Lukostřelba

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

88%
Hra - Greek Hero
Video se načítá

Máme tu pro vás hru, od které se jen tak rychle neodlepíte. Řecký hrdina bojuje o srdce mladé slečny, tím že jí ukáže, jak to umí s lukem. Myší nastavujete úhel letu a sílu, kterou šíp poletí. Jste omezeni šípy, takže se snažte trefovat. Povede se vám okouzlit mladou slečnu?

 
88%
Hra - Bowmaster Target Range
Video se načítá

Zahrajte si tuto střeleckou hru, ve které budete procvičovat lukostřelbu. Stejně jako ve skutečnosti, to nebude vůbec nic jednoduchého. Hra se ovládá myší, kliknutím se vám objeví luk, který potom šipkami nastavíte a tahem myši natáhnete tětivu. Podaří se vám pokaždé trefit do terče?

 
86%
Hra - Sherwood Shooter
Video se načítá

Vítejte v Sherwoodském lese, kde vládne Robin Hood. Král zbojníků je neohroženým vládcem ve střelbě z luku na cíl. Vy se vžijete do jeho kůže a budete vysílat šípy na vzdálený cíl. Čím více postoupíte ve hře, tím obtížnější pro vás bude trefit cíl. Hra obsahuje několik úrovní. Dávejte pozor, abyste nezasáhli robota.

 
83%
Hra - Kill The Sun
Video se načítá

Zahrajte si tuto logickou hru, ve které bude vaším úkolem pomocí luku sestřelit všechny nepřátelé. Každý level bude náročnější tak si dávejte pozor.

 
82%
Hra - Sherwood Shooter 2
Video se načítá

Slavný Robin Hood pomáhal všem chudým. Ale nebylo jen taková sranda, musel být pořádně vybavený. Musel umět střílet z luku z každé vzdálenosti. Proto si to natrénujte v této hře. Musíte sestřelovat jablka, které má na hlavě nějaký zombiek. Nesmíte ho ovšem trefit do těla, ale pouze do toho jablka. Jakmile zvládnete vzdálenost, sestřelíte jablko, tak postoupíte do dalšího levelu a vzdálenost se zvětší.

 
82%
Hra - Tribe
Video se načítá

Jednoho odpoledne seděl náčelník kmene válečníků na břehu řeky a rybařil. Uvědomil si, že ho nikdo z kmene neposlouchá a rozhodl se odejít do hor. Místo starého náčelníka je potřeba zaplnit, a proto se koná soutěž o nového náčelníka kmene. Vítěz také získá za ženu krásnou princeznu Fabiolu. Dokážete si vybojovat vítězství?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
81%
Hra - Bow the Fruits
Video se načítá

Ve hře Bow the Fruits je vaším úkolem pomocí luku a šípu trefovat ovoce jako jsou pomeranče, jablka, jahody a další. Cílem je zasáhnout cíl s použitím co nejmenšího počtu šípů. Pozor, na zasažení veškerého ovoce máte časový limit. Za správný zásah vám jsou přičteny body. Použít můžete až 20 šípů. Tak to zkuste, tahle hra vás zaručeně chytí!

 
80%
Hra - Hit The Jackpot
Video se načítá

Milovníci lukostřelby mohou vylepšit koeficient České republiky ve hře Hit The Jackpot. Cílem je střílet z luku na různé vzdálenosti a nasbírat co nejvíce bodů. Body se následně přepočítají a mění se aktuální pořadí zemí. Miřte přesně a pomozte zvýšit náš koeficient. Je nutné, abyste se u hry zcela soustředili.

 
80%
Hra - Mario Hood
Video se načítá

Dostanete se do kůže slavného lukostřelce Maria Hooda. Nikdo nedokáže střílet šípy s větší přesností, než právě vy. Nebo se snad všechny legendy mýlí? Dokažte, že jste opravdu nejlepší a zachraňte svého kamaráda. Čím méně šípů na záchranu spotřebujete, tím více bodů na konci hry získáte. Můžete sbírat také mince, které se v misích vyskytují.

 
79%
Hra - Archery 8 Shot
Video se načítá

Zhlédli jste se v lukostřelbě? Rádi byste si vyzkoušeli střelbu z luku na terč? Nabízíme vám jedinečnou příležitost ve hře Archery - 8 shot. Jak název hry napovídá, začínáte s osmi šípy. Míříte šipkami nahoru a dolů, mezerníkem určujete razanci střely. Dokážete se do cíle správně trefovat nebo terč minete?

 
76%
Hra - Farm Defense
Video se načítá

Vtipná farma hra, ve které je hlavní hrdinkou sympatická kravička. Ta musí svou farmičku ochránit před útokem vos a dalšího dotěrného hmyzu. Pomoz ji ještě teď a zahraj si tuto báječnou onlinehru.

 
75%
Hra - Archery Challenge
Video se načítá

Napněte tětivu a vystřelte na cíl! Snažte se trefit v omezeném čase co nejvíce cílů. Využít můžete posledního uloženého úhlu střelby.

 
75%
Hra - Brave Kings
Video se načítá

Zničte i ty nejsatečnější krále v bezvadné hře Brave Kings. Králové se před Vámi a Vaší velkou kuší budou schovávat ve svých čím dál odolnějších hradech. Ty musíte pomocí dobře mířených střel buď na krále shodit, nebo najít skulinku a krále přímo zasáhnout. K dispozici máte ale vždy jen omezenou zásobu štítů, tak musíte uplatnit všechno své střelecké umění.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)