FNAF zajímavosti

Jedna z nejhranějších hororových her si za velmi krátkou dobu získala miliony příznivců po celém světě. Chystá se film, vyšla už i dokonce kniha plná děsivých příhod. Pojď se společně s námi podívat na historii a zajímavosti z hororového světa plyšových medvídků, kteří se během temných nocí mění na děsivé zabijáky.

O co tady jde

Pokud jsi ještě Five Nights At Freddy’s nehrála, pak se ti následující řádky budou hodit a možná tě i nalákají, abys hru konečně vyzkoušela. Ve hře se stáváš člověkem, který po dlouhé době našel skvěle placenou práci jako noční hlídač v lunaparku a podivné pizzerii. Lunaparky jsou symbolem zábavy, ale ty zanedlouho zjistíš, proč je tvá práce tak dobře placená a proč je místo natolik podivné. Stačí jediný telefonát, během kterého budeš obeznámena se situací. Zatímco ve dne se zde k pobavení návštěvníků producírují veselá plyšová zvířátka, v noci se z nich stávají nemilosrdní zabijáci, které lze jen těžko zastavit. První jejich obětí jsi ty, jakožto noční hlídač. Už víš, co je tvým úkolem ve hře?

Během noci by plyšový roboti měli zůstávat ve skladu, ale místo toho bloumají po parku a touží po zabíjení. Aby té tvé smůly nebylo málo, jsi jediná, kdo se v objektu nachází a tím pádem jsi jediným jejich cílem. Tvým jediným útočištěm je místnost, která, opět ke tvé smůle, nemá jen jedny dveře, ale rovnou dvoje dveře a můžeš je uzavřít jen ty, ale jen na omezený čas. No není to vážně smůla? Naštěstí je v místnosti k dispozici terminál s kamerami, na kterých můžeš, respektive musíš, sledovat, jestli se k tobě neblíží některý z krvelačných zvířátek. Pokud ano, ve vhodnou dobu musíš dveře uzavřít, aby sis zachránila holý život. Že to zní naprosto primitivně? Možná ti to jen tak připadá, ale jakmile se octneš ve hře, pořádně přehodnotíš svůj původní názor.

Five Nights At Freddy’s trailer:

Minulost Five Nights At Freddy’s

Pizzerie byla v minulosti vyhlášeným podnikem, kam se lidé chodili dobře najíst a děti dobře bavit. Postupně však došlo ke zmizení pěti dětí a navíc si zákazníci začali stěžovat na zápach, který byl velmi nepříjemný. Z animatroniků – plyšových zvířátek, ještě k tomu kapala krev a místy z nich vytékal dokonce i jakýsi sliz. Na čas byl podnik zcela uzavřen a jediné, co je doposud ohledně zmizení dětí známo, že děti byly zabity Purple Guyem, který byl převlečen do kostýmu jednoho z animatroniků.

Hororová série má několik dílů

Hororová série má několik dílů a v každém z nich musíš jako hlídač objektu přežít několik nocí – pokud přežiješ tu poslední, v některých sériích jsou pro tebe připraveny bonusové noci, kde je možné nastavovat obtížnosti. Prvních pět nocí se pro tebe stane skutečnou zatěžkávací zkouškou, prověří tvou bystrost, ale i odvahu. Věř, že FNAF není hra pro každého a ne každý vydrží v první sérii všech pět nocí, kdy se po úspěšném absolvování páté noci otevře ještě šestá bonusová noc. Po dokončení šesté noci se odemkne ještě sedmá noc, kdy si můžeš nastavit obtížnost všech animatroniků, kteří se ve hře nachází. Pokud projdeš všechny noci, máš možnost absolvovat druhou, následně i další série, které jsou pro odvážlivce připraveny. V každé sérii se budeš setkávat s novými animatroniky, kteří mohou být ještě zákeřnější, než ti předchozí, ale neboj se, s těmi starými se určitě taky setkáš. Ovšem až přijde čas.

The Living Tombstone:

  • V zahraničí už vyšla kniha, která se chystá i v České republice
  • Údajně se chystá dokonce i natočení filmu na motivy FNAF  
  • FNAF proslavilo písničku The Living Tombstone po celém světě
  • Říká se, že se Scott Cawthon při tvorbě hry inspiroval skutečnými událostmi
  • Bonnie je postava vytvořená podle někoho nebo něčeho, co chodilo lidi domů strašit 
zpět na seznam článků

Autor: HPD.cz   |   Publikováno: 24. 01. 2016   |   Zobrazeno: 6120x

Témata článku:Hry

Komentáře

1789(Five night at Freddy's )

No nejsou to plyšový roboti ale animatronici a jak já vím tak Mike není Purple Guy smajl Mike se příjmením jmenuje Shmitid (nějak tak) ale Purple Guy se zřejmě jmenuje Vincent Afton.Tak co máte proti Mikovi smajl

1789To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

aila.cz

tak nevim... někdo tvrdí že ti animatronici vás chtějí zabít protože si myslí že jste endoskeleton bez kostýmu a chtějí vás doslova narvat do kostýmu s dráty které vás pak zabijí... jiní zase tvrdí že vás animatronici chtějí zabít protože jsou posedlí zabitými dětmi a duchové