Taroty - vylož si kartu dne!

Zvol si kartu dne a poznej, co tě dnes čeká. Každá karta má svůj význam, který ti dokáže poodhalit tvůj osud.

  • 1Uvolni se a soustřeď se na výběr karty.
  • 2Klikni na kartu, která tě podvědomě přitahuje.
  • 3Karta se otočí a zobrazí se ti její výklad.
Zamíchat

Komentáře

Goldinka(♥ Super Dogs ♥)

Blázen
Blázen je kartou, která v sobě skrývá upozornění. Před chováním nebo činem varuje nebo k nim nabádá. Současně ale značí i nové začátky, které mohou vést k lepšímu životu. Karta je nejčastěji spojována se vztahy, které není dobré brát na lehkou váhu. Současně ti říká, že někdo ve vztahu, ať už je jakýkoli, je bláznem

No... to raději ne smajl

GoldinkaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Andydy(Twilight saga a simsnovy)

Šest pohárů

Šestka pohárů vyobrazuje dvě děti, které si předávají pohár plný rozkvetlých květin. Pokud si vytáhneš tuto kartu, je ti jasně dáváno najevo, že právě teď přichází ta chvíle, aby ses ohlédla za vzpomínkami a podívala se zpátky do minulosti. Právě to by ti mohlo pomoci, pokud řešíš nějakou složitou situaci – například rozchod. Možná právě při pohledu do minulosti zjistíš, že tvé vztahy nebyly tak špatné a řešení, jak dát všechno zase do pořádku, najdeš právě ve svých vzpomínkách.

AndydyTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Goldinka(♥ Super Dogs ♥)

Čtyřka holí
Pozitivní karta Čtyřka holí označuje bezstarostné chvíle, radost a odpočinek. Radí hodit všechny starosti za hlavu a soustředit se na skvělé chvíle s rodinou a přáteli nebo se o samotě věnovat rozjímání a relaxaci. Může se jednat o oslavu úspěchu nebo jen o dovolenou a zasloužený odpočinek. Karta může také věštit návrat domů a pocit bezpečí, který doma čeká.

GoldinkaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Lisek(Holky z HPD)

Mírnost

Mírnost je vesměs velmi pozitivní kartou, která ti říká, že tvůj svět funguje velmi dobře. Ačkoli se na cestě mohou vytvořit překážky, dřív nebo později najdeš řešení, které bude hrát ve tvůj vlastní prospěch. Mírnost ti ukazuje, že překážky jsou pro tebe v tomto případě kompromisy, které děláš a myslíš příliš na ostatní, než na sebe. Pokud se ptáš v kartách na současnou situaci, karta ti jasně říká, že díky tomu, co děláš, máš velmi dobrý vliv na své okolí

LisekTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Goldinka(♥ Super Dogs ♥)

Síla/Spravedlnost
Spravedlnost je kartou mnoha významů, která se vztahuje hlavně na úsudky z rozumu a logického myšlení. V souvislosti se vztahy mluví o rovnováze, poukazuje ale i na právní a úřední záležitosti. I spravedlnost, jako taková, zde má své zastání. Pokud se dotazuješ na budoucnost, pak spravedlnost říká, že věci dopadnou tak, jak si každý zaslouží, ať už pozitivně nebo negativně.

smajlsmajl

GoldinkaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

ela(Zvířata,Youtube,Seriály)

Desítka mečů

Desítka mečů je bezpochyby jednou z nejsložitějších karet vůbec. Označuje mučednictví, sebelítost a negativní pocity vůči svému okolí. Karta ti jasně dává najevo, že problémy, které se tě týkají, zveličuješ až příliš, čímž se situace stává složitější a méně řešitelná a to nejen pro tebe samotnou, ale i pro tvé okolí. Udělej tlustou čáru za dosavadním životem a připrav se na to, že si v sobě samé musíš udělat pořádek. Právě teď přišla ta chvíle, aby ses posunula dál.

elaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Goldinka(♥ Super Dogs ♥)

Tři poháry
Trojka pohárů je vesměs kartou pozitivního charakteru. Představuje tě jako člověka, který se umí bavit a hlavně se velmi rád a často baví. Představuje i přátele, díky nimž dojdeš k pocitům štěstí a získáš s nimi jistotu. Pokud se v kartách ptáš na překážky v životě, Trojka pohárů ti dává jasně najevo, že až příliš lpíš na společenském životě a trávíš moc času na večírcích. Čas bys raději měla využít k zamyšlení a zjistit tak, co je pro tebe v životě skutečně důležité.

GoldinkaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

ela(Zvířata,Youtube,Seriály)

3Karta se otočí a zobrazí se ti její výklad.

Král pohárů

Dvorní karty, jako je právě král nebo královna, většinou představují nějakou konkrétní osobu, se kterou se tazatel stýká nebo se s ní teprve setká. Zpravidla označuje i osobu, která je starší, než sám tazatel - partner, otec, dědeček, ale i muž, který je doposud tazatelem nepoznán. Pokud ti karta vyjde jako rada, pak se nech unášet svými city, nic neber na lehkou váhu a tak zvaně pluj po proudu. Král pohárů vypovídá o člověku, který je velmi láskyplný, ale může být i nespolehlivý, prolhaný a líný. Král pohárů téměř vždy poukazuje na osobu, která ti v nějakém smyslu změní nebo pozitivně či negativně naruší život.


Jo tak to sedí

elaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Kokoska12345(Cukroušci z HPD)

Eso holí

Všechna esa v tarotu jsou symbolem pro nové začátky. Výjimkou tak není ani Eso holí, které v souvislosti s budoucností naznačuje, že právě teď přišla ta chvíle, abys začala věřit vlastním instinktům a ujala se vedení. Na pozici překážek tě Eso holí upozorňuje na některé povahové rysy – příliš vysoké ambice a sebejistota, které se musíš naučit potlačovat, jinak nedosáhneš dalších životních pokroků.
smajlsmajl

Kokoska12345To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Goldinka(♥ Super Dogs ♥)

Princ/páže mečů
Páže mečů představuje velmi inteligentní ale nikoli tolik zkušenou osobu, muže nebo ženu. Často to může být sám tazatel nebo někdo z jeho bezprostředního okolí - téměř vždy představuje člověka, kterého tazatel už stačil poznat. Karta přináší nové nesmělé nápady, nabývání vědomostí, ale také vychytralost. Ta se může objevit v podobě falešného přítele, který může způsobit nepříjemnosti a vyvolávat konflikty.

smajlsmajl

GoldinkaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)