Mini hry

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

91%
Hra - Monkey Go Happy Stage 327
Video se načítá

Máme tady pr otebe další díl opičácké logické hry Monkey Go Happy. Dneska pro tebe máme již 327. díl, ve kterém se ocitneš v klasickém bytě, kde na tebe ovšem čekají neklasické logické úlohy. Podaří se ti vše správně vyřešit?

 
66%
Hra - Monkey Go Happy Stage 325
Video se načítá

Ani dnes jsme na tebe nezapomněli a máme pro tebe další nášup logické hry Monkey Go Happy. V dnešním díle opustíš naši sluneční soustavu a podíváš se k sousedům mimozemšťanům. Podaří se ti vše vyřešit i na cizí planetě?

 
96%
Hra - Monkey Go Happy Stage 324
Video se načítá

Jako každou neděli není ani prázdninová neděle vyjímkou a můžeš se tak již těšit na další skvělý díl logické hry Monkey Go Happy. Dnes se podíváš do botanické zahrady, kde budeš muset 10 opiček ochránit před masožravou rostlinou.

 
94%
Hra - Monkey Go Happy Stage 322
Video se načítá

Prázdniny jsou již nepopřetelně tady a my doufáme, že si je užíváš, jak se patří! Abychom ti zkrátili dlouho chvíli, tak pro tebe máme další skvělý díl hry Monkey Go Happy. Podaří se ti i dnes najít všechny opičky?

 
95%
Hra - Monkey Go Happy Stage 321
Video se načítá

S prázdninami přichází konečně zasloužený odpočinek a volno. Aby ti ale mozek úplně nezakrněl, máme i dnes pro tebe nový díl logické hry Monkey Go Happy. Vyřeší úspěšně i dnešní příděl hádanek a najdeš všechny opičky?

 
95%
Hra - Monkey Go Happy Stage 319
Video se načítá

Dnes se ve hře Monkey Go Happy vydáš do prosluněné afriky, kde budeš muset hledat diamanty pro místního chamtivce. Jedině tak se ti totiž povede najít všechny opičky. K tomu všemu budeš mít krásný západ slunce a tak ti snad práce půjde od ruky.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
94%
Hra - Monkey Go Happy Stage 318
Video se načítá

Prázdniny se již nezadržitelným tempem blíží a ve škole se toho už asi moc nedělá. Ty s námi ale budeš namáhat svůj mozek i o prázdninách ve skvělé logické hře Monkey Go Happy. Podaří se ti i v dnešním díle zachránit všech 10 opiček?

 
95%
Hra - Monkey Go Happy Stage 316
Video se načítá

Pokračování skvělé logické hry Monkey Go Happy je tady a ty se tak můžeš těšit na novou náložtěch nejzapeklitějšíh rébusů jaké jsi v poslední době řešila. Podaří se ti vše úspěšně vyřešit a zachránita tak všechny opičky?

 
94%
Hra - Monkey Go Happy Stage 315
Video se načítá

Máme tady opět nový díl skvělé logické hry Monkey Go Happy. Dnes se vydáš so dřevěného domkuu, kde na tebe již čeká spousta logických úloh a 10 opiček. Ty budeš muset vyřešit dané úlohy, abys zachránila všech 10 opiček.

 
85%
Hra - Monkey Go Happy Stage 313
Video se načítá

I dnes pro tebe máme další namáhavý díl logické hry Monkey Go Happy. Dnes se vydáš do jakéhosi obslizlého městečka, kde bude3 pomáhat různým slizkám s jejich potřebami. Podaří se ti najít i dnes všech 10 opiček?

 
95%
Hra - Monkey Go Happy Stage 312
Video se načítá

A je tady druhý díl tohoto týdne. Dnes se v Monkey Go Happy vydáš do pravěku a tvým úkolem bude pomoct domorodci vyrobit oštěp, aby si mohl ulovit dobrou večeři. On ti za to dá jednu opičku a pokud se ti tedy podařilo předtím najít zbylých 9, tak je dnešní díl za tebou.

 
98%
Hra - Monkey Go Happy Stage 310
Video se načítá

V dnešním díle logické hry Monkey Go Happy se vydáš do sídla staříka, který po tobě potřebuje, abys mu pomohla zprovoznit zařízení. A pokud se ti to podaří a najdeš k tomu všech 10 opiček, můžeš dnešní díl považovat za vyřešený.

 
95%
Hra - Monkey Go Happy Stage 309
Video se načítá

Chtěla bys poznat kus vesmíru? V novém díle populární hry Monkey Go Happy se ti to podaří. Připrav se na pořádnou zásobu logických úkolů na cizí planetě a zachraň tak všech 10 opiček, které se tam zatoulaly.