Polly Pocket

Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

91%
Hra - Polly Cool Hairstyle
Video se načítá

Máme tu další skvělou hru, ve které se postaráte o účes malé Polly! Vlasy můžete libovolně stříhat, prodlužovat, barvit či vlnit. Je jen na vás, jaké kreace vytvoříte.

 
67%
Hra - Polly Party Pickup
Video se načítá

Polly ráda jezdí na autě a proto čas od času pomáhá svým kamarádům tím, že je vyzvedne u nich doma a odveze na určité místo, kde potřebují. Nebude to tak jednoduché protože na cestě najdete mnoho nástrah a omezuje vás i časový limit.

 
55%
Hra - Polly Cute Look
Video se načítá

Vyberte Polly něco nového a moderní. Změnit její můžete nejen účes, ale i jeho barvu a nové oblečení. Tak směle do toho!

 
50%
Hra - Polly's Hair Stylin' Salon
Video se načítá

Polly's Hair Stylin' Salon je pěkná kadeřnická hra, ve které budete moct podle své fantazie vyrobit účes hlavní postavě Polly, která spoléhá na to, že pro vyberete tu nejlepší délku vlasů i barvu, doplňky a taky některý ze zajímavých kloboučků. Tak co, jakou kobinaci zvolíte?

 
43%
Hra - Polly Pocket Dress-up 2
Video se načítá

Polly by potřebovala pomoci s výběrem oblečení a doplňků. Postaráte se o ni, aby vypadala krásně?

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)