Fly Like A Bird 3

 
88 %
Spuštěno: 21509x |
 

Ovládání hry - Fly Like A Bird 3

Vajíčka, hnízdo, ptačinec
Pohyb
Akce

Popis hry - Fly Like A Bird 3

Fly Like A Bird 3 Chtěli jste někdy zjistit jaké je být ptákem a létat si volně po obloze? Zjistěte to v této hře, kde si můžete vybrat druh ptáka a zemi, ve které si budete užívat nádherného pohledu.

Unity 3D  Hra vyžaduje nainstalovaný doplněk Unity 3D.

Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

Hero Zero
Video se načítá
71%
Hra - Pilar Size
Video se načítá

Nejlépe hodnocený komentář

Citronka.(Máme radi mačičky, vtipy....)

1) Stavění hnízda a kladení vejce.

Oranžová šipka na mapce ti značí, kde můžeš najít větvičky ( Čím je šipečka na mapě výraznější, tím blíž jsi k větvičce ). Větev sebereš tak, že k ní přijdeš. Jakmile ji dostaneš, zalétni na místo, kde si přeješ aby tvoje hnízdo bylo, a klikni někam do prostoru. Tím se ti založí nové hnízdo ( větev položíš do hnízda tak že k němu jenom přijdeš ). Jakmile budeš dostávat další a další větvě ( bude jich stačit asi 5 ), hnízdo se ti dodělá a na mapce se ti ukáže obrázek vajíčka. TO je znamení, že tvoje hnízdo je kompletní. Pokud chceš naklást vajíčko, přijdi k hnízdu a klikni do prostoru ( je úplně jedno kam ). Tím nakladeš vejce do hnízda, a začne se ti odpočítávat čas pro líhnutí.

Edit 17:06: 2) Vylíhnutí vejce, jeho dospívání a heslo, KONEC JE ZAČÁTKEM!

V minulém komentáři jsem vám poradila, jak si postavit hnízdo, a naklás vaše první vejce. Teď si řekneme, co dělat po vylíhnutí vašeho prvního vejce.

Jakmile jste nakladli své vejce, začně se odpočítávat čas vylíhnutí. Já osobně úplně čas pro vylíhnutí vejce nepočítám, a tak vám nejpřesněji poradím asi několik minut. Jakmile se vaše vejce vylíhne, na mapce v horním levém rohu vaší obrazovky se objeví obrázek žlutého kuřete. Když se vám to objeví poprvé od doby co jste sedli k počítači/tabletu, znamená to, že vaše vejce úspěšně vylíhlo. Když se vám to ukázalo podruhé, potřetí, atd., znamená to že má vaše vejce hlad. Kuře nakrmíte tak, že u hnízda kliknete na obrazovku a tím se vaše kuře nakrmí (nejsem si jistá jestli to jde i když nejste u hnízda ale myslím že ano). Abyste mohli nakrmit kuře, je potřeba si sníst nějaké to jídlo. Různí ptáci jí různé jídla a tak jsem se rozhodla vypsat vám takovou menší tabulku kteří ptáci co jí.

UPOZORNĚNÍ! *

________________________________________

Orel Maso (nejsem si jistá)

Holub Hranolky,pizzu a třešně

RingNeck *2 Jen třešně

_________________________________________


Když budete vaše kuře krmit dlouho, najednou z něho vypadnou pírka a promění se v ptáka vašeho druhu. Poté během sekundy odletí a už ho nikdy nespatříte.

GRATULUJI!!!!

Právě se vám podařilo odchovat vašeho prvního potomka. Cílem této jak už asi víte je právě tato věc v co největším počtu. Zatím se vám podařilo odchovat jen jedno ptáče, ale to vás nedělí od toho, abyste jich vychovali co nejvíce!

DOUFÁM ŽE SE VÁM MOJE PŘÍRUČKA PRO FLY LIKE A BIRD 3 LÍBILA A POMOHLA VÁM!! smajl

Vysvětlivky

* Upozornění! Já osobně hraji Fly Like A Bird 3 na tabletu, takže jsem se sama nedostala nikam víc než na odchování prvního mláděte a věřte mi!!! Na tabletu se hla fly like a bird 3 hraje velmi těžko!!!

*2 RingNeck = Takový ten zelený pták z přírody smajl

Citronka.To se mi líbí +12 To se mi nelíbí

Komentáře

sonataVIP(Beruška a Černý Kocour)

Hrála jsem Multiplay a postavyla jsem si hnízdo, a jeden pták postavil si hnízdo na moje, tak jsme měli vlastně jedno hnízdo spolu, ale byl to jinej pták než co jsem měla. A tak mě začal mlátit a pak už jsem neměla žádné životy. smajl smajlsmajlsmajl

sonataTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)