Taroty - vylož si kartu dne!

Zvol si kartu dne a poznej, co tě dnes čeká. Každá karta má svůj význam, který ti dokáže poodhalit tvůj osud.

  • 1Uvolni se a soustřeď se na výběr karty.
  • 2Klikni na kartu, která tě podvědomě přitahuje.
  • 3Karta se otočí a zobrazí se ti její výklad.
Zamíchat

Komentáře

cvrcek.kika(pohodářky :))

Čtyři pohárysmajl
Objevení čtyřky pohárů značí období plné sklíčenosti, rozladěnosti a rozmrzelosti. Pravděpodobně nejsi spokojena s tím, co ti aktuálně život předkládá, soustředíš se příliš na problémy a svou minulost. Ve skutečnosti ale nemusí být tak zle a něco ti může unikat, protože jsi až příliš zaslepená. Zkus se kolem sebe rozhlédnout a myslet pozitivněji, vzhlížet k budoucnosti a minulost, která se již nezmění, nech plavat.

cvrcek.kikaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Candy Candy(Poradna pro holky)

Sedmička mečů


Sedm mečů přináší hned několik významů. Nejčastěji upozorňuje na to, že se někdo někomu nebo něčemu vyhýbá, obchází ho nebo dokonce podvádí. Je proto dobré si dát pozor na své okolí. Karta ti současně může poskytovat jistou radu, která říká, aby ses vyhnula nějaké události nebo se nepouštěla do řešení úkolů přímo. Někdy je lepší trochu taktizovat a zkusit se vyhnout situacím, kde není na první pohled jasný soupeř a hlavně výsledek.

Edit 06:26: Eso pohárů


Eso pohárů je jedna z nejpozitivnějších karet tarotu. Značí vždy něco nového, co potěší srdce. Nejčastěji značí novou lásku a zamilovanost nebo alespoň silnou přitažlivost, a to i těm, kteří si mysleli, že lásku již nikdy nenajdou. Kromě toho tato karta může značit i nové začátky v podnikání, v zaměstnání, zájmech nebo v osobním životě. Nezřídka kdy předpovídá i těhotenství.


Lidi já nechci bejt těhotná.... Je mi 12! smajlsmajl

Candy CandyTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Ajovjak(Poradna pro holky)

Šestka mečů vnese do tvého života zcela novou perspektivu. Pokud sis v poslední době nepočínala příliš dobře, teď se všechno změní a věci dostanou úplně nový řád. Štěstí a úspěchy ale nepřicházejí samy od sebe, budeš jim muset pomoci a právě to ti karta říká naprosto jasně. Karta tě vyzývá, abys nezabředla v klidnějších vodách, ale naopak se chopila svých příležitostí a začala se dívat na život z jiného, pozitivního úhlu.

AjovjakTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Alissa Layla(Píšeme povídky a příběhy)

Už druhýkrát za sebou

Devítka mečů
Jedna z nejnegativnějších karet, Devítka mečů, hovoří o těžkém období, které přijde v budoucnosti nebo těžkosti právě prožíváš. Ať už je ve hře fyzické nebo duševní trápení, nejedná se o nic příjemného. Může to být těžká nemoc, deprese, strach nebo úzkost v nastalé situaci či výsledek dlouhodobého strádání. Každý se občas do takové situace dostane. Vše ale nemusí být hned tak černé, jak se na první pohled zdá. Zkus požádat o pomoc někoho blízkého, kdo tvou situaci zhodnotí objektivněji.

Alissa LaylaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Ivča2002(♥Howrse♥)

Nastává období, které bude vyzývat k akci a okamžitým rozhodnutím. Cítíš dostatek energie, abys tak učinila. Osmička holí vyzývá k uskutečňování snů a přání, stejně tak jako k přijmutí a utvoření názoru na změny, které se dějí ve tvém okolí. Zároveň však nabádá k obezřetnosti před zbrklostí a unáhleným rozhodnutím, které v této hektické době hrozí. Než nějaké rozhodnutí učiníš, dobře situaci zvaž a až poté jednej

Ivča2002To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Lucy Lupinová(Bradavice)

Dvojka mečů
Tady je třeba dát si pozor, ale jen sama na sebe. Dvojka mečů hovoří jasně a je pro tebe trošku výstrahou a upozorněním, že se vyhýbáš pravdě a skutečnosti, nedáváš najevo žádné city, ale dokonce žádné ani nehodláš přijmout. Dvojka mečů jasně říká, že se musíš přestat bát budoucnosti a náročných situací, které přijdou, protože jen tak se ti mohou otevřít zcela nové obzory. Chlad a odtažitost, které z tebe vyzařují, bys měla dát raději stranou.

to odhadli smajl akurat jsem dneska přemyšlela, jak skoro přijede smrt smajl

Lucy LupinováTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

ela(Zvířata,Youtube,Seriály)

Karta se otočí a zobrazí se ti její výklad.

Čtyřka mečů

Karta čtyř mečů je kartou přestávky nebo období klidu. Hovoří o tom, že přichází fáze, kdy nebudeme moci s nastalými okolnostmi nic dělat. Říká, že sice ještě nic nekončí, ale že na další postup je třeba si počkat a někdy tuto nečinnost dokonce radí. Může být spojena také s nemocí nebo léčením a dobou rekonvalescence, kdy je třeba se zotavit a nabrat síly do těžkých budoucích dní.

elaTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Candy Candy(Poradna pro holky)

Devítka pentaklů

Devítka pentaklů je pozitivní kartou, která říká, že tvé poslání bylo naplněno a přišel pravý čas k tomu, aby ses ze svých skutků, činností a hlavně života, začala pořádně radovat. Devítka pentaklů svědčí o tom, že jsi schopna rozhodovat se sama za sebe, ale s ohledem na druhé a hlavně své blízké. V nejbližší době, pokud tomu tak zatím není, dosáhneš hmotné a finanční jistoty, což ještě posílí tvou radost ze života a úspěchů v něm naplněných.

Candy CandyTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)