Taroty - vylož si kartu dne!

Zvol si kartu dne a poznej, co tě dnes čeká. Každá karta má svůj význam, který ti dokáže poodhalit tvůj osud.

  • 1Uvolni se a soustřeď se na výběr karty.
  • 2Klikni na kartu, která tě podvědomě přitahuje.
  • 3Karta se otočí a zobrazí se ti její výklad.
Zamíchat

Komentáře

Kopretina123VIP(KOČKOMILCI)

Poustevník
Poustevník je považován za negativnější kartu, která mluví hlavně o osamělosti. Na druhou stranu hovoří o vzdělanosti a hlavně moudrosti, která se pozitivně promítá do vzdělání a získání nových informací pro větší prospěch. Poustevníka vždy představuješ ty sama, je tedy nutné během výkladu věnovat pozornost tomu, jakým směrem a k jaké kartě je obrácena lampa. Lampa naznačuje, kam se chystáš směřovat nebo kde vidíš svou cestu.


Šestka pentaklů
Situace na obrázku, kdy boháč dává almužnu chudým, jasně vyjadřuje poselství karty. Ta symbolizuje nejen vyrovnání účtů, splacení dluhů, případně navrácení ztracených peněz, ale také velkorysost. Je možné, že někdo tuto velkorysost a pomoc poskytne tobě a ukazuje na to, že pokud potřebuješ pomoci, neměla by ses bát pomoc i přijmout. Druhou možností je, že se ocitneš v kůži toho, kdo se rozhodne podělit o svůj majetek a nabídne pomocnou ruku.

Kopretina123To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Hermiona2006(Harry Potter, Emma Watson)

Vůz
Vůz vždy mluví o věcech, které jsou v pohybu. Nemusí se však vždy jednat jen o cestu nebo událost spojenou s cestou. V souvislosti s ostatními taženými kartami se často jedná o změnu, která značí posun vpřed. Vůz vyobrazuje dvě sfingy, z nichž jedna je černá a druhá bílá. Díky nim je možné určit, zda cesta a směr, kterým se ubíráš, jsou pro tebe správné nebo naopak nesprávné.

Hermiona2006To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Ani7(I love horses and rabbits)

Eso pohárů

Eso pohárů je jedna z nejpozitivnějších karet tarotu. Značí vždy něco nového, co potěší srdce. Nejčastěji značí novou lásku a zamilovanost nebo alespoň silnou přitažlivost, a to i těm, kteří si mysleli, že lásku již nikdy nenajdou. Kromě toho tato karta může značit i nové začátky v podnikání, v zaměstnání, zájmech nebo v osobním životě. Nezřídka kdy předpovídá i těhotenství.

Edit 19:19: Pětka mečů

Ať přinese pětka mečů prohru nebo vítězství, radovat se nebudeš ani z jednoho. Většinou totiž přináší jen soupeření, hádky a nepřátelství. Buď ty, nebo někdo ve tvém okolí je velmi soupeřivý a nebojí se použít jakýkoliv prostředků na cestě za slávou, kariérou či penězi. Karta varuje před nepromyšleným chováním, které ačkoliv by mohlo vést k vítězství, bylo by bolestivé a ke škodě. Měla by ses dobře zamyslet nad svými vlastními úmysly a hlavně důsledky, které by tvé chování mohlo přinést.

Edit 19:20: Mág
Mág je kartou snahy a šikovnosti. Směřuje nejčastěji k práci, vzdělání nebo jiné činnosti, kdy se člověk o něco snaží nebo něco dělá, ať už dobře nebo špatně. Mág mluví vždy o aktivitě, na kterou upozorňuje a mnohdy před ní varuje. Z karty se dozvídáme, co kdo dělá, nikoli co bude dělat nebo co může z činnosti očekávat.

Edit 19:21: Devět pohárůDevítce pohárů se říká karta naplněných snů a přání. Tvé sny se totiž promění ve skutečnost, čímž můžeš být velmi mile překvapena, ale nesmíš se touto změnou nechat unést. I tato karta má totiž své stinné stránky a na to si musíš dát dobrý pozor. I když v životě dosáhneš všeho, co chceš a dostane se ti úspěchu v mnoha směrech, nesmíš začít být pyšná – na tuto vlastnost může karta ukazovat, sobecká a neohleduplná. Pokud se životní štěstí nedostavilo, karta ti říká, že se musíš přestat tolik bát, jinak se tvé sny nikdy nesplní.

Edit 19:25: Čtyřka holí


Pozitivní karta Čtyřka holí označuje bezstarostné chvíle, radost a odpočinek. Radí hodit všechny starosti za hlavu a soustředit se na skvělé chvíle s rodinou a přáteli nebo se o samotě věnovat rozjímání a relaxaci. Může se jednat o oslavu úspěchu nebo jen o dovolenou a zasloužený odpočinek. Karta může také věštit návrat domů a pocit bezpečí, který doma čeká.

Čtyřka holí

Ani7To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

michaela90(Televízne rozprávky a Zvi...)

