra - Math War
Video se načítá

Parádní matematická hra, ve které se zobrazují příklady a vaším úkolem je určit, zda jsou správné nebo ne. Navíc vám utíká čas a pokud se netrefíte, tak se vám čas výrazně zkrátí.

 
80%
Hra - 2048 Endless Saga
Video se načítá

Zamyslete se nad čísly a sčítejte stejná čísla, abyste odemkli číselné zámky, které jsou na horní straně hracího pole. Pokud vše překombinujete, pak si buďte vědomy, že se moc daleko nedostanete.

 
80%
Hra - 2048
Video se načítá

Ve hře 2048 si prověříte matematické schopnosti. Cílem je sčítat čísla tak dlouho než se na obrazovce zjeví číslo 2048.

 
80%
Hra - 10 is Again
Video se načítá

Zahrajte si druhé pokračování populární matematické hry. Za úkol budete mít opět vytvářet z číslic, číslo 10. Stačí sečíst jednotlivá čísla a je hotovo. Tentokrát to bude o něco těžší, protože zde máte i násobení.

 
80%
Hra - Extreme Maths
Video se načítá

Myslíš si, že matematika je nuda? Tak to se pleteš, když jdeš na učení správným způsobem, může to být velká zábava. V této hře si procvičíš celou řadu matematických operací a u toho se budeš bavit extrémním snowboardováním. Na začátku si vybereš svého snowboardistu a budeš postaven na start. Nad tebou se vždy objeví matematický příklad a sjezdovka se ti rozdělí na několik pruhů, na každém bude napsán jiný výsledek. Když posuneš sjezdaře do pruhu se správnou odpovědí, tak najedeš na skokánek, udělá se trik a dostáváš body. Když to ale spočítáš špatně, skokánek mineš a ztrácíš život. Čas vzdálenosti ke skokánku se měří nahoře obrazovky, ale víš-li výsledek hned, můžeš správný pruh odkliknout a tím najetí na skokánek uspíšit. Obtížnost příkladů se zvyšuje, tak se nauč hbitě počítat a trhej rekordy v získávaném skóre.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)