Otáčení plochy

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
88%
Hra - Starlight
Video se načítá

Souhvězdí na noční obloze patří k jedněm nejkrásnějším věcem, které se ve vesmíru nacházejí. V logické hře Starlight budete mít možnost tyto souhvězdí najít. Správným posunem získáte souhvězdí v celé kráse. Hrát můžete ve třech obtížnostech, v nejtěžší budete mít jen pár vteřin.

 
81%
Hra - Doodle History 3D: Architecture
Video se načítá

Zahrajte si parádní pařbu, ve které budete hledat obrázek v rozházených přímkách. Obrázkem otáčíte tak, abyste dostali hotový obrázek. Hra obsahuje několik desítek obrázků.

 
79%
Hra - The Jewels Gear
Video se načítá

The Jewels Gear je hra, ve které musíte hracím polem otáčet tak, abyste k sobě dostali všechny symboly. V některých úrovních musíte odstranit všechny symboly, v jiných třeba postupně podle barvy, což je o dost těžší. Výhodou je, že každý level můžete pustit znovu.

 
79%
Hra - Doodle Car
Video se načítá

V této hře musíte správně složit přímky do obrázku. Ve hře je několik desítek obrázků s auty. Podaří se vám je všechny složit?

 
78%
Hra - Topsy Turvy
Video se načítá

Život byl skvělý a svět Turv byl vynikajícím místem pro život. Topsy neměl problémy, ale věděl, že stačí malá změna a věci se mohou pohnout špatným směrem. Jednoho dne se porozhlédl a objevil malý portál, který tam nikdy dříve nebyl. Aby Topsy zjistil, co se stalo, rozhodl se vkročit přímo do portálu. Dále se ho již ujmete.

 
78%
Hra - Kitchen Star
Video se načítá

Vaším úkolem bude skládat jednotlivé díly obrázku tak, abyste dostali celek. Díly obrázků jsou různě natočené. Obtížnost se pravidelně zvyšuje a také vás tlačí čas.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

78%
Hra - Starlight 2
Video se načítá

V noci najdeme veěké množství souhvězdí na nebi a vaším úkolem je, abyste každé jedno z nich našli i ve hře. Otáčejte plochou tak, abyste na noční obloze viděli konkrétní souhvězdí.

 
77%
Hra - Liquid 2
Video se načítá

Zahrajte si parádní hru, ve které máte za úkol dostat všechny kuličky do domečku. Pohybujete s nimi tak, že otáčíte celou herní plochou dokola a kuličky se „přesýpají“ z jednoho místa na další a tím se pohybují. Dávejte si však pozor, v dalších úrovních to může být obtížné.

 
75%
Hra - Kizi Trek
Video se načítá

Ve hře Kizi Trek budete pomáhat hlavní postavičce posbírat všechny hvězdičky a následně se v bezpečí dostat do cíle. Pohybovat se budete po malých kouscích země, po kterých je možné procházet ve všech směrech. Dávejte si však pozor na různé nástrahy v podobě nebezpečných ostnů.

 
71%
Hra - Rolling Hero 2
Video se načítá

Pomozte malé žluté postavičce dostat se do cílového umístění. Vaším úkolem bude nahnout obrazovku takovým způsobem, aby se postavička odkutálela na místo určení. Cestou musíte sbírat bonusové věci jako klíče nebo penízky. Vyhýbejte se nepřátelským příšerkám, které by vás mohly zničit. Hra obsahuje celou řadu úrovní.

 
68%
Hra - Shift
Video se načítá

Originální logická online hra, ve které budete vést malého panáčka bludištěm plným různých hádanek. Ikdyž vám hra sama píše, co máte dělat, není to nakonec zrovna lehké.

Hra může mít problém s ukládáním výsledku. Nemusí pomoci ani změna prohlížeče.

 
68%
Hra - Blueprint 3D - Hard
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Blueprint 3D je velmi zábavná hra! Hra obsahuje 65 obrázků, na kterých jsou rozložené objekty. Tím, že budete obrázkem otáček, dáte dílky dohromady a stvoříte obrázek.

 
52%
Hra - Never end
Video se načítá

Procházejte labyrintem a sbírejte klíče, které vám otevřou dveře do dalších kol. Labyrint si můžete otáčet podle potřeby, aby jste se dostali i do vzdálených míst, ale dávejte při tom pozor na překážky.