Hamster Restaurant 2

39 hlasů
91%

Spuštěno: 25014x | 4,59 MB
 

Ovládání hry - Hamster Restaurant 2

Popis hry - Hamster Restaurant 2

Hamster Restaurant 2 Máte rádi zvířecí říši? Představte si, jak to asi musí vypadat v takové křeččí restauraci. Vy se stanete majitelem a číšníkem v jedné osobě. Velmi rychle poznáte, že není jen tak jednoduché posadit všechny hosty, uspokojit jejich chutě, vybrat od nich peníze a nakonec uklidit po nich špinavé nádobí. Hra má několik levelů, v nich musíte vydělat určitý počet peněz. Záleží jen na vaší šikovnosti a rychlosti. Poté si můžete dokupovat různé vybavení do restaurace.

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

World of Tanks
Video se načítá

Nejlépe hodnocený komentář

Komentáře

Lucy444(holky co se radi paradí)

hra je supr a kdo ma rad zviratka tak tu hru ma asi oblibenousmajl a navíc je tam hodne levelu a to mam ráda ja uz jsem to skoro dohrala a komu se ta hra libi jako mě muze dat+smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

Edit 18:55: je sranda ze když doji tak ze si krknesmajl

Lucy444To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

Opee(Youtubery a Youtuberky k ...)

Máte rádi zvířecí říši? Představte si, jak to asi musí vypadat v takové křeččí restauraci. Vy se stanete majitelem a číšníkem v jedné osobě. Velmi rychle poznáte, že není jen tak jednoduché posadit všechny hosty, uspokojit jejich chutě, vybrat od nich peníze a nakonec uklidit po nich špinavé nádobí. Hra má několik levelů, v nich musíte vydělat určitý počet peněz. Záleží jen na vaší šikovnosti a rychlosti. Poté si můžete dokupovat různé vybavení do restaurace.
Tak si zahraj a poď im pomáhať !

OpeeTo se mi líbí +2 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.