Test o upírech

Ačkoli upíři nežijí mezi námi, jejich popularita je obrovská. A rozhodně teď nemyslíme jen populární rodinku upírů ze slavné ságy Stmívání. Dokážeš zodpovědět všechny otázky z našeho testu, který je zaměřen hlavně na filmové a seriálové upíry?
1) Kdo je majitelem luxusního resortu ve filmech Hotelu Transylvánie?
2) Po čem nejvíc touží upíři?
3) Čeho se, podle pověstí, upíři nejvíc obávají?
4) Kolik členů rodiny Cullenových je ve filmu Stmívání?
5) Jak se jmenuje žena v hlavní roli seriálu Upíří deníky?
6) Kdo je historicky nejznámějším upírem?
7) Jaká je obvyklá barva pleti upírů?
8) Jak jdou po sobě jednotlivé díly ságy Twilight?
9) Jak se jmenuje slavná seriálová přemožitelka upírů?
10) Jak se jmenuje napůl člověk a napůl upír, který je bojovníkem proti upírskému posvětí?
11) Film, který se odehrává v roce 1791 a vypráví příběh upíra, který promění člověka v sebe rovného, se jmenuje:
12) Poznáš, ve kterém z filmů se naproti sobě objevují dvě rasy, které nepatří do lidského rodu? Napovíme ti, že jsou to na jedné straně upíři, na drahé straně lykani neboli vlkodlaci!
13) Jak se jmenuje snímek, ve kterém lovec přízraků a upírů vyráží do Karpat, kde se nachází bájná Transylvánie, ve které vládne temný hrabě Dracula?
14) Jak se jmenuje film, ve kterém je hlavní postavou mladá upírka Eli a chlapec Oskar - člověk, který končí tím, že Oskar odváží Eli ve svém vlastním kufru pryč z města, aby ji ukryl před sluncem?
Vyhodnotit test

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 13.6.2015   |   Vyplněno: 24878x

Komentáře

Kate7 CZ

Moc toho nevíš! O upírech toho sice moc nevíš, ale i tak nějaké znalosti máš a ty ti evidentně bohatě stačí. Na některé filmy a seriály o upírech se rozhodně podívej, stojí vážně za to!
No jo no moc se nevyznám. U té 7 kůže bílá jako sníh tak od teď su upírem protože všichni říkaj že su bílá jak stěna nebo jako smrt.

Kate7 CZTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

pejsek00VIP(Komisař Rex)

Vyhodnocení testu
12 bodů ze 14
V upírech se skvěle vyznáš! Je vidět, že pravidelně sleduješ filmy o upírech a opravdu toho o nich víš dost. A to nemluvíme jen o novinkách, ale i o starších filmech nebo seriálech, kde jsou hlavními postavami právě upíři.

pejsek00To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Lucy Lupinová(Bradavice)

Moc toho nevíš! O upírech toho sice moc nevíš, ale i tak nějaké znalosti máš a ty ti evidentně bohatě stačí. Na některé filmy a seriály o upírech se rozhodně podívej, stojí vážně za to!

Rakra: souhlasím. naco čumět na blbý seriály když o VŠECH UPÍRECH víš víc než dost. stačí ti Hotel Transylvánie a pak nic. tu davaj furt u nas na Halloween

Lucy LupinováTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

youtub(Svět Fantazie ^^)

Já mám knihu : moje ségra je upír vlastně je to knižní serie a já je všechny přečetla viděla jsem oba díly hotelu transilvánie i sleduju upíří seriali smajl jsem blázen do upíru smajl

youtubTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Rakra(Píšeme povídky a příběhy)

Hele copak znaní upírů je o tom, kolik členů měla nějaká blbá upíří rodina? Hele znát upíry není o tom zkouknout všechny stupidní seriály. Upíry znám suprově, ale prostě upíří deníky mě nebaví...smajl

RakraTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Funny Violetta

Rakra: Jedna menší informace...upíří deníky to fakt nejsou ale Twilight sága...ty jo splést si upíří deníky s takovým fenoménem jako je Twilight...souhlasím se sovičkou23...koukni na Wiki a možná i na ten film...smajl

Funny ViolettaTo se mi líbí +2 To se mi nelíbí

UniTeri

V upírech se skvěle vyznáš! Je vidět, že pravidelně sleduješ filmy o upírech a opravdu toho o nich víš dost. A to nemluvíme jen o novinkách, ale i o starších filmech nebo seriálech, kde jsou hlavními postavami právě upíři. smajl

UniTeriTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)