Mean Princesses

 
90 %
Spuštěno: 14205x | 6,18 MB
 

Ovládání

Výběr
Pohyb

Popis

Mean Princesses Ariel přišla na střední školu pro princezny a chtěla by se zařadit do společnosti mezi ostatní. Avšak třem z nich se tato myšlenka nelíbí. Pomozte každé z nich, aby Ariel dokázali společnými silami zničit. Podaří se vám ji vyhnat ze školy nebo ne?

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

Nejlépe hodnocený komentář

Stella 147(Milujeme MORČÁTKA!!!)

Ahoj,
tahle hra ukazajuje na to jak je těžké zapadnout do společnosti a jak jsou některéjsou holky zlé,nafoukané a hloupé.Nikdo nemůže zato že je jiný než ony.
Ted ke hře:BLBOST,BLBOST,BLBOST PROSTĚ STRAŠNÝ.smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

Stella 147To se mi líbí +14 To se mi nelíbí

Komentáře

Pink Lady(Nirvana ♥♥♥)

Takže pro vysvětlení, hra je o tom že se jí ty tři snaží co nejvíc znepříjemnit pobyt na střední škole ale dopadne to vlastně dobře, protože jí tím vlastně ještě zvyšují popularitu. ♥♥♥♥♥♥♥♥

Pink LadyTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

FrozenElsa(ED)

Tak pro ty s nižší IQ: Your style is awesome, znamená: Tvůj styl je úžasný / dokonalý.smajl A Elsa a Anna to řekly Ariel... to znamená že jí styl pochválily....smajl + Na konci bylo napsáno něco jako: King and Queen neboli Král a Královna... takže to skončilo špatně pro Růženku a spol.smajl

FrozenElsaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)