Taroty - vylož si kartu dne!

Zvol si kartu dne a poznej, co tě dnes čeká. Každá karta má svůj význam, který ti dokáže poodhalit tvůj osud.

  • 1Uvolni se a soustřeď se na výběr karty.
  • 2Klikni na kartu, která tě podvědomě přitahuje.
  • 3Karta se otočí a zobrazí se ti její výklad.
Zamíchat

Komentáře

cacorka900

Tři poháry
Trojka pohárů je vesměs kartou pozitivního charakteru. Představuje tě jako člověka, který se umí bavit a hlavně se velmi rád a často baví. Představuje i přátele, díky nimž dojdeš k pocitům štěstí a získáš s nimi jistotu. Pokud se v kartách ptáš na překážky v životě, Trojka pohárů ti dává jasně najevo, že až příliš lpíš na společenském životě a trávíš moc času na večírcích. Čas bys raději měla využít k zamyšlení a zjistit tak, co je pro tebe v životě skutečně důležité.

cacorka900To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

ela(Zvířata,Youtube,Seriály)

Sedm pohárů

Sedmička pohárů radí sundat růžové brýle a zamyslet se nad iluzemi, které tě obklopují. Na druhou stranu mluví o tom, že nikdy nemůžeš vědět, co tě čeká, a proto je třeba plně využít možností, které se ti nabízí. Radí dlouho neváhat a vrhnout se do přicházejících příležitostí po hlavě, ať už se jedná o nový vztah, pracovní nabídku nebo jinou výzvu. Jak skok do neznáma dopadne, neříká, ale i neúspěch je lepší, než promarněná šance na úspěch a štěstí.

elaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Barča1924(Píšeme povídky a příběhy)

Dva poháry
Dvojka pohárů tě předem upozorňuje na vztah, který v budoucnosti přijde. Možná přijde pomalu, rychle a nebo už se pomalu klade na povrch. Něco jiného značí v případě, že právě nějaký milostný vztah prožíváš. V takovém případě ti karta říká, že ve tvém současném vztahu panuje naprostá harmonie, věrnost a respekt jeden vůči druhému. S poukazem na ostatní karty může značit i velmi brzký sňatek.

OMG smajlsmajl

Barča1924To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

AENK223Love1D(Love One Direction a Yout...)

Dva poháry
Dvojka pohárů tě předem upozorňuje na vztah, který v budoucnosti přijde. Možná přijde pomalu, rychle a nebo už se pomalu klade na povrch. Něco jiného značí v případě, že právě nějaký milostný vztah prožíváš. V takovém případě ti karta říká, že ve tvém současném vztahu panuje naprostá harmonie, věrnost a respekt jeden vůči druhému. S poukazem na ostatní karty může značit i velmi brzký sňatek.

No... možná. smajl

AENK223Love1DTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Andydy(Twilight saga a simsnovy)

Král pentaklů
Král pentaklů přináší stabilitu a jistotu, zejména do oblasti práce a podnikání. Při konzervativnějším jednání, poctivosti a praktičnosti předpovídá úspěch, a to zejména v oblasti financí. Označuje-li karta blízkou osobu (nejčastěji otce, učitele, blízkého přítele), poslouchej jeho rady. V oblasti vztahů se jedná o kartu, která předpovídá trvalý a pevný svazek. Pozor je si třeba dát pouze na sklony k přílišné žárlivosti a majetnictví, které nejsou u králů nijak výjimečné.

AndydyTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

AENK223Love1D(Love One Direction a Yout...)

Velekněžka
Velekněžka v sobě skrývá často určitá tajemství. Při výkladu nejčastěji představuje ženu blízkou tazateli (matku, manželku, sestru). Velekněžka je v pozitivním smyslu velmi vyrovnaná trpělivá osoba, která má v sobě velkou dávku pasivity. Věci nechává volně plynout a nechává na stole položenou otázku, zda je správný moment uskutečnit nějaký krok či ještě vyčkávat.

No... to teda nevím.....

AENK223Love1DTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

samantha355(super kámošky na věky)

ČTYŘKA PENTAKLŮ
Jde o jedinou kartu v celém balíčku, ze které je už na první pohled naprosto jasné, oč se za dané situace jedná. Lakomství, vrtošivost, tvrdohlavost a přílišná majetnickost. Ačkoli stránky Čtyřky pentaklů jsou více méně negativní, karta dokáže o určitých věcech mluvit i kladně. Pokud se ti nic nedaří, nemáš peníze a věci nejsou tak, jak by sis sama přála, rozhodně zamýšlej realisticky a začni plánovat dopředu. Jen tak můžeš svou situaci vyřešit a dojít až do zdárného konce, kde možná čekají i peníze.


...

BLBOST!!!!!!!

samantha355To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

AENK223Love1D(Love One Direction a Yout...)

Svět
Ať už jsou ostatní karty jakékoli, Svět do tvého života vždy přináší něco lepšího. V jakémkoli postavení totiž představuje pozitivní kartu, která ať už jde o současnost nebo budoucnost, značí jen to dobré. Značí nalezení sama sebe a shodu sama se sebou. Svět ti říká, že velmi dobře znáš svou cenu, postupuješ dopředu velmi pomalu, ale s velkými úspěchy, bez toho aniž bys ranila druhé. Ptáš-li se karet na současnost, Svět ti říká, že si našla ideálního partnera, povolání, přátele a neměla bys couvnout ani o krok zpět. smajl

AENK223Love1DTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

amalikus čiči(Zbožňujeme anime)

Král holí

Král holí vždy představuje nějakou osobu, která je sice přizpůsobivá, ale i ambiciózní a materialistická. Zároveň má dostatek finančních zdrojů, aby se mohla angažovat v mnoha směrech. Vyznačuje se nejen věrností a spolehlivostí, ale i neschopností odpouštět, pokud jde o urážku směřovanou na její osobu.

smajlsmajlsmajlsmajlsmajl

Edit 16:16: Milenci/Zamilovaní

Zamilovaní nebo také milenci jsou sjednocením dvou bytostí. Nejčastěji představuje partnery v lásce a vášni, ale může se jednat také o obecný vztah mezi lidmi nebo vztah k něčemu tobě hodně blízkému včetně sebe sama. Je o hledání životní lásky, kterou vidí každý jinak. V negativnějším smyslu může naznačovat nečekaná setkání, milostné úlety nebo rozpolcenost.smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

amalikus čičiTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Kokoska12345(Cukroušci z HPD)

Trojka mečů
Trojka mečů ti jasně dává najevo vlastní pocity. Možná se cítíš být sama, nikdo tě nechápe, nedokáže ti pomoci nebo se cítíš podvedena. Trojka mečů ti říká, že nic není tak, jak se na první pohled může jevit a pokud se na věc podíváš zcela racionálně, rozhodně dojdeš do zdárného konce, který bude mít pozitivní vliv na budoucí myšlení a stav. Nezapomínej, že všechny těžké situace vyřešíš jen s čistou hlavou a upřímností.

Kokoska12345To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)