Ceramic Master

 
67 %
Spuštěno: 5057x | 0,51 MB
 

Ovládání hry - Ceramic Master

Obsluha keramické dílny

Popis hry - Ceramic Master

Ceramic Master V této hře se nezastavíš! Staneš se na chvíli koordinátorem zaměstnanců v dílně na keramiku. Je to jednoduché, prostě pomáháš v pásové výrobě váz třem pracovníkům a to tak, že když se váza dostane na jejich pozici, tak na ni třikrát poklikáš a tím ji u prvního zaměstnance vytočíš z hroudy hlíny, u druhého na ni tak vyryješ zdobení a u třetího naneseš glazuru. Zní to jednoduše? Tak si zahraj a uvidíš, že stíhat tři vázy najednou není žádná hračka. Máš na to časový limit a za každé správné zpracování prvků na váze získáváš body. Kolik váz vyrobíš a kolik jich bude na odpis?

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

My Little Farmies
Video se načítá

Komentáře

zhuzhuuk

eveka: no tam musíš když ten první dostane hlínu tak na něho klikej dokud nedodělá na vázu a pak on to dá tomu druhýmu a ty musíš na toho ¨druhyho zase klikat dokud neudělá klikihák s kitkou potom on to dá dalšímu ty na něho klikej dokud nebudeš mít zelenou vázu on to dá do ohně a ty rychle tu vázu s ohně přetáhneš mistrovi do rukou a jeto a pořát dál a dál a dál smajlsmajlsmajlsmajl

zhuzhuukTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)