Prázdninový test

Na letní prázdniny se těší asi každý školák. Dají se trávit na cestách, u prarodičů, na táborech i u moře. Udělej si náš prázdninový test a nalaď se na správnou pohodovou letní vlnu.
1) Čím lepší prázdniny tím líp. Jak dlouhé budou letošní letní prázdniny 2014?
2) Víš, proč školní letní prázdniny původně vznikly?
3) Letní prázdniny jsou také synonymem tepla. Kam bys jela, pokud bys chtěla tam, kde byla naměřena největší teplota na Zemi?
4) A u cestování ještě chvíli zůstaneme. Slavný citát zní: „Vidět Neapol a zemřít.“ Kde bys ale Neapol hledala?
5) Jak se jmenuje známá kniha Julese Vernea, která pojednává o chlapcích, kteří na prázdninovém výletě ztroskotali na ostrově a strávili zde dva roky života?
6) S prázdninami má mnoho lidí spojeno moře. Víš, jak daleko to je z ČR k nejbližšímu moři?
7) Skvělé prázdniny se ale dají trávit i u dědečka a babičky. Odehrává se tady i známá filmová trilogie, kde malý Vašek Straka prožívá dobrodružství se svým dědou myslivcem. Který z těchto názvů do této trilogie NEPATŘÍ?
8) Také letní tábor není špatná volba. Víš, jak se říká stanům, kde přebývali indiáni?
9) Jak se jmenuje země, kam Češi jezdí nejraději na dovolenou?
Vyhodnotit test

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 27.6.2014   |   Vyplněno: 7831x

Komentáře

pejsek00(Komisař Rex)

Vyhodnocení testu
7 bodů z 9
Letní prázdniny máš v malíku. Máš přehled a v souvislosti s prázdninami ti nic neuteče. Tak neleň a užívej si, čekají tě plné dva měsíce nabité skvělou zábavou.

pejsek00To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

tomcat(Bordelářky)

7 bodů z 9
Letní prázdniny máš v malíku. Máš přehled a v souvislosti s prázdninami ti nic neuteče. Tak neleň a užívej si, čekají tě plné dva měsíce nabité skvělou zábavou.

tomcatTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Natyna-1003(Klub Kamarádů)

škoda že poslední otázka byla správně Chorvatsko a ne Slovenskosmajlsmajlsmajl ( já tam totiž každý rok jezdím o letních prázdninách do Podhájske.) Kdo taky dejte plus nebo reagujte

Natyna-1003To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

šialené hovienko(Nightcore)

I když ti nějaká ta otázka utekla, nic nebrání tomu, aby sis prázdniny užila naplno. Zkus si vyplnit test ještě jednou a vrhni se do dvouměsíčního víru plného zábavy.

šialené hovienkoTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

natales(HOLKY CO MAJÍ RÁDY KONĚ A...)

9 bodů z 9
Letní prázdniny máš v malíku. Máš přehled a v souvislosti s prázdninami ti nic neuteče. Tak neleň a užívej si, čekají tě plné dva měsíce nabité skvělou zábavou.JEZDÍM PRAVIDELNĚ KAŽDOROČNĚ K MOŘI KDO TAKY NEBO BYL ALESPOŇ JADNOU NAPIŠTE NEBO DEJTE PLUSsmajl

natalesTo se mi líbí +2 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)