1.Devět pohárů
Devítce pohárů se říká karta naplněných snů a přání. Tvé sny se totiž promění ve skutečnost, čímž můžeš být velmi mile překvapena, ale nesmíš se touto změnou nechat unést. I tato karta má totiž své stinné stránky a na to si musíš dát dobrý pozor. I když v životě dosáhneš všeho, co chceš a dostane se ti úspěchu v mnoha směrech, nesmíš začít být pyšná – na tuto vlastnost může karta ukazovat, sobecká a neohleduplná. Pokud se životní štěstí nedostavilo, karta ti říká, že se musíš přestat tolik bát, jinak se tvé sny nikdy nesplní.
2.Kolo štěstěny
Kolo štěstí je jedna z velmi obtížných karet, která mluví hlavně o náhlém zásahu do osudu, které nelze nijak ovlivnit. Současně ale hovoří i o událostech, v nichž nastane zásadní obrat. Kolo štěstí je hlavně pozitivní kartou, která značí nové příležitosti a šance, které souvisí se šťastným koncem. V souvislosti se vztahy pak lze mluvit hlavně o nových začátcích nebo změnách, kterým se rozhodně nemáš bránit.
3.Tři poháry
Trojka pohárů je vesměs kartou pozitivního charakteru. Představuje tě jako člověka, který se umí bavit a hlavně se velmi rád a často baví. Představuje i přátele, díky nimž dojdeš k pocitům štěstí a získáš s nimi jistotu. Pokud se v kartách ptáš na překážky v životě, Trojka pohárů ti dává jasně najevo, že až příliš lpíš na společenském životě a trávíš moc času na večírcích. Čas bys raději měla využít k zamyšlení a zjistit tak, co je pro tebe v životě skutečně důležité.
4.Rytíř pohárů
Rytíř pohárů značí, že tvé city, ať už je chováš ke komukoli a v jakémkoli vztahu, nejsou tak čisté, jak to na první pohled vypadá. Současně ale může značit příchod nového milence nebo znamená změnu, která pokud jde o city, v nejbližší době nastane v souvislosti s blízkou osobou. Rytíř pohárů může v neposlední řadě znamenat, že nejsi ve vztazích ochotna bojovat za to, co skutečně chceš.
5.Eso pohárů
Eso pohárů je jedna z nejpozitivnějších karet tarotu. Značí vždy něco nového, co potěší srdce. Nejčastěji značí novou lásku a zamilovanost nebo alespoň silnou přitažlivost, a to i těm, kteří si mysleli, že lásku již nikdy nenajdou. Kromě toho tato karta může značit i nové začátky v podnikání, v zaměstnání, zájmech nebo v osobním životě. Nezřídka kdy předpovídá i těhotenství.

michaela90To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Ani7(I love horses and rabbits)

Císař


Císař zastupuje v tarotu nejčastěji muže, který je pro tebe autoritou. Může se jednat o otce, učitele, ale třeba i nadřízeného v práci. Dominantou této karty je rozum a logika, která naopak nezná city. Nabádá tedy k tomu, abys odložila city stranou a pracovala na uskutečnění svých plánů. V negativním smyslu může císař upozorňovat na agresivní chování, tvrdohlavost nebo egocentrismus. Pozor také na nesoulad citu a rozumu.

Edit 19:00: Pětka holí


Pětka holí naznačuje překážky a boje. Nejen pokud jde o vztahy mezi lidmi, ale i boj, který vedeš sama v sobě. Na otázky současné situace ale odpovídá zcela jasně, máš pocit, že najednou celý svět stojí pro tobě a neprožíváš právě šťastné období, protože ti někdo něco nepřeje. Vše se ale může rázem změnit, protože osud je skutečně nevyzpytatelný.

Edit 19:03: Ďábel

Už na první pohled karta ďábla nevěstí nic dobrého. Představuje temné stránky, nezdravý chtíč a další nelichotivé vlastnosti, které se derou na povrch. Může být tvým obrazem, ale také varovat před okolím. Často naznačuje nezdravý vztah, kdy jsi využívána nebo naopak někoho využíváš. Značit může nejrůznější závislosti. Nemusí to být jen drogy nebo alkohol, ale také věc nebo blízký člověk, který si tě obrazně řečeno zotročil.

Edit 19:04: Sedm pohárů
Sedmička pohárů radí sundat růžové brýle a zamyslet se nad iluzemi, které tě obklopují. Na druhou stranu mluví o tom, že nikdy nemůžeš vědět, co tě čeká, a proto je třeba plně využít možností, které se ti nabízí. Radí dlouho neváhat a vrhnout se do přicházejících příležitostí po hlavě, ať už se jedná o nový vztah, pracovní nabídku nebo jinou výzvu. Jak skok do neznáma dopadne, neříká, ale i neúspěch je lepší, než promarněná šance na úspěch a štěstí.

Edit 19:05: Šestka holíUž z pohledu na kartu je patrné, že se jedná o vítězství, absolutní trumf v rukávu. Obecně vzato však může mít několik významů, například v souvislosti s budoucností se možná jedná o osobu, která do tvého života vstoupí zcela náhle a změní jej k lepšímu. Charakteristikou této karty je hlavně úspěch a to jak v profesním, tak i osobním životě, odměna nebo vítězství. S tím vším jde ale ruku v ruce pýcha, na kterou si dej dobrý pozor. Karty by se rázem mohly obrátit proti tobě a pak by mohl nastat boj či nepřátelství.

Edit 19:07: Karta se otočí a zobrazí se ti její výklad.


Slunce


Úspěch a štěstí. To jsou skutečnosti, které tě čekají. Slunce je velmi pozitivní kartou, která vždy značí jen to nejlepší jde-li o budoucnost. Sluncem se ale nesmíš nechat zmást, protože jestli ustrneš na povrchu toho, díky čemu jsi šťastná – vztahy, partner, může se stát, že si přestaneš všímat potřeb svých nejbližších. V pozici budoucnosti ti ale Slunce jasně říká, že myšlenky budou pozitivně osvíceny a osvobodíš samu sebe od pochybností plynoucích z minulosti. Tvůj život navíc možná nabere zcela nový rozměr.

Edit 19:11: Karta se otočí a zobrazí se ti její výklad.

Čtyři poháry

Objevení čtyřky pohárů značí období plné sklíčenosti, rozladěnosti a rozmrzelosti. Pravděpodobně nejsi spokojena s tím, co ti aktuálně život předkládá, soustředíš se příliš na problémy a svou minulost. Ve skutečnosti ale nemusí být tak zle a něco ti může unikat, protože jsi až příliš zaslepená. Zkus se kolem sebe rozhlédnout a myslet pozitivněji, vzhlížet k budoucnosti a minulost, která se již nezmění, nech plavat.

Edit 19:11: Pětka pentaklů
Pětka pentaklů souvisí s vnitřními pocity, které nejsou právě šťastného původu. Souvisí s odmítnutím, nedostatkem citů nebo pocity obětí, které sama musíš do vztahů přinést. Jednoduše řečeno jasně říká, že ti v životě něco chybí nebo že něco ještě hledáš. Nejčastěji se objevuje tehdy, když řešíš své vlastní vztahy nebo žiješ s pocitem, že máš nedostatek lásky a vlídných citů. V závislosti na jiných kartách pak lze soudit, zda v takovém vztahu setrvat nebo na svém životě začít pracovat a začít jej postupně měnit.

Edit 19:12: Pětka pentaklůPětka pentaklů souvisí s v

Ani7To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Simka 333((ne)normální dívky)

Osmička mečů
Osmička mečů je už na první pohled kartou omezení, izolace, zranitelnosti a v neposlední řadě i čekání na záchranu. Čekat na záchranu se ale nevyplatí nikdy a nikomu. Je tedy nutné, abys vzala život a situaci pevně do svých rukou, neohlížela se na strany a šla si za tím, co skutečně chceš. Možná jsi nějakým způsobem svázána, ať už pocity, skutečnostmi, osobami nebo dokonce negativními zkušenostmi z minulosti, provazy proto přetrhni a neboj se dělat to, co skutečně chceš.

Co? xd

Simka 333To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Karlovo náměstí(KÁMOŠKY PUBERŤAČKY)

Král holí
Král holí vždy představuje nějakou osobu, která je sice přizpůsobivá, ale i ambiciózní a materialistická. Zároveň má dostatek finančních zdrojů, aby se mohla angažovat v mnoha směrech. Vyznačuje se nejen věrností a spolehlivostí, ale i neschopností odpouštět, pokud jde o urážku směřovanou na její osobu.

Karlovo náměstíTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Simka 333((ne)normální dívky)

Královna holí
Výklad Královny holí je mnohý v závislosti na otázce, která byla položena. Jde-li o současnost, Královna holí říká, že prožíváš velmi dobré období, ale máš v sobě nahromaděnou energii, kterou je třeba projevit. V každém případě jsi naprosto oddána všemu, co děláš a jdeš si pevně za svým cílem. V postavení překážky je třeba mít se na pozoru, protože karta říká, že je ve tvém okolí žena, jenž brání rozvoji a popularitě. Naopak v souvislosti s budoucností je téměř jisté, že do tvého života vstoupí žena či muž, kteří budou mít pro tvůj život zásadní význam.

Proč mám pocit že vím kdo ty osoby jsou? Xd

Simka 333To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Sonik520

Eso mečů
Eso mečů je karta přinášející plno příležitostí a šancí na nové začátky. Je načase vzít rozum do hrsti a vést život směrem, po kterém skutečně toužíš. Energie i nápadů budeš mít dostatek. Je vhodná doba pro životní rozhodnutí v oblasti práce, vzdělávání nebo osobního rozvoje. V citech může karta přinášet dobrá rozhodnutí, ale i trochu odstupu a chladu, který v tobě přetrvává.smajl

Sonik520To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)