Taroty - vylož si kartu dne!

Zvol si kartu dne a poznej, co tě dnes čeká. Každá karta má svůj význam, který ti dokáže poodhalit tvůj osud.

  • 1Uvolni se a soustřeď se na výběr karty.
  • 2Klikni na kartu, která tě podvědomě přitahuje.
  • 3Karta se otočí a zobrazí se ti její výklad.
Zamíchat

Komentáře

magma1(klub milonvníků zvířat)

Velekněžka

Velekněžka v sobě skrývá často určitá tajemství. Při výkladu nejčastěji představuje ženu blízkou tazateli (matku, manželku, sestru). Velekněžka je v pozitivním smyslu velmi vyrovnaná trpělivá osoba, která má v sobě velkou dávku pasivity. Věci nechává volně plynout a nechává na stole položenou otázku, zda je správný moment uskutečnit nějaký krok či ještě vyčkávat.

magma1To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Katniss123(►Mysterious◄)

Věž
Ve tvém okolí dojde k zásadní změně nebo dokonce k nečekané události. To značí Věž primárně, ale zároveň ti říká, že za to, co se stalo, neneseš žádnou odpovědnost a na věci, situaci nebo tragédii nemáš svůj podíl. Význam Věže velmi souvisí s otázkou, kterou si pokládáš. Pokud se ptáš na současnost, říká ti, že odmítáš vidět pravdu a zdá se, že okolo tebe panuje chaos. Věž ti navíc říká naprosto jasně, že je čas některé věci hodit za hlavu a posunout se dál.

Katniss123To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

ItsMeIno-Chan(ANIME!)

ItsMeIno-Chan:
Dva poháry

Dvojka pohárů tě předem upozorňuje na vztah, který v budoucnosti přijde. Možná přijde pomalu, rychle a nebo už se pomalu klade na povrch. Něco jiného značí v případě, že právě nějaký milostný vztah prožíváš. V takovém případě ti karta říká, že ve tvém současném vztahu panuje naprostá harmonie, věrnost a respekt jeden vůči druhému. S poukazem na ostatní karty může značit i velmi brzký sňatek.

ItsMeIno-ChanTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

ItsMeIno-Chan(ANIME!)

Katniss123:
Spravedlnost

Spravedlnost může mít mnoho významů a při výkladu záleží na tom, nač se tazatel ptá a v jaké životní situaci se právě nachází. Nejčastěji vyjadřuje nějaké úřední, právní nebo soudní záležitosti, které mohou vyústit v komplikace. Spravedlnost mluví i o rovnováze, ať už v partnerských nebo jiných vztazích. Často také hovoří o aktuální situaci tazatele, který se do komplikací dostal svým vlastním chováním a činy - následky přitom mohou být okamžité nebo se mohou projevit v budoucnu.

ItsMeIno-ChanTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Katniss123(►Mysterious◄)

Viselec
Osoba visící hlavou dolů nepřináší většinou pozitivní zprávy. Její nejčastější výklad značí uvíznutí na mrtvém bodě, kdy nevíš, co máš dělat. Dostavují se pocity bezradnosti, paniky a deprese. Je třeba vydržet nebo něco obětovat, aby vše bylo zase v pořádku. Její pozitivnější význam může značit příchod nějaké zásadní změny, ani ta se ale neobejde bez obětí.

Katniss123To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

ledováKrálovna(♛❤ Unicorni ♛❤)

Devítka mečů
Jedna z nejnegativnějších karet, Devítka mečů, hovoří o těžkém období, které přijde v budoucnosti nebo těžkosti právě prožíváš. Ať už je ve hře fyzické nebo duševní trápení, nejedná se o nic příjemného. Může to být těžká nemoc, deprese, strach nebo úzkost v nastalé situaci či výsledek dlouhodobého strádání. Každý se občas do takové situace dostane. Vše ale nemusí být hned tak černé, jak se na první pohled zdá. Zkus požádat o pomoc někoho blízkého, kdo tvou situaci zhodnotí objektivněji.


Ach jo smajl

ledováKrálovnaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

ela(Zvířata,Youtube,Seriály)

Čtyřka pentaklů
Jde o jedinou kartu v celém balíčku, ze které je už na první pohled naprosto jasné, oč se za dané situace jedná. Lakomství, vrtošivost, tvrdohlavost a přílišná majetnickost. Ačkoli stránky Čtyřky pentaklů jsou více méně negativní, karta dokáže o určitých věcech mluvit i kladně. Pokud se ti nic nedaří, nemáš peníze a věci nejsou tak, jak by sis sama přála, rozhodně zamýšlej realisticky a začni plánovat dopředu. Jen tak můžeš svou situaci vyřešit a dojít až do zdárného konce, kde možná čekají i peníze.smajl

elaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Simka 333(►Mysterious◄)

Už z pohledu na kartu je patrné, že se jedná o vítězství, absolutní trumf v rukávu. Obecně vzato však může mít několik významů, například v souvislosti s budoucností se možná jedná o osobu, která do tvého života vstoupí zcela náhle a změní jej k lepšímu. Charakteristikou této karty je hlavně úspěch a to jak v profesním, tak i osobním životě, odměna nebo vítězství. S tím vším jde ale ruku v ruce pýcha, na kterou si dej dobrý pozor. Karty by se rázem mohly obrátit proti tobě a pak by mohl nastat boj či nepřátelství.

Kdo bude ta osoba?

Simka 333To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Simka 333(►Mysterious◄)

Sedmička holí není pasivní kartou, ale vypovídá o odporu nebo vzdoru, které se odehrávají ve tvém nitru. Sedmička holí naznačuje, že v důležitých situacích se musí každý naučit, jak odmítnout, ačkoli je nabídka lákavá – z pozice financí apod. Vyzývá k tomu, aby ses postavila svému strachu a obavám a šla si za tím, co skutečně chceš v životě dokázat. Možná ale svádíš jen boj ve svém svědomí, protože si v minulosti nedostála tomu, co si slíbila.

Tak trochu to sedí...

Simka 333To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Naty a Kája(Fazole)

Tak nevím jestli je to osud, nebo štěstí, ale mám docela dobrou kartu. Dva pokusy/dvě karty.
Příjemné počteníčko. :3

Devět pohárů
Devítce pohárů se říká karta naplněných snů a přání. Tvé sny se totiž promění ve skutečnost, čímž můžeš být velmi mile překvapena, ale nesmíš se touto změnou nechat unést. I tato karta má totiž své stinné stránky a na to si musíš dát dobrý pozor. I když v životě dosáhneš všeho, co chceš a dostane se ti úspěchu v mnoha směrech, nesmíš začít být pyšná – na tuto vlastnost může karta ukazovat, sobecká a neohleduplná. Pokud se životní štěstí nedostavilo, karta ti říká, že se musíš přestat tolik bát, jinak se tvé sny nikdy nesplní.

Svět
Ať už jsou ostatní karty jakékoli, Svět do tvého života vždy přináší něco lepšího. V jakémkoli postavení totiž představuje pozitivní kartu, která ať už jde o současnost nebo budoucnost, značí jen to dobré. Značí nalezení sama sebe a shodu sama se sebou. Svět ti říká, že velmi dobře znáš svou cenu, postupuješ dopředu velmi pomalu, ale s velkými úspěchy, bez toho aniž bys ranila druhé. Ptáš-li se karet na současnost, Svět ti říká, že si našla ideálního partnera, povolání, přátele a neměla bys couvnout ani o krok zpět.

Naty a KájaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)