Kulečník

Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

88%
Hra - Deluxe Pool
Video se načítá

Máte rádi kulečník? Nyní máte šanci zahrát si jej, aniž byste museli do nějakého klubu či hospůdky. Celá hra se ovládá pouze myší a vaším úkolem se nastrkat všechny koule do děr. Ovšem ne jen tak ledabyle, ale v přesném pořadí, podle čísel, které na sobě mají. Pokud do díry spadne jiná koule, než má, přijdete o body. Snažte se hru odehrát co nejrychleji, na konci se vám totiž čas od skóre také odečte.

 
78%
Hra - Quick Shooting Pool
Video se načítá

Kulečníkové hry jsou poměrně oblíbené. Cílem hry Quick Shooting Pool je došťouchat co nejvíce koulí do děr před vypršením stanoveného časového limitu. Jakmile budete mít jednu kouli, dostanete dalších čtrnáct koulí, které musíte umístit. Podle toho, kam kouel umístíte, dostanete časové bonusy, které vám prodlouží hru.

 
77%
Hra - 8 Disc Pool
Video se načítá

Kulečník je výborná hra, která se dobře hraje s kamarády. Musíte jen doře zamířit a vědět, jakou silou udeřit do koule. Kulečník se hraje na speciálním stole a kulečníkovýma koulema a tágem. Pomocí šťouchem tága umístěte koule do děr na stole. Tágo ovládáte myší. Jakmile budete správně mířit, hra Vám půjde sama.

 
77%
Hra - Kulečník
Video se načítá

Pokud rádi hrajete kulečník, tak zde je něco pro vás! Na stole se nachází patnáct barevných koulí a jedna bílá. Cílem každého hráče je dostat do děr svou sadu koulí (buď 1-7 nebo 9-15) a poté míček s číslem 8. První hráč, kterému se to povede vyhrál hru. Pokud trefíte do díry kouli s číslem 8 dřív, než na konci hry, prohrajete.

 
76%
Hra - Blast Biliards
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Super hra na skóre, ve které musíte dostat koule do jamek dříve, než jim dojde čas. Čas jsou také vaše body. Čím více času vám u každé koule zůstane, tím více dostanete bodů.

 
75%
Hra - Game Team Pool
Video se načítá

Ve hře Game Team Pool mají před sebou dva hráči patnáct míčků očíslovaných od jedničky do patnáctky a rozdělených do dvou skupinek. Čísla od jedné do sedmi jsou plná a od devíti do patnácti pruhovaná. K dispozici také je černá osmička. Cílem hry je vybrat si skupinku míčků a umístit je do děr, poté se umisťuje černá koule.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
75%
Hra - Real Pool
Video se načítá

Zahraj si kulečník z pohodlí svého domova a zkus obehrát soupeře. Pravidla jsou známá, tágem se rozehraje bílá koule do ostatních a podle toho, kdo jakou barvu první trefí do díry, tak barevné koule bude mít za úkol dostávat do děr ve zbytku hry. Jsi-li na řadě, poklepej na tágo a vyber úhel, pod jakým chceš do bílé koule šťouchnout, pak nastav, jakou sílou by to mělo být, a nakonec stiskni tlačítko strike pro hru.

 
75%
Hra - Pool Profi
Video se načítá

Kulečník má ráda spousta lidí. Pokud si ho chcete virtuálně vyzkoušet, máte možnost v této hře. Vaším úkolem bude šťouchat všechny červené míčky do jamek. Nastavte si směr a rychlost bílé koule, načež ji vypusťte mezi ostatní. Dokážete správně umístit všechny koule ze stolu do jamek? Ukažte své schopnosti!

 
73%
Hra - Bubble Pool
Video se načítá

Kulečník je velmi oblíbenou společenskou hrou, kterou si spousta lidí zahraje jen tak s přáteli, když je nuda. Vy si ji můžete natrénovat v této hře. Hra se ovládá pomocí myši. Sílu, jakou uděříte do koule tágem, si každý zvolí sám. Zkuste si zahrát hru na co nejmenší počet udeření. Bílá koule nesmí spadnout do díry.

 
71%
Hra - Turtle Pool
Video se načítá

Probíhá sezóna želvího sbližování. Udělejte želvy šťastné a najděte jim kamaráda. Použijte myš k srážení želv stejné barvy k sobě a snažte se vyčistit bazén během jedné minuty. Čím rychlejší budete, tím více bodů dostanete. Pokud se vám podaří jedna střela, dostanete také body k dobru. Jedná se o obdobu kulečníku.

 
70%
Hra - 9-Ball
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahrajte si zábavnou verzi kulečníku. Vaším úkolem bude strefovat koule do díry od jedničky až po devítku. Pokud potopíte jinou kouli nebo netrefíte žádnou, tak přijdete o 25 bodů.

 
69%
Hra - Skill Jam
Video se načítá

Máte rádi kulečník? Rádi si ho zahrajete na počítači? Pojďte si vyzkoušet své schopnosti a dovednosti ve hře Pool Jam. Na zahrání všech koulí do děr máte omezený časový limit - tři minuty. Dole na herní obrazovce se vám zobrazuje ukazatel síly šťouchu. Snažte se, aby vám bílá koule neskončila v díře.

 
68%
Hra - Blast Billiards Hustler
Video se načítá

Pojďte si s námi vyzkoušet kulečník. Hra má celkem šest úrovní, ve kterých budete muset ukázat své umění s tágem. Strkejte koule do děr, co nejrychleji dokážete. Koule na sobě časovač, po jehož uplynutí vybouchnou a hra pro vás skončí. Dokážete našťouchat všechny koule v časovém limitu a získat body?

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)