Která z Disney princezen se k tobě nejvíc hodí?

Disneyovských princezen je hned několik a ne každý se na tento slavný seznam dostane. Historie princezen sahá až do roku 1937, kdy byl natočen první film Sněhurka. Poslední přidaná princezna na seznam je Merida z filmu Rebelka. Zjisti, která ze slavných princezen se nejvíc hodí právě k tobě.
1) Kdybys byla princezna, jak bys chtěla vypadat?
2) Jaké by, podle tebe, měla mít princezna vlasy?
3) Jaký by měl být osud princezny?
4) Kde by správná dívka z pohádky měla žít?
5) Z jaké rodiny bys chtěla pocházet, kdybys byla pohádková postava?
6) Jaké bys chtěla mít kamarády?
7) Co by mělo být úkolem každé dívky?
8) Aby se dívka stala hrdinkou, musí být vždy urozeného původu?
9) Jaké oblečení bys nosila, kdyby sis mohla jakékoli na světě vybrat?
10) Která z Disney postaviček je ti nejsympatičtější?
Vyhodnotit test

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 14.11.2015   |   Vyplněno: 23244x

Komentáře

iva2222(Beruška a Černý Kocour)

Locika. Locika to rozhodně neměla snadné, ale stejně se její osud nakonec obrátil na tu správnou stranu. I Locika nakonec našla pravou lásku, která byla naprosto upřímná a zbavila se zla, které ji skoro celý život obklopovalo. smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

iva2222To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Celestia(Píšeme donekonečna)

Vyhodnocení testu
Popelka. Popelka byla naprosto neobyčejná dívka, která v nízkém věku přišla o otce a zůstala jen se svou macechou a nevlastní sestrou. Osud a štěstí Popelce velmi přáli a nakonec se dočkala lásky, o které tak moc snila. Stejné štěstí čeká i tebe.

fuuuujsmajl

CelestiaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Rindynka

Popelka.Popelka byla naprosto neobyčejná dívka ,která v nízkém věku přišla o otce a zůstala jen se svou macechou a nevlastní sestrou.Osud a štěstí Popelce velmi přáli a nakonec se dočkala lásky, o které tak moc snila.Stejné štěstí čeká i tebe.smajl Super Popelku mám nejradši moc těch princezen neznám jenom ty nejznámější a z nich mám popelku nejraději smajlsmajl

RindynkaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

t vosa(Milujeme Harryho Pottera&...)

Vyhodnocení testuJitřenka neboli Šípková Růženka. Šípková Růženka měla ve svých rukou osud celého království a i když ho na nějakou dobu uvedla téměř do záhuby, nakonec přišel někdo odvážný, kdo ji i celé království osvobodil. Neboj se, taková velká osudová láska určitě někde čeká i na tebe.

Růženku mám nejradšismajl

t vosaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Hanusik

Locika. Locika to rozhodně neměla snadné, ale stejně se její osud nakonec obrátil na tu správnou stranu. I Locika nakonec našla pravou lásku, která byla naprosto upřímná a zbavila se zla, které ji skoro celý život obklopovalo.

jupiii mam ju z Disney princezen nejradejismajlsmajl

HanusikTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Annie007(HOGGY!PETR LEXA!SLZA!)

Sněhurka. K tobě se nejvíc hodí Sněhurka a to nejen proto, že vynikala naprosto neobyčejnou krásou, kterou jí leckdo záviděl, ale byla i velmi hodná a přátelská. Sněhurka se nikdy k nikomu neobrátila zády a to z ní dělalo naprosto neobyčejnou postavu. Později se jí její vlastní dobrota hořce vrátila, tak si i ty dávej pozor na to, komu pomáháš a věříš.KRUCIŠ CHTĚLA JSEM BÝT LOCIKA

Annie007To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Bara9999999

Pocahontas. Pocahontas je vážně skvělá pohádková postava ty můžeš být ráda, že se podobáš právě jí. Nejenže to byla nebojácná a velmi zkušená holka, ale navíc byla indiánka a indiánské kořeny se nikdy nedají zapřít.

Můžete mi prosím někdo říct kdo je ta Pocahontas? Já jsem se na Disney princezny nikdy nekoukala, mám radši akční filmy.

Bara9999999To se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)