Šípková Růženka

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
75%
Hra - Sleeping Beauty Storyteller
Video se načítá

Ochraňte mladou princeznu před nebezpečím kletby, kterou na ni zaslala zlá královna v mladém věku. Vaším úkolem je ji nejen ochránit, ale také seznámit s krásným princem.

 
75%
Hra - Sleeping Beauty N' Blair Beauty
Video se načítá

Oblečte si dvě známé princezny Růženku a její mladou dceru Briar. Podaří se vám vybrat pro každou z nich nejkrásnější oblečení?

 
66%
Hra - Waking Up Sleeping Beauty
Video se načítá

Aurora usnula během učení a to se měli společně s princem učit na důležitou zkoušku. Pomozte mu, aby princeznu probral správným lektvarem. Namícháte ho správně?

 
65%
Hra - Sleeping Princess Spa Day
Video se načítá

V této hře budete mít za úkol postarat se o slečnu, která navštívila lázně. Musíte ji nanést masku na obličej a na záda. Také ji budete muset vyčistit obličej. Jakmile budete hotoví, tak vyberete vhodný make up a oblečení.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
50%
Hra - Sleeping Princess Nails Spa
Video se načítá

Slečna přišla k vám do salónu, abyste se postarali o její nehty. Také se budete věnovat jejím rukám. Jakmile budete mít hotovo, můžete nehty nalakovat nebo použít nějaký pěkný vzor. Také můžete měnit délku a tvar nehtů.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

37%
Hra - Sleeping Princess Closet
Video se načítá

Podívejte se do šatníku mladé princezny. Nejdříve však budete muset trochu poklidit a posbírat ztracené věci. Pak můžete pro princeznu vybrat vhodné doplňky a šaty.

 
34%
Hra - Sleeping Princess Swimming Pool
Video se načítá

Máme tu parádní hru s princeznou, která se chystá k bazénu. Předtím si však chce dát koupel. Vy ji můžete vybrat pěnu do koupele a různé doplňky. Také můžete vybrat jaký použije šampón nebo mýdlo. U bazénu si pak může dát lahodný koktejl a následně si jít zaplavat nebo si pohrát s míčem.

 
69%
Hra - The Wedding Of Sleeping Princess
Video se načítá

V této hře budete připravovat princeznu na pusu, která jí probudí ze spánku. Takže jí hezky oblékněte.

 
83%
Hra - Sleeping Princess Real Haircuts
Video se načítá

Máme v salónu další princeznu! Vytvoříte ji naprosto nový sestřih nebo jen obarvíte stávající? Využít můžete žehličky nebo natáček. Také můžete vlasy zkrátit nebo prodloužit. K dispozici máte i širokou škálu barev.

 
85%
Hra - Sleepy Princess Secret Wardrobe
Video se načítá

Ve hře Sleepy Princess Secret Wardrobe budeš mí za úkol pomoct Šípkové Růžence s roztřízením jejího oblečení. Urči co dáš do skříně a co už musíš vyhodit. A poté princezně vyber slušivý outfit pro dnešní den.

 
80%
Hra - Sleepy Princess Coloring Book
Video se načítá

Ve hře Sleepy Princess Coloring Book budeš mít za úkol vybarvovat nejrůznější omalovánky, ve kterých bude v hlavní roli účinkovat Šípková Růženka. Vybarvovat budeš štětcem a vodovými barvami a k dispozici budeš mít širokou plaetu barev.

 

Jak fungují hry Šípková Růženka

Šípková růženka je jedna z nejslavnějších pohádek na celém světě. Vypráví o princezně, které zlá sudička předurčila v dospělosti stoletý spánek. S Růženkou usne i celé království a pomalu obrůstá Růžemi a trnovím. Spousta princů se snaží Růženku vysvobodit polibkem, ale nikdo se nemůže přes ostré trnoví dostat. Teď musíš statečnému princi pomoct ty a spolu se musíte prosekat trnovím a zachránit princeznu. Zvládneš to?

Nejlepší hry se Šípkovou Růženkou

Nejprve Šípkové růžence pomozte s dokonalým účesem ve hře Sleeping Princess Real Haircuts. Poté ji ve hře Sleeping Beauty Scene vyberte krásně šaty, aby se princovi líbila a nakonec ji s princem probuďte ve hře Wake up Sleeping Beauty. Poté co bude princezna znovu naživu ji mmůžeš vzít třeba na halloweesnký ples ve hře Zombie Sleeping Beauty Dress Up.