Elsa vs Barbie Fashion Contest

 
86 %

Ovládání

Popis

Elsa vs Barbie Fashion Contest Zahrajte si holčičí hru pro dva a dokažte, že máte lepší styl než vaše soupeřka. Vybrat si můžete Elsu nebo Barbie.

39. nejlepší hra
Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

Nejlépe hodnocený komentář

Komentáře

Červená kytička(♥♥♥Milujeme psy a štěňátk...)

Nepište lidi které vás napíšu, že furt chcete pluska a napíšu aji co jste o pluskách napsali např.: Červená kytička napsala ( lidi já jsem udělala příklad o mě, protože já bych napsala nějáké jmeno, které ekzistuje a vy mě budete komentovat... ) dejte ++++ plus!!... tak tohle...tak píšu: drarulaura kdo souhlasí++++++++..., Verča2006 ať dá plus, malířka dejte plus smajl dejte + smajl, Korbelová plus prosímsmajlsmajlsmajlsmajl..., 1 Neliss 1 plus + prosím lidičky!, emíček zlatoušek tak pls + smajl, elsa06 dejte plus smajlsmajlsmajl...Tak to bylo všechno smajl Nevadí mi, jestli mi dáte plus mínus...Mě to navadí...smajlsmajl TAk pápá..ČK!!! ( Červená kytička ) ahoj mějte se..smajlsmajlsmajlsmajl

Edit 17:23: Chcete návod? smajl Aby vyhrála Elsa:Na dressech dejte 1 horní oblek,boty dejte 1 dolní, doplňky korunku tu bílo-šedou náušnice a náhrdelník poslední dolní...taška je zbytečná...Barbie oblečte takto: 3 dolní tričko, kalhoty ty 4 horní, boty ty růžové vysoké (2 horní), korunku tu zlatou srdíčkovanou, a náhrdelník a náušnice ty růžové srdíčkované 5 horní...skuste to... Aby vyhrála Barbie: tričko to 3 dolní, sukni 2 horní, boty 2 dorní, náušnice a náhrdelník srdíčkovaný 5 horní, korunku zlatou srdíčkovanou...Elsu neoblíkejte vůbec xD Máte tady ten návod smajl napište SZ a poradím více her...ČK!!

Červená kytičkaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

jolly(Ariana Grande forever!)

Čaj vzniká zpracováním listů čajovníku. Z botanického hlediska je čajovník stálezelený keř, dorůstající v přírodě výšky 5 až 15 metrů, výjimečně až kolem třiceti metrů. Na plantážích jsou keře udržovány ve výšce kolem jednoho metru. Umožňuje to pohodlnější sběr čajových lístků a zvyšuje úrodu.

Přirozeně čajovník rostl v jihovýchodní Asii při hranicích Číny a Indie. Jako kulturní rostlina se pěstuje na mnoha místech s příhodnými podmínkami, mezi známé čaj produkující země patří Indie, Pákistán, Írán, Srí Lanka, Čínská republika, Japonsko, Indonésie, Nepál, Austrálie, Argentina a Keňa. Nejlépe se mu daří v monzunovém klimatu v subtropickém a tropickém pásu, roste na kyselých půdách, od hladiny moře až po nadmořské výšky kolem 2500 m.


Hlavní světoví producenti čaje (2012)
Soubor:Turkish tea 2015.webmPřehrát média
Listy čajovníku jsou dlouhé od tří do pětadvaceti centimetrů a široké mezi jedním a deseti centimetry, dospělé listy jsou tlusté, hladké a kožnaté, s krátkým řapíkem. Čajové lístky se většinou sbírají několikrát do roka, v některých oblastech prakticky celý rok. Lístky se sbírají podle takzvaných sběrových formulí, které určují, kterou část výhonku uštípnout. Obvykle jsou cennější mladší menší lístky u špičky výhonku a pupen. Čaj obsahuje kofein, známý také jako tein.

V Evropě se původně pil jako lék.[3]

jollyTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

malířka(ANIME!)

Koho ta hra baví dejte plussmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

i když chodím na gympl, tak tu hru s kámoškou furt hrajemsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

Edit 12:01: Když je oblíknete stejně, vyhraje Elsa, protože jí nadržujou.


Ale kdo s tím má problém, že?smajl


Skuste to, pokuď to tak je dejte pls +smajlDíksmajl

malířkaTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

chořičček(MyLittlePonyRainBowDash!!)

jako barbie moc nemusím proč tam třeba nedali Lociku?! nebo sněhurku?!! prostě se mi nelíbí brabie proto davám při svém hodnocení 1 *(hvězdičku,pro elzu))smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl -.- .-. -,- ./. (omlouvím se za gramatiku)smajlsmajl tak papasmajl

chořiččekTo se mi líbí +3 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)