Kdo jsi z W. I. T. C. H.?

Máš už delší dobu pocit, že se ztotožňuješ s některou z postav animovaného komiksového seriálu W. I. T. C. H.? Nebo je ti snad bližší stará dobrá komiksová předloha? Zjisti, které postavě se nejvíc podobáš!
1) V jakém znamení ses narodila?
2) Který měsíc v roce je tvým favoritem?
3) Který živel bys chtěla ovládat?
4) Máš nějaké zvíře?
5) Máš nějaké sourozence?
6) Jsi vůdčí osobnost?
7) Co bys ráda, aby bylo tvou největší předností?
8) Jaké jsou tvé koníčky?
9) Jaká je tvá oblíbená barva?
10) Kdyby sis měla vybrat, kým budeš, koho bys zvolila?
Vyhodnotit test

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 29.6.2016   |   Vyplněno: 10050x

Komentáře

kočička 1(Magical World)

Jsi jako Will. Pokud ti vyšlo, že se nejvíc podobáš Will, můžeš se začít radovat. Nejenže máš skvělou povahu, jsi velmi přátelská, ale navíc jsi i vůdčí typ, což je pro budoucí život rozhodně velkým plusem. Will je navíc mezi kamarádkami velmi oblíbená, což se dá říct zajisté i o tobě.

Oki, to je super. Will a Irma jsou nej. smajl

kočička  1To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

zajíček10

Jsi jako Irma. Irma sice nemá příliš v oblibě školu a veškeré povinnosti, které s ní souvisí, ale zato je velmi pečlivá a naprosto odhodlaná v jiných věcech a běžných povinnostech. Jejím největším plusem je, že umí dokonale jednat s lidmi, to samé se bude jistě dát říct v budoucnu i o tobě. smajl

zajíček10To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Locika11(Knížko - maniaci)

Jsi jako Irma. Irma sice nemá příliš v oblibě školu a veškeré povinnosti, které s ní souvisí, ale zato je velmi pečlivá a naprosto odhodlaná v jiných věcech a běžných povinnostech. Jejím největším plusem je, že umí dokonale jednat s lidmi, to samé se bude jistě dát říct v budoucnu i o tobě.

No, nevím..

Locika11To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Celebritka655(pro milovníky hudby)

Jsi jako Taranee. Taranee je matematicky nadaná, logika je její silná stránka a možná i proto si ráda uteče do přírody, kde si dokonale pročistí hlavu. Ani sport jí není cizí, navíc je skvělou společnicí pro jakoukoli legraci. Až na to že já matematiku nenávidím ... smajl

Celebritka655To se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)