Taroty - vylož si kartu dne!

Zvol si kartu dne a poznej, co tě dnes čeká. Každá karta má svůj význam, který ti dokáže poodhalit tvůj osud.

  • 1Uvolni se a soustřeď se na výběr karty.
  • 2Klikni na kartu, která tě podvědomě přitahuje.
  • 3Karta se otočí a zobrazí se ti její výklad.
Zamíchat

Komentáře

Mell_Melanie

Devítka mečů
Jedna z nejnegativnějších karet, Devítka mečů, hovoří o těžkém období, které přijde v budoucnosti nebo těžkosti právě prožíváš. Ať už je ve hře fyzické nebo duševní trápení, nejedná se o nic příjemného. Může to být těžká nemoc, deprese, strach nebo úzkost v nastalé situaci či výsledek dlouhodobého strádání. Každý se občas do takové situace dostane. Vše ale nemusí být hned tak černé, jak se na první pohled zdá. Zkus požádat o pomoc někoho blízkého, kdo tvou situaci zhodnotí objektivněji.

Mell_MelanieTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

markiska(The Vampire Beauties)

Blázen
Blázen je kartou, která v sobě skrývá upozornění. Před chováním nebo činem varuje nebo k nim nabádá. Současně ale značí i nové začátky, které mohou vést k lepšímu životu. Karta je nejčastěji spojována se vztahy, které není dobré brát na lehkou váhu. Současně ti říká, že někdo ve vztahu, ať už je jakýkoli, je bláznem.

Ok? XD

markiskaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

ela(Zvířata,Youtube,Seriály)

Poustevník

Poustevník je považován za negativnější kartu, která mluví hlavně o osamělosti. Na druhou stranu hovoří o vzdělanosti a hlavně moudrosti, která se pozitivně promítá do vzdělání a získání nových informací pro větší prospěch. Poustevníka vždy představuješ ty sama, je tedy nutné během výkladu věnovat pozornost tomu, jakým směrem a k jaké kartě je obrácena lampa. Lampa naznačuje, kam se chystáš směřovat nebo kde vidíš svou cestu.

elaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

ela(Zvířata,Youtube,Seriály)

Šestka holí

Už z pohledu na kartu je patrné, že se jedná o vítězství, absolutní trumf v rukávu. Obecně vzato však může mít několik významů, například v souvislosti s budoucností se možná jedná o osobu, která do tvého života vstoupí zcela náhle a změní jej k lepšímu. Charakteristikou této karty je hlavně úspěch a to jak v profesním, tak i osobním životě, odměna nebo vítězství. S tím vším jde ale ruku v ruce pýcha, na kterou si dej dobrý pozor. Karty by se rázem mohly obrátit proti tobě a pak by mohl nastat boj či nepřátelství.

elaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Isabelle(Our World)

Šestka pentaklů
Situace na obrázku, kdy boháč dává almužnu chudým, jasně vyjadřuje poselství karty. Ta symbolizuje nejen vyrovnání účtů, splacení dluhů, případně navrácení ztracených peněz, ale také velkorysost. Je možné, že někdo tuto velkorysost a pomoc poskytne tobě a ukazuje na to, že pokud potřebuješ pomoci, neměla by ses bát pomoc i přijmout. Druhou možností je, že se ocitneš v kůži toho, kdo se rozhodne podělit o svůj majetek a nabídne pomocnou ruku.

IsabelleTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

markiska(The Vampire Beauties)

Velekněz
Velekněz zastupuje nejčastěji muže, který je pro tebe vzorem a bezhlavě mu důvěřuješ. Nejčastěji vypovídá o vlastních pocitech souvisejících s partnerskými vztahy. V negativním smyslu může tato karta upozorňovat i na závislost na autoritách, dogmatismus nebo neschopnost přemýšlet sama za sebe. Opatrná bys měla být i v souvislosti netolerancí a neporozuměním.

markiskaTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)