Mini hry

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

83%
Hra - Doctor Slacking
Video se načítá

Doctor Slacking je postřehová hra, ve které se přenesete do ambulance doktorky. Pomozte jí splnit různé úkoly, které sama nedokáže zvládnout. Při plnění úkolů vás však nesmí přistihnout vaše pacientka, která se z času na čas na vás podívá.

 
83%
Hra - Pool Slacking
Video se načítá

V postřehové hře Pool Slacking se s hlavní hrdinkou vydáte na koupaliště, kde budete muset dávat pozor na dvě malé děti. Mezitím však musíte plnit různé krátké úkoly. Protože děti mohou každou chvíli něco vyvést, musíte být neustále ve střehu a každý úkol splnit dostatečně rychle.

 
83%
Hra - Model Mania
Video se načítá

Vyberte si jednu ze tří slečen a oblečte ji tak, jak si to představuje. Budete ji chystat na různé události a místa. Dokážete splnit oba požadavky?

 
83%
Hra - Shop Class Slacking
Video se načítá

Sarah se musí ve škole naučit, jak opravit auto. Přitom si však chce splnit i ostatní drobné úkoly, které ji baví mnohem víc. Pomozte jí dokončit všech sedm úkolů tak, aby vás přitom nepřistihla paní učitelka. Jakmile se na ploše objeví červený vykřičník, musíte s plněním úkolu okamžitě přestat.

 
83%
Hra - Monkey Go Happy Stage 3
Video se načítá

Podaří se vám rozesmát smutnou opičku na safari? Aby se vám to povedlo, budete muset rozluštit několik hádanek. Budete muset nakrmit nosorožce a donést rohy pro domorodce.

 
83%
Hra - Monkey Go Happy Stage 22
Video se načítá

Další super díl, ve kterém tentokrát budete hledat ztracenou sochu. Mezitím však budete muset najít meč a vyřešit mnoho hádanek.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
83%
Hra - Monkey Go Happy Stage 47
Video se načítá

Smutná opička bude šťastná jen v případě, že ji pomůžete vyvolat lávového golema! K tomu však budete potřebovat plno věcí. Hlavním klíčem je správná kombinace obrazců, ale také i páku k ovládání výrobny. Bez získání slunečního artefaktu to však nebude možné.

 
83%
Hra - Monkey Go Happy Stage 65
Video se načítá

Opička musí pomoci chlapíkovi najít veškeré potřebné vybavení, aby mohl odjet na oslovi. Musíte tedy najít deku, postroj a sombréro. Také potřebuje několik zlatých mincí.

 
82%
Hra - Princess Slacking
Video se načítá

Další Slacking hra je tu! Tentokrát se šíleně nudí princezna a snaží se před svou matkou utajit věci, které dělá, když se nedívá. Protože co by princezna rozhodně neměla dělat? Zpívat, pusinkova žáby, smskovat nebo si žehlit šaty.

 
82%
Hra - Model Mania 2
Video se načítá

Vyberte si jednu ze tří krásných modelek a vybavte je na různé akce. Jenže nejdříve si na to musíte vydělat sbíráním zlaťáků. Zvládnete je vyparádit tak, aby jenom zářily?

 
82%
Hra - Trollface Quest 4
Video se načítá

V další části se budete nacházet na olympijských hrách, které mohou nabrat pěkný spád. Vaším úkolem, jak již obvykle je vytvořit nečekají reakci, která vás posune dál. Dokážete hru dohrát do konce?

 
82%
Hra - Avie Pocket: Birthday
Video se načítá

Super hra, ve které máte za úkol hrát minihry a získat oblečení pro krásnou slečnu. V minihrách budete připravovat dorty, hledat schované objekty nebo bavit lidi na párty. Za splnění těchto miniher získáte body a oblečení pro slečnu.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 9
Video se načítá

Podaří se vám rozesmát smutnou opičku? Stačí, když se vám povede vysvobodit draka. Budete však musit splnit obtížné úkoly a vyřešit hádanky.