Mini hry

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
91%
Hra - Monkey Go Happy Stage 52
Video se načítá

Podaří se vám u domorodců najít helmu pro ptačího letce? Předtím však budete muset pomoci i ostatním domorodcům. Musíte najít luk pro lovce, aby pro vás sestřelil včelí hnízdo se sladkým medem. Také budete muset najít kolíčky pro ženu, která musí pověsit prádlo.

 
90%
Hra - Wedding Trouble
Video se načítá

Svatba je důležitým krokem v životě dvou lidí. S uspořádáním svatby může nastat celá řada problémů. V této hře se pokusíte pomoci nevěstě s organizací jejího dne D. Problém je, že svatba je příliš drahá, a proto budete muset projít několika malými testy, abyste získali peníze ke koupi lepších věcí. Připravte vše ke svatbě.

 
89%
Hra - Monkey GO Happy Turkeys
Video se načítá

Super pařba, ve které budete plnit různé hádanky a úkoly. Tak budete moci získat předměty, klíče a jablíčka. Díky tomu můžete rozesmát smutnou opičku.

 
89%
Hra - Taylor Swift Ex–Boyfriends
Video se načítá

Taylor Swift by se chtěla pomstít svým bývalým přítelem, který jí zlomili srdce. Pomozte jí s různými úkoly, aby byla pomsta dokonalá.

 
89%
Hra - Monkey Go Happy Stage 46
Video se načítá

Máme tu další parádní díl opiček, kde bude tentokrát vaším hlavním úkolem sehnat hnojivo pro růst jedné rostlinky. Nejdříve však budete muset najít meč, díky kterému uvolníte mouchu ze spárů liány a získáte klíč k noře. Také se snažte najít všechny malé opičky.

 
89%
Hra - Monkey Go Happy Stage 57
Video se načítá

Pomozte opičce získat modrý krystal, který ji pomůže otevřít tajemný sejf a získat jeho obsah. Krystal však hlídá pirát, který se jej nevzdá lacino. Budete mu muset sehnat několik zlatých mincí. Také budete muset sehnat šátek pro námořníka nebo uhasit oheň v kamnech. Samozřejmostí je i několik hádanek, které budete muset rozluštit.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

88%
Hra - Duck Life
Video se načítá

Duck Life je skvělá hra právě pro Vás! Vlastníte farmu, kterou tornádo srovná se zemí. Vám zbyde pouze jedno vajíčko, ze kterého se vylíhne kačátko, které musíte trénovat na závody, aby vám vydělalo peníze. Trénujte kačátko běhat, plavat a létat a nezapomeňte ho pravidelně krmit, aby mělo sílu! Tak na co čekáte? Vyhrávejte závody a vydělejte peníze na novou farmu.

 
88%
Hra - Duck Life 2
Video se načítá

Máme tady pro vás druhé pokračování této sportovní hry. Udělejte ze svého káčátka atleta, který svět ještě neviděl! Budete soutěžit hned v několika disciplínách jako třeba jako je běh, létání, šplhání a plavání. Nejtěžší je běh a létání. Závoďte ve Skotsku, Anglii, Egyptě, Hawaii až se kvalifikujete na prestižní závody do Japonska! Nebude to jednoduché, hlavně se nezapomeňte o něj starat, krmte ho, aby měl sílu, trénujte ho, aby měl výdrž. Kdo z vás si troufne vytrénovat tohoto zelenáče až na úplný vrchol?

 
88%
Hra - Trollface Quest
Video se načítá

Zabavte se netradiční hrou a překonejte všech 20 úrovní, které si pro vás tvůrci připravili. Dokážete hlavnímu hrdinovi pomoci?

 
88%
Hra - Monkey Go Happy Stage 50
Video se načítá

Máme tu již 50. díl smutných opiček, které musíte rozesmát. Tentokrát musíte opičce pomoci otevřít průchod na mostě, aby mohl projít jeden průzkumník. Než se tak stane, budete muset najít několik šroubků nebo třeba hlavu pro robota. Také budete muset vyřešit cestu v bludišti.

 
87%
Hra - Monkey GO Happy Marathon 2
Video se načítá

Luxusní herní záležitost Monkey Go Happy je tu s dalším dílem. Opět bude tvým nelehkým úkolem potěšit opičky při řešení nejrůznějších logických miniher. Série Monkey Go Happy je bezpochyby nejúspěšnější gameskou posledních let. Zahraj si ji.

 
87%
Hra - Clickplay Quickfire 2
Video se načítá

Máme tu další pokračování ze série miniher Clickplay! Rozluštěte hádanky a dostávejte se do dalších kol. Čím méně klikáte, tím lépe. Jako vždy kdybyste nevěděli jak dál tak máte k dispozici v horním rámečku malou nápovědu. Dokážete nahrát TOP skóre?

 
87%
Hra - Monkey GO Happy Marathon
Video se načítá

Oblíbená super hra Monkey Go Happy je tu s dalším dílem. Opičky opět zažívají roztodivná dobrodružství, která s nimi budeš prožívat i ty. Čekají tě zapeklité úkoly. Vyber si svou opičku a dej se do hraní. Je to bomba hra.