Boty

Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

89%
Hra - Trend Alert: My Glittery Shoes
Video se načítá

Pomozte Belle s návrhem nových bot a vyberte jí k nim i několik nových outfitů, které by se k nim hodily. Bude s vaším výběrem spokojená?

 
88%
Hra - Dress My Fashion Boots
Video se načítá

Navrhni si své vlastní boty! Můžeš si vybrat z různých tvarů a velikostí. Ujisti se, že návrh je moderní a skutečně cool a že boty vypadají jedinečně. Boty jsou navrhovány pro procházky, to je jediné, na co se budou používat.

 
87%
Hra - Cinderella' s Disney Shoes
Video se načítá

Popelka potřebuje na svou stránku přidat nový příspěvek, jak si upravila své nové boty. Pomozte jí s dekorací, aby vypadala skutečně dokonale.

 
86%
Hra - Kendall Jenner Sneaker Fashion
Video se načítá

Kendall potřebuje nové tenisky, které by mohla nosit každý den. Pomozte jí s výběrem tvaru, barev a dekorací, aby se jí líbily.

 
86%
Hra - Barbie Design My Emoji Shoes
Video se načítá

Barbie si zakoupila nové boty a tenisky, které by chtěla oživit barvami a doplňky Vyberte jí jejich vy.

 
86%
Hra - Winter Boots Cleaning
Video se načítá

Zahrajte si zábavnou hru, ve které budete mít za úkol vyčistit boty od bláta a špíny. Na boty můžete použít mnoho druhů prostředků na čištění a krémů na vyleštění. Jakmile dokončíte čištění bot, můžete se obléknout a nalíčit.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
86%
Hra - Moccasin Winter Boots
Video se načítá

Chtěli byste být designérkou? S hrou Moccasin Winter Boots si můžete navrhnout své vlastní boty na zimu. Měnit jim můžete barvu, texturu a přidávat doplňky. Jak budou vypadat vaše zimní boty?

 
85%
Hra - Boot Dress Up
Video se načítá

Boty nemusí být vždy fádní a nudné, ale naopak. Mohou vzkvétat různými barvami a doplňky. Vytvořte si i vy vlastní boty, kde si můžete vybrat jejich design, barvu, punčochy, tetování a dokonce i barvu pleti. Jak budou vypadat ty vaše?

 
84%
Hra - Monster High Design School Shoes
Video se načítá

Vytvořte si novou kolekci bot s motivem Monster High. Na výběr máte krásné barvy a doplňky, které můžete použít.

 
84%
Hra - Designing Sneakers
Video se načítá

Vytvořte si vlastní vzhled tenisek! Tenisky můžete vybarvovat dle libosti, přidávat různé motivy nebo vzory. Můžete přidat i nějaké tetování, podkolenky či sukni.

 
83%
Hra - Barbie Galaxy Rain Boots
Video se načítá

Barbie nemá teplé boty do deště, pomozte jí s výběrem typu bot a samotným designem, aby se jí líbily. Vybrat botám můžete barvu a různé dekorace.

 
83%
Hra - DIY Galaxy Shoes
Video se načítá

Vytvořte si za pár minut nádherné a moderní boty ve stylu galaxie. Kromě toho je můžete ozdobit navíc moderním designem.

 
83%
Hra - Tessa Fashion Shoes
Video se načítá

A je tady další hra, ve které se potkáváte se starou známou Tess. Na začátku hry si můžete vybrat slečnu, o kterou se teď budete starat. Nebudete ji oblékat celou, ale pouze se budete starat o její nohy. Dáte ji slušivou sukýnku, punčošky a krásné botičky, jako pro princeznu. Můžete ji vybrat taky nějaký šperk a nebo tetování.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)