Test o upírech

Ačkoli upíři nežijí mezi námi, jejich popularita je obrovská. A rozhodně teď nemyslíme jen populární rodinku upírů ze slavné ságy Stmívání. Dokážeš zodpovědět všechny otázky z našeho testu, který je zaměřen hlavně na filmové a seriálové upíry?
1) Kdo je majitelem luxusního resortu ve filmech Hotelu Transylvánie?
2) Po čem nejvíc touží upíři?
3) Čeho se, podle pověstí, upíři nejvíc obávají?
4) Kolik členů rodiny Cullenových je ve filmu Stmívání?
5) Jak se jmenuje žena v hlavní roli seriálu Upíří deníky?
6) Kdo je historicky nejznámějším upírem?
7) Jaká je obvyklá barva pleti upírů?
8) Jak jdou po sobě jednotlivé díly ságy Twilight?
9) Jak se jmenuje slavná seriálová přemožitelka upírů?
10) Jak se jmenuje napůl člověk a napůl upír, který je bojovníkem proti upírskému posvětí?
11) Film, který se odehrává v roce 1791 a vypráví příběh upíra, který promění člověka v sebe rovného, se jmenuje:
12) Poznáš, ve kterém z filmů se naproti sobě objevují dvě rasy, které nepatří do lidského rodu? Napovíme ti, že jsou to na jedné straně upíři, na drahé straně lykani neboli vlkodlaci!
13) Jak se jmenuje snímek, ve kterém lovec přízraků a upírů vyráží do Karpat, kde se nachází bájná Transylvánie, ve které vládne temný hrabě Dracula?
14) Jak se jmenuje film, ve kterém je hlavní postavou mladá upírka Eli a chlapec Oskar - člověk, který končí tím, že Oskar odváží Eli ve svém vlastním kufru pryč z města, aby ji ukryl před sluncem?
Vyhodnotit test
Vyhodnocení testu
Opakovat test
Všechny testy

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 13.6.2015   |   Vyplněno: 20391x

Komentáře

Rakra(Máme radi Harryho Pottera)

Hele copak znaní upírů je o tom, kolik členů měla nějaká blbá upíří rodina? Hele znát upíry není o tom zkouknout všechny stupidní seriály. Upíry znám suprově, ale prostě upíří deníky mě nebaví...smajl

RakraTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

UniTeri

V upírech se skvěle vyznáš! Je vidět, že pravidelně sleduješ filmy o upírech a opravdu toho o nich víš dost. A to nemluvíme jen o novinkách, ale i o starších filmech nebo seriálech, kde jsou hlavními postavami právě upíři. smajl

UniTeriTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Destiel(Vortex Club)

-1) Kdo je majitelem luxusního resortu ve filmech Hotelu Transylvánie?- /Upír Angel/ Umírám smíchy :3 Jenom mě pak mrzí že nezmínili i upíry z jiných filmů, protože například Stmívání nesnáším, ale rozumím že 99 procent holek co jsou tady na tom testu jsou tu hlavně kvůli Cullenovým... smajl

DestielTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Dely(kočkolidi)

12 bodů ze 14
V upírech se skvěle vyznáš! Je vidět, že pravidelně sleduješ filmy o upírech a opravdu toho o nich víš dost. A to nemluvíme jen o novinkách, ale i o starších filmech nebo seriálech, kde jsou hlavními postavami právě upíři.

DelyTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Morče123(Dívka dívce :D)

11 bodů ze 14
V upírech se skvěle vyznáš! Je vidět, že pravidelně sleduješ filmy o upírech a opravdu toho o nich víš dost. A to nemluvíme jen o novinkách, ale i o starších filmech nebo seriálech, kde jsou hlavními postavami právě upíři.

DO UPÍRŮ JSEM BLÁZEN!!

Morče123To se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)