Taroty - vylož si kartu dne!

Zvol si kartu dne a poznej, co tě dnes čeká. Každá karta má svůj význam, který ti dokáže poodhalit tvůj osud.

  • 1Uvolni se a soustřeď se na výběr karty.
  • 2Klikni na kartu, která tě podvědomě přitahuje.
  • 3Karta se otočí a zobrazí se ti její výklad.
Zamíchat

Komentáře

terri007(NIALLERKY:-))

Devítka mečů
Jedna z nejnegativnějších karet, Devítka mečů, hovoří o těžkém období, které přijde v budoucnosti nebo těžkosti právě prožíváš. Ať už je ve hře fyzické nebo duševní trápení, nejedná se o nic příjemného. Může to být těžká nemoc, deprese, strach nebo úzkost v nastalé situaci či výsledek dlouhodobého strádání. Každý se občas do takové situace dostane. Vše ale nemusí být hned tak černé, jak se na první pohled zdá. Zkus požádat o pomoc někoho blízkého, kdo tvou situaci zhodnotí objektivněji.

Pravda,dostala jsem rýmičkusmajlsmajl

terri007To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

nanuk03


Šestka holí
Už z pohledu na kartu je patrné, že se jedná o vítězství, absolutní trumf v rukávu. Obecně vzato však může mít několik významů, například v souvislosti s budoucností se možná jedná o osobu, která do tvého života vstoupí zcela náhle a změní jej k lepšímu. Charakteristikou této karty je hlavně úspěch a to jak v profesním, tak i osobním životě, odměna nebo vítězství. S tím vším jde ale ruku v ruce pýcha, na kterou si dej dobrý pozor. Karty by se rázem mohly obrátit proti tobě a pak by mohl nastat boj či nepřátelství

nanuk03To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

PŠTROSICE.CZ


Síla/Spravedlnost
Spravedlnost je kartou mnoha významů, která se vztahuje hlavně na úsudky z rozumu a logického myšlení. V souvislosti se vztahy mluví o rovnováze, poukazuje ale i na právní a úřední záležitosti. I spravedlnost, jako taková, zde má své zastání. Pokud se dotazuješ na budoucnost, pak spravedlnost říká, že věci dopadnou tak, jak si každý zaslouží, ať už pozitivně nebo negativně.

Edit 19:31: Královna pohárů


Královna pohárů představuje zamilovanou ženu, která je empatická a oddaná. Dává přednost citům před rozumem, a může být i tak trošku naivní a žít ve svém snovém světě. Může to být někdo ve tvém okolí, ale můžeš to být i ty sama. V pozitivním smyslu pak karta upozorňuje na to, abys rozvinula své pocity, byla citlivá, vnímavá a otevřená novým možnostem. Ve vztazích má ale i druhou stranu, kde může upozorňovat na přílišné upřednostňování citů před rozumem.

PŠTROSICE.CZTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Andydy(Twilight saga a simsnovy)

Čtyřka mečů
Karta čtyř mečů je kartou přestávky nebo období klidu. Hovoří o tom, že přichází fáze, kdy nebudeme moci s nastalými okolnostmi nic dělat. Říká, že sice ještě nic nekončí, ale že na další postup je třeba si počkat a někdy tuto nečinnost dokonce radí. Může být spojena také s nemocí nebo léčením a dobou rekonvalescence, kdy je třeba se zotavit a nabrat síly do těžkých budoucích dní.

AndydyTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

ela(Zvířata,Youtube,Seriály)

Tři poháry

Trojka pohárů je vesměs kartou pozitivního charakteru. Představuje tě jako člověka, který se umí bavit a hlavně se velmi rád a často baví. Představuje i přátele, díky nimž dojdeš k pocitům štěstí a získáš s nimi jistotu. Pokud se v kartách ptáš na překážky v životě, Trojka pohárů ti dává jasně najevo, že až příliš lpíš na společenském životě a trávíš moc času na večírcích. Čas bys raději měla využít k zamyšlení a zjistit tak, co je pro tebe v životě skutečně důležité.

elaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

AENK223Love1D(Fanoušci YouTubu a fimů.)

Hvězda
Hvězda představuje nejpozitivnější tarotovou kartu, která přináší štěstí, plní sny a přání a pomáhá na cestě životem. I když se může zdát, že situace se nevyvíjí tak, jak by sis představovala, poskytuje útěchu a slibuje štěstí. Dává také naději, že všechny tvé sny mohou být splněny a obrací se na šťastnou budoucnost. Je jen třeba jí důvěřovat a přijímat její kladné působení.

Ani jednou se to ještě nesplnilo, ale kdyby se mi splnil alespoň jeden sen! Byla bych šťastná. smajl

AENK223Love1DTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Barča1924(Píšeme povídky a příběhy)

Věříte na tyto karty? smajl
Já třeba jo, protože sem si asi 3x po sobě vytáhla Dva poháry (Dvojka pohárů tě předem upozorňuje na vztah, který v budoucnosti přijde.) a za nějaký měsíc jsem se dala dohromady s mým přítelem smajl (Možná náhoda, ale tak)smajlsmajl

Barča1924To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

nanuk03

Barča1924: ahoj mě se taky splnil výklad.Taky jsem dostala Dva poháry a do týdnu jsem si našla přítele

nanuk03To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

ela(Zvířata,Youtube,Seriály)

Karta se otočí a zobrazí se ti její výklad.

Vůz

Vůz vždy mluví o věcech, které jsou v pohybu. Nemusí se však vždy jednat jen o cestu nebo událost spojenou s cestou. V souvislosti s ostatními taženými kartami se často jedná o změnu, která značí posun vpřed. Vůz vyobrazuje dvě sfingy, z nichž jedna je černá a druhá bílá. Díky nim je možné určit, zda cesta a směr, kterým se ubíráš, jsou pro tebe správné nebo naopak nesprávné.

elaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Barča Hrib(Nej Grils)

Kolo štěstěny
Kolo štěstí je jedna z velmi obtížných karet, která mluví hlavně o náhlém zásahu do osudu, které nelze nijak ovlivnit. Současně ale hovoří i o událostech, v nichž nastane zásadní obrat. Kolo štěstí je hlavně pozitivní kartou, která značí nové příležitosti a šance, které souvisí se šťastným koncem. V souvislosti se vztahy pak lze mluvit hlavně o nových začátcích nebo změnách, kterým se rozhodně nemáš bránit.

Kolo štěstěny

Barča HribTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Ajda down(Girl´s Dream)

Velekněžka

Velekněžka v sobě skrývá často určitá tajemství. Při výkladu nejčastěji představuje ženu blízkou tazateli (matku, manželku, sestru). Velekněžka je v pozitivním smyslu velmi vyrovnaná trpělivá osoba, která má v sobě velkou dávku pasivity. Věci nechává volně plynout a nechává na stole položenou otázku, zda je správný moment uskutečnit nějaký krok či ještě vyčkávat.
Jak si to mám vyložit???smajlsmajlsmajlsmajl

Ajda downTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)