Spiderman

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
65%
Hra - Spiderman
Video se načítá

Komiksový hrdina Spider-Man se vydává na dobrodružství s vaší pomocí. Musíte se pomocí vystřelovací pavučiny dostat na konec každé úrovně a cestou sbírat trička a trenýrky, které potřebujete k získání velkého počtu bodů. Dávejte pozor, aby Spider-Man nespadnul na zem, jinak se vám body budou naopak strhávat. Hodně štěstí!

 
56%
Hra - Rescue Maryjane
Video se načítá

Hra Rescue Maryjane je jedna z her zaměřených na postřeh hráče. Budete hrát za světoznámého superhrdinu Spidermana. Vaším úkolem bude se superhrdinou překonat danou cestu skákáním z budovy na budovu a vyhýbat se všem padajícím nástrahám. V čím vyšším levelu budete, tím se hra stává obtížnější a tím i zábavnější.

 
55%
Hra - Spiderman City Raid
Video se načítá

K tomu být super hrdinou nestačí mít pouze schopnosti, ale musíš svého daru také umět využít a dostatečně ho trénovat. V této hře se ocitneš v kůži pavoučího muže Spidermana, jehož největší zbraní je pohybování pomocí vystřelovaných pavučin. Tvým úkolem je se pomocí vystřelovaných sítí z rukou uchycovat na jakýchkoliv pevných bodech v tvé cestě a to za stálého pohybu. Nestihneš-li síť vystřelit nebo nedosáhneš-li na záchytné místo, spadneš z velké výšky a tvá hra končí. Trénuj, zlepšuj se a dosáhni co nejvyššího skóre.

 
46%
Hra - Spiderman 2 Web of Words
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Spider-Man se ocitl v nebezpečí. Jeho nepřítel Doctor Octopus se mu snaží znepříjemnit život. Vyhláskujte slovo dřív, než vás trefí nějaké sutiny. Použijte myš nebo klávesnici k hláskování a enterem odešlete slovo. Hlídejte si ukazatel zdraví vpravo dole. V dalším kole se můžete pokusit svého nepřítele zneškodnit.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
56%
Hra - Docock Rampage
Video se načítá

Znáš Spidermana? A vždy sis říkala, že se ti líbí spíš ta druhá, záporná strana? V této hře Docock Rampage se ocitneš v kůži doktora Octopuse, který se snaží zničit město. A ty mu musíš pomoci! Pomocí chapadel, které máš, rozbij všechny mrakodrapy a nezapomeň se bránit proti zasahujícím policistům, kteří se snaží připravit tě o život! Sbírej body a užij si tuto hru!

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

76%
Hra - Spider-man 3 Memory Match
Video se načítá

Hra inspirovaná filmem Spider-Man 3 je tu právě pro vás. Pokud máte rádi pavoučího muže a pexeso, pak neváhejte a spusťte si hru. Hra má tři úrovně obtížnosti - easy (jednoduchá), medium (střední), hard (obtížná). Použijte svou paměť a pomozte Spider-Manovi k záchraně světa! Najděte správné kartičky dříve, než vyprší časový limit!

 
70%
Hra - Spiderman Villains
Video se načítá

Hra Spiderman Villains je určena pro milovníky komiksů, zejména od Marvelu. Hlavním hrdinou hry je Spiderman, který musí střílet pavučiny po svých nepřátelích. Dejte si ovšem pozor, protože mezi Vašimi cíli se objevuje také Marry Jane.

 
71%
Hra - Spiderman Concentration
Video se načítá

Díky pexesu si můžete procvičit paměť. Je nutné abyste spojili stejné obrázky k sobě, protože jinak se nikam nedostanete. Dokážete překonat nástrahy všech kola dohrát hru?

 
85%
Hra - Spider Swing Manhattan

Zábavná hra, ve které je vaším úkolem doletět co nejdále a přitom se vyhnout všem překážkám, které na vás po cestě číhají.