Cake's Tough Break 2

9 hlasů
69%

Spuštěno: 15628x | 3,60 MB
 

Ovládání hry - Cake's Tough Break 2

Pohyb/Skok
Zkrácení

Popis hry - Cake's Tough Break 2

Cake's Tough Break 2 Zahrajte si tuto skákačku, ve které bude vaším úkolem se dostat až ke klobouku. Také hleďte na to, ať nespadnete dolů.

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

78%
Hra - Crazy Drop
Video se načítá
80%
Hra - Mad Bombs
Video se načítá

Komentáře

Mňauva

supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!!smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

MňauvaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

papuč(Milujeme MORČÁTKA!!!)

mišička20049: Takže-nejdřív někam odložíš nohy-ta aby nebyly ani a tlačítku ani u té ... věci co vystřeluje jen části těla...?smajlsmajl...no nic, asi je to houba... pak na to tlačítko odhodíš ruku. Potom jdi od ní dost daleko aby jsi nevzala ruku ale jenom nohy(oběsmajl). Jdi až skoro k konci té plošiny, rozběhni se a plnou rychlostí vraz do té houby. Nech ji, ať vyhodí klobouk a přilepí ho na černou plochu. Pak přeskoč na plošinku ke klobouku a nech k němu vystřelit hlavu(předtím ale nesmíš do houby kopnout…smajl) Doufám že jsem alespoň někomu trochu pomohlasmajlsmajl(+++)

papučTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.