Deep and Blue

 
75 %
Spuštěno: 12194x | 9,40 MB
 

Ovládání hry - Deep and Blue

Popis hry - Deep and Blue

Deep and Blue Oceán je obrovský, hluboký a nádherný. Ovládej spřátelenou velrybu a objevuj krásy přírody. Kliknutím na některé předměty můžeš pomáhat přátelům nebo ničit nepřátele. Pozor na nebezpečí, abi velryba není nezranitelná.

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

Komentáře

hany2002(my jsme z my little pony)

Návod:

1.Klikněte na želvu a potom na velrybu.2.Klikněte na ryby, pak na rybáře a potom na velrybu.3.Probuďte kraba a poklikejte na některé bomby, potom klikněte na velrybu.4.Máčkněte na ryby úplně nahoře, pak na ty v pravo nahoře, potom na ty úplně dole a nakonec ty, co zbudou běžte dál,kliknutím na velrybu.5.POZOR, je to na čas!Zhoďte palmu a přeskočte ji.6.Klikněte na kámen na dně moře, pak na potápěče, potom na loď a nakonec na velrybu.7.Mořská panna po vás chce perlu.Musíte najít pod jedním kamenem na dně mušli a pak po otevření kliknout na pannu.8.Jednoduše musíte postavit sochu a stavbu z kousků, co jsou rozpadlé.9.JE TO NA ČAS!Klikněte na nůžky vlevo dole a pak na tři řasy.Rychle plujte dál.10.Klikněte na sud u díry.Vybouchne to a kámen se rozletí na kousky.Pak musíte postupně ucpávat kouskama kamene díry, kde se zrovna nachází oranžové "oko".11.Je to na čas.Vplujte do díry VLEVO NAHOŘE!!!12.Poskládejte skládanku a to tak, že tam, kde svítí oranžové světýlko musíte dát správný díl.Pak klikněte na hrací skříňku vpravo nahoře a pak na velrybu.13.Musíte najít takovou díru, že když na ni kliknete ozve se řev a udělá se trhlina a rozpadnou se kameny.Pak musíte najít takovou díru, ze které vypluje svítící ryba a ta najde perlu.Klikněte na ni a pak na velrybu.14.Klikejte na vázy na zemi, tam najdete nějakou věcičku.Potom klikněte na rezavý poklop a plujte dál.15.RYCHLE!Ropa se vlévá do moře.Musíte každou trubku postupně ucpávat věcmi na dně moře.Hledejte a ucpávejte rychle!!!16.Pod ponorkou jsou pneumatiky.Jednu po druhé je oddělávejte a až to budete mít klikněte na ponorku.Ona odpluje a vy můžete pokračovat dál.17.Klikněte na palmu vlevo.Vyleze z ní člověk a půjde se modlit.Pak klikněte na člověka,co chytá ryby a nakonec na toho,co sedí v lodi.Budou se modlit a z oka "bůžka" vystřelí světelný paprsek.Pak k

hany2002To se mi líbí +6 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)