Taroty - vylož si kartu dne!

Zvol si kartu dne a poznej, co tě dnes čeká. Každá karta má svůj význam, který ti dokáže poodhalit tvůj osud.

  • 1Uvolni se a soustřeď se na výběr karty.
  • 2Klikni na kartu, která tě podvědomě přitahuje.
  • 3Karta se otočí a zobrazí se ti její výklad.
Zamíchat

Komentáře

ela(Zvířata,Youtube,Seriály)

Královna mečů


Královny jsou už po staletí schopné, sebevědomé a hravě dokáží rozpoznat problém na první pohled. Královna nejčastěji představuje osobu ve tvém okolí, která má pro tvůj život nebo existenci zásadní význam. Nejčastěji se jedná o ženu, může jít i o muže s typicky ženskými vlastnostmi a rysy. Královna ti především jasně říká, že máš hodit city za hlavu a začít se rozhodovat hlavně zdravým rozumem, zároveň ale nesmíš zapomenout na spravedlivost vůči ostatním.

Edit 09:41: Svět


Ať už jsou ostatní karty jakékoli, Svět do tvého života vždy přináší něco lepšího. V jakémkoli postavení totiž představuje pozitivní kartu, která ať už jde o současnost nebo budoucnost, značí jen to dobré. Značí nalezení sama sebe a shodu sama se sebou. Svět ti říká, že velmi dobře znáš svou cenu, postupuješ dopředu velmi pomalu, ale s velkými úspěchy, bez toho aniž bys ranila druhé. Ptáš-li se karet na současnost, Svět ti říká, že si našla ideálního partnera, povolání, přátele a neměla bys couvnout ani o krok zpět

elaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Isabelle(Youtube videa music zábav...)

Jedna z nejnegativnějších karet, Devítka mečů, hovoří o těžkém období, které přijde v budoucnosti nebo těžkosti právě prožíváš. Ať už je ve hře fyzické nebo duševní trápení, nejedná se o nic příjemného. Může to být těžká nemoc, deprese, strach nebo úzkost v nastalé situaci či výsledek dlouhodobého strádání. Každý se občas do takové situace dostane. Vše ale nemusí být hned tak černé, jak se na první pohled zdá. Zkus požádat o pomoc někoho blízkého, kdo tvou situaci zhodnotí objektivněji.

IsabelleTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

ela(Zvířata,Youtube,Seriály)

Páže/princezna pohárů

Princezna pohárů je symbolem pro ženu citově stálou, věrnou, která je schopna své city vyjadřovat naprosto jasně a srozumitelně. Zároveň je to žena velmi majetnická, takže pokud si tuto kartu vytáhneš, značí ti, že je na čase, abys hodila svou žárlivost za hlavu a přestala prahnout po tom, že někoho vlastníš. Snadno bys tak mohla nejen ranit druhé, ale hlavně je ztratit.¨

smajl

elaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Bona(máme rádi smích)

Devítka holí

Devítka holí hovoří o připravenosti a síle, kterou jsi schopna vynaložit v souvislosti s nějakým úkolem nebo rozhodnutím, ačkoli jsou tvé zkušenosti z minulosti negativního charakteru. Devítka holí ti říká, aby ses objektivně podívala na své silné i slabé stránky, což by ti mohlo otevřít cestu ke zcela novým možnostem. V budoucnu můžeš očekávat nové výzvy, kterých budeš chtít dostát za každou cenu.

BonaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Anetalanik2005(jsme jedny z mlp a eg)

Sedm pohárů
Sedmička pohárů radí sundat růžové brýle a zamyslet se nad iluzemi, které tě obklopují. Na druhou stranu mluví o tom, že nikdy nemůžeš vědět, co tě čeká, a proto je třeba plně využít možností, které se ti nabízí. Radí dlouho neváhat a vrhnout se do přicházejících příležitostí po hlavě, ať už se jedná o nový vztah, pracovní nabídku nebo jinou výzvu. Jak skok do neznáma dopadne, neříká, ale i neúspěch je lepší, než promarněná šance na úspěch a štěstí.

Anetalanik2005To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Isabelle(Youtube videa music zábav...)

Princ/páže mečů
Páže mečů představuje velmi inteligentní ale nikoli tolik zkušenou osobu, muže nebo ženu. Často to může být sám tazatel nebo někdo z jeho bezprostředního okolí - téměř vždy představuje člověka, kterého tazatel už stačil poznat. Karta přináší nové nesmělé nápady, nabývání vědomostí, ale také vychytralost. Ta se může objevit v podobě falešného přítele, který může způsobit nepříjemnosti a vyvolávat konflikty.

IsabelleTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Zizousek

Výklad Královny holí je mnohý v závislosti na otázce, která byla položena. Jde-li o současnost, Královna holí říká, že prožíváš velmi dobré období, ale máš v sobě nahromaděnou energii, kterou je třeba projevit. V každém případě jsi naprosto oddána všemu, co děláš a jdeš si pevně za svým cílem. V postavení překážky je třeba mít se na pozoru, protože karta říká, že je ve tvém okolí žena, jenž brání rozvoji a popularitě. Naopak v souvislosti s budoucností je téměř jisté, že do tvého života vstoupí žena či muž, kteří budou mít pro tvůj život zásadní význam.

jojo to sedí smajlsmajl

ZizousekTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Goldinka(NIALLERKY:-))

Desítka mečů
Desítka mečů je bezpochyby jednou z nejsložitějších karet vůbec. Označuje mučednictví, sebelítost a negativní pocity vůči svému okolí. Karta ti jasně dává najevo, že problémy, které se tě týkají, zveličuješ až příliš, čímž se situace stává složitější a méně řešitelná a to nejen pro tebe samotnou, ale i pro tvé okolí. Udělej tlustou čáru za dosavadním životem a připrav se na to, že si v sobě samé musíš udělat pořádek. Právě teď přišla ta chvíle, aby ses posunula dál.

GoldinkaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Kokoska12345(Cukroušci z HPD)

Viselec
Osoba visící hlavou dolů nepřináší většinou pozitivní zprávy. Její nejčastější výklad značí uvíznutí na mrtvém bodě, kdy nevíš, co máš dělat. Dostavují se pocity bezradnosti, paniky a deprese. Je třeba vydržet nebo něco obětovat, aby vše bylo zase v pořádku. Její pozitivnější význam může značit příchod nějaké zásadní změny, ani ta se ale neobejde bez obětí

Bojim bojim smajlsmajlsmajl

Kokoska12345To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)