Kostra

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
87%
Hra - Hack Slash Crawl
Video se načítá

Hack Slash Crawl je akční hra, ve které si na starost vezmete bojovníka. Klikejte na zem, abyste se pohybovali. Klikáním na nepřátele se s nimi pustíte do boje, stačí kliknout pouze jednou. Pokud uvidíte cestou nějaké předměty, které by se vám mohly hodit, tak je kliknutím seberte. Předměty v inventáři se můžete vybavit.

 
82%
Hra - Jacko In Hell
Video se načítá

Dostaň se s kostlivcem jménem Jacko přímo do pekla! Pomáhej mu splnit úkol, který spočívá v záchraně svátku dobře známého pod jménem Halloween. Musíš s ním překonat mnoho překážek a hlavně najít tu jedinou správnou cestu.

 
75%
Hra - Kaboomz 4
Video se načítá

Právě nyní ti přinášíme již čtvrté pokračování velice oblíbené hry Kaboomz. Dostaneš k dispozici staré dělo, z něhož musíš likvidovat všechny balónky. Postupně se úrovně stávají těžšími a ty tak třeba budeš muset zlikvidovat balónky zabalené v kůži. Hra celkem obsahuje třicet suprových úrovní. Užij si zábavu!

 
72%
Hra - Jacko in Hell 2
Video se načítá

Pomozte Jackovi dostat se do nejtemnějšího světa, kterým je prokleté. Během jeho výpravy mu bude stát po boku jeho vrána, která mu bude pomáhat s překážkami, které by Jacko sám nezvládl. Přidáš se k nim pomůžeš jim?

 
53%
Hra - Ghoul Academy
Video se načítá

Zajímavá akční hra, kde se mladý kněz chopí pořádné bouchačky a vrhne se do víru nemrtvých, které je samozřejmě potřeba poslat tak, kam patří. K tomu, aby byl úspěšný, mu budete muset pomoci. Kněze ovládáte klávesovými šipkami. Střílíte písmenem Z, a pokud chcete vyskočit, stiskněte X. Nábojů máte neomezené množství, a proto střílejte na vše co se pohne.

 
66%
Hra - Monster Castle Defense
Video se načítá

Tato flash hra je strategie, která vám jistě nedá spát. Důležité je ochránit princeznu na věži. Na začátku hry máte určitý počet lebek, za které můžete nakoupit ďábelské pomocníky, kteří budou ničit armádu, která se do věže za několik okamžiků vřítí. Za každého zabitého rytíře získáte další lebky a za ně můžete nakoupit další pomocníky...