Ghostscape

61 hlasů
75%

Spuštěno: 44593x | 3,69 MB
 

Ovládání hry - Ghostscape

Popis hry - Ghostscape

Ghostscape Hra není vhodná pro děti, jelikož Ghostscape obsahuje děsivé okamžiky a scény pro dospělé. Jestliže se nebojíte a splňujete podmínky hry, pusťte se do strašidelného domu. Hra vám bude počítat uplynulý čas. Cestou sbírejte užitečné předměty. Dokážete si projít celým strašidelným domem a vyřešíte záhadu?

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

My Little Farmies
Video se načítá

Nejlépe hodnocený komentář

Komentáře

CallandriaVIP(Girl´s Dream)

Príde mi to skôr ako taká hľadacia hra, kde musíte tiež dávať pozor na to, aby ste včas odfotili pohybujúcu sa stoličku alebo pohár. V kategórii strašidelné je to zrejme len kvôli pár duchom. Nebojte sa hru zahrať, skutočne sa tam nemáte čoho zľaknúť. Musíte len fotiť a hľadať, aby ste splnili všetky úlohy.Na to, že je táto hra voľne dostupná takto na internete, je dobrá, ale keby že si toto stiahnem, tak to hneď mažem. Pridávam si to teda do obľúbených hier a dávam hodnotenie super... a nebojte sa!

CallandriaTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Tulipani11

Pche.. Hororovka není pro děti jelikož obsahuje děsivé okamžiky pro dospělé..? Proč to dávaj na dětský web kde se rodiče registrovat nebudou? A vůbec rodiče hrajou hororovky?? Hmm? smajl Na ten poisek mám spoustu otázek.. Nehrála jsem to ještě a hudba je celkem fajne smajl Jsou tam nějaké hororové okamžiky aspon'? Jakože nějaké že na tebe něco vyskočí nebo tak??.. smajl

Edit 14:52: Ještě na úvodu hry varujou že to je děsivé? smajl

Tulipani11To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

Tulipani11

Není to prý pro děti?smajl A proč o dávají na dětský web?smajl nechápu rodiče si to asi nezahrajou no smajl adlikassmajlravda proč to dávaj na dětský web?smajl je to první co mě napadlo podle toho co psali k úvodu hry..

Edit 19:11: Pořádně jsem si to ještě nezahrála je to děsivé nebo ne?smajl

Tulipani11To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Anne O

Upřímně jsem to čekala strašidelnější podle toho popiskusmajl. Ale i tak je to dobrá hra a mě baví i tak je strašidelná takže určitě like!!!!smajl. Ale pro každého jinak já sem holt na strašidelné zviklá smajl

Anne OTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.