Slova

4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

88%
Hra - Monkey GO Happy Guess?
Video se načítá

Zahrajte si novinku od Pencilkids, Monkey Go Happy Guess?! V této hře budete plnit trochu jiný druh hádanek. Vaším úkolem bude vždy uhádnout slovo, které pojmenovává daný obrázek. Musíte však počítat s tím, že slova musí být anglická. Za správné odpovědi získáte navíc mince, za které můžete ve hře nakupovat spousty zajímavých věcí.

 
88%
Hra - Fast Typer
Video se načítá

Dokážete psát na klávesnici velice rychle a chcete si své schopnosti vyzkoušet v nějaké počítačové hře? Máte příležitost, kterou si nenechte ujít! Vaším úkolem bude během stanoveného časového limitu naťukat co nejvíce slov. Nejprve se vám budou zobrazovat slova ze tří písmen a později se úroveň navýší.

 
86%
Hra - Typeasaurus
Video se načítá

Ve hře Typeasaurus musíte psát co nejrychleji slova, která obsahují zobrazená písmena. Je to nutné, protože jinak se nepohnete z místa. Čím delší slovo bude, tím rychleji a dále se rozběhnete.

 
85%
Hra - Fun Wordz
Video se načítá

Ve hře Fun Wordz dostanete slovo. Klikejte na písmena nebo je pište na klávesnici, abyste sestavili nové slovo. Pokud uděláte chybu, můžete kliknout na tlačítko Clear, abyste vymazali písmena. Abyste vytvořené slovo odeslali, zmáčkněte Enter. Za nová a skutečně existující slova dostanete bodové ohodnocení.

 
84%
Hra - Fruit Swordman Typing
Video se načítá

Umíš psát hodně rychle na klávesnici? Můžeš si vyzkoušet svoje dovednosti ve hře Fruit Swordman Typing. Po herní obrazovce bude vyskakovat a padat ovoce a tvým úkolem bude rychle napsat zadaná písmena, aby ovoce zmizelo. Hra obsahuje celkový počet osmnácti úrovní. Nenech si utéct žádný kousek ovoce.

 
83%
Hra - Letter Scramble
Video se načítá

Napiš správná slovíčka z písmenek na stole. Čím delší slovo dokážeš vytvořit, tím více bodů se ti připočítá na konto. Dostaneš předem stanovený bodový limit, bez jehož splnění se nemůžeš posunout dále. Na nalezení dostatečného počtu slov máš omezený časový limit. Dokážeš hledat anglická slovíčka a plnit úkol?

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
82%
Hra - Word Wrap
Video se načítá

Hra s anglickými slovy. Myslíte si, že dokážete tvořit slova v anglickém jazyce? Pokud ovládáte alespoň základy jazyka, můžete se o to pokusit v této báječné hře. Máte dvě minuty na to, abyste vytvořili, co nejvíce slov dokážete z připravených písmen. Slova mohou být dlouhá od tří do sedmi písmen. Dostáváte speciální body za rychlost.

 
81%
Hra - Scooby Doo Zombie Hunter
Video se načítá

Scooby Doo a Shaggy se vydávají za dobrodružstvím. Jejich soupeřem budou nebezpečné oživlé mrtvoly - zombie. Vaším úkolem je opsat zobrazené slovo, abyste Shaggyho zachránili před naštvanými zombie. Pokud slovo nenapíšete správně, zombie na Shaggyho zaútočí. Podaří se vám odrazit všechny útoky zombie?

 
78%
Hra - Word Quest
Video se načítá

Ve hře Word Quest musíte z náhodně vybraných písmen skládat slova. Čím delší slovo bude, tím lépe. Jakmile vytvoříte existující slovo, objeví se zelená značka.

 
78%
Hra - Word Master
Video se načítá

Ve hře Word Master vaším úkolem bude vytváření slov z osmi přidělených písmenek. Každé slovo musí mít minimálně tři písmenka. Čím více písmenek však bude slovo obsahovat, tím lépe pro vás a připíšete si více bodů. Hra obsahuje celou řadu úrovní. Pokud tedy znáte anglická slovíčka, neváhejte a vyzkoušejte si Word Master!

 
77%
Hra - Word Search 2000
Video se načítá

Máme tu pro vás osmisměrku, ve které můžete hledat slova hned na několi témat! Stačí jen kliknout na šipku dolů, vybrat téma a začít hrát. Podaří se vám najít všechna slova?

 
77%
Hra - HangMan Word Puzzle Game
Video se načítá

Šibenice je klasická hra, v níž máte za úkol pomocí písmenek sestavit hledané slovo. Pokud budete dělat příliš chyb, prohrajete a pověsí vás na připravenou šibenici. V této hře máte na výběr čtyři tematické celky - ovoce (Fruits), částí těla (Parts of the Body), zvířátka (Animals) a státy světa (Countries).

 
76%
Hra - Fast Food Word Search
Video se načítá

Ve fast foodu musí jít všechno rychle. Máte pouze 5 minut na to, abyste našli deset fast foodových slov. Slova mohou být napsána horizontálně, vertikálně nebo do diagonály. Buďt pečliví, abyste slova našli co nejrychleji. Slova najdete tak, že označíte první písmeno a pak táhnete pomocí myši. Za chybnou odpověď se samozřejmě odečítají body, což nikdo nepotřebuje. Tato hra je velmi podobná klasické známé osmisměrce.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)