Oheň a Voda: Nová dobrodružství!

 
85 %
Spuštěno: 10205x | 3,61 MB
 

Ovládání hry - Oheň a Voda: Nová dobrodružství!

pohyb červeného panáčka
pohyb modrého panáčka

Popis hry - Oheň a Voda: Nová dobrodružství!

Oheň a Voda: Nová dobrodružství! Zahrajte si další super díl hry z velké série! Opět budete ovládat panáčky Oheň a Vodu. Hra je opět pro dva hráče, kteří musí spolupracovat, aby se dostali do cíle. Voda má modrou barvu a může se pohybovat všude, kde se tato barva objevuje. Také může sbírat modré drahokamy. Oheň je zase červený, sbírá červené drahokamy a pohybuje se všude, kde se červená objevuje.

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

Hero Zero
Video se načítá

Komentáře

Annyísek(Beruška a Černý Kocour)

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++smajl+++smajl++smajl++smajl++smajl++smajl++smajl+++smajl++smajl+++smajl++smajl++++smajl++smajl++smajl++smajl+++smajl++smajl+++smajl+++smajl++smajl+++smajl++smajl+++smajl+++smajl+++smajl+++smajl+++smajl+++smajl+++smajl++smajl+++smajl+++smajl+++smajl+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

AnnyísekTo se mi líbí +3 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)