Robot

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

95%
Hra - Ninja Pi Ro
Video se načítá

Máme tu skvělou logickou adventuru, ve které musíte malému bojovníkovy pomoci překonat všechny nástrahy a pasti. Bojovník má možnost měnit se mezi 3 postavami, robotem, pirátem a ninjou. Každá postava vám pomůže překonat jiný druh překážky.

 
92%
Hra - Truck Loader 2
Video se načítá

Přepravní firmy převáží spoustu zboží, které je uložené v krabicích. Někdy tyto krabice ale musí dostat do náklaďáku, které je potom odveze k zákazníkům. Naložit takové krabice není vždy snadné, zvláště tehdy, mají-li nějaký neobvyklý tvar nebo jsou rozbité. Vy pomocí stroje naložte náklad do náklaďáku. Krabice zde mají své místo, kde mají být uloženy. Jakmile splníte úkol, můžete pokračovat složitějším dalším levelem.

 
91%
Hra - Anbot 2
Video se načítá

Skvělá adventura jménem Anbot tě bude bavit. Malý a velmi roztomilý robot se chce dostat z továrny, kde musel pracovat, ale kde ho teď chtějí zničit. Musíš vyřešit sérii logických úloh, aby se mu nic nestalo.

 
90%
Hra - Truck Loader 4
Video se načítá

Už počtvrté se setkáváš se hrou Truck Loader, která si pořád zachovává svůj velmi kvalitní standart logické hry. S pomocí auta s robotickým ramenem dostaň všechen náklad správně na náklaďák. V tom ti ale můžou bránit například zamčené dveře nebo jiné záludné překážky.

 
90%
Hra - Nuts and Bolts
Video se načítá

Práci ve vysokých výškách nemůže dělat každý. Mnohým se z toho točí hlava a mohli by spadnou dolů, což by bylo neštěstí. Proto by takovou práci mohli za lidi dělat roboti. Ti ale mnohdy musí přemýšlet, jak se v takových výškách pohybovat. Zkuste si vykonstruovat cstu k cíli. Musíte si dávat pozor, abyste nespadli dole.

 
88%
Hra - Super Mega Bot
Video se načítá

Vytvořili jsme perfektního létajícího robota, který za nás vyřeší všechny nebezpečné situace. Vytvořili jsme testovací sadu úkolů, kterými si musí robot projít, než ho zařadíme do služby. Vaším úkolem bude poletovat s robotem po místnosti a sbírat cestou bonusové body. Musíte si však dát pozor na ozubené pasti.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
86%
Hra - Truck Loader 3
Video se načítá

Už potřetí se můžeš potkat se hrou Truck Loader a opět je o něco lepší než její předchozí dva bratříčci. Čeká tě třicet levelů, zajímavých a záludných. Tvým úkolem je pomocí robota s magnetickým chapadlem naložit náklaďák krabicemi, přičemž ne vždy jsou bedny snadno dostupné.

 
85%
Hra - Little Wheel
Video se načítá

Zachraňte město robotů, které je už 10 000 let nefunkční. Hlavní generátor selhal a vypnulo to veškerou elektroniku. Po dlouhé době udeří blesk do jednoho z robotů, který může vše změnit. Takže řeště úkoly a hádanky, které vás dovedou až na konec. Podaří se vám zachránit celé město?

 
84%
Hra - Anbot
Video se načítá

Logická jednoduchá hra. Zkus pomoci malému Anbotovi utéci z továrny, jemu se tam totiž ani trochu nelíbí. Zkus to na co nejméně kliků myší!

 
84%
Hra - Robot Phone Home
Video se načítá

Pěkně zpracovaná hra, ve které budete mít za úkol pomoci malému robotu dostat se k satelitu a díky němu zavolat domů. V cestě Vám však bude stát mnoho překážek, které budete muset překonat. Nebyl by to ale robot, aby si neuměl v nejhorším případě vylepšit technologii a přes překážku se dostat. Budete se tak moci odrážet od zdí nebo používat trysky k létání.

 
84%
Hra - Lightbot
Video se načítá

Ovládání robota není vůbec jednoduché. Můžete si vyzkoušet ovládání robota ve hře Lightbot. Vaším úkolem bude, s pomocí jednoduchých pokynů, plnit zadané úkoly. Máte před sebou několik úrovní, které nebude jednoduché dokončit. Dostaňte svého robota na modrý čtvereček a použijte žárovku, abyste dokončili úroveň.

 
83%
Hra - Girl & Robot 3
Video se načítá

Cindy a její robot si opravdu rozumí, dělají spolu každodenní věci. Dneska tomu nebude jinak a vydají se k její kamarádce ze školy. Takže vaším úkolem bude je upravit. Naličte malou Cindy a pak je oba oblečte.

 
83%
Hra - Lightbot 2
Video se načítá

Lightbot 2 je pokračování zábavné logické hry, ve které ovládáte vlastního robota. Vaší snahou bude dostat robota na určené místo, za pomoci jednoduchých pokynů. Až splníte všechny autorské úrovně, můžete si vytvářet vlastní. Udělejte si pořádně těžké úrovně, které vás na dlouhou dobu dokáží zabavit.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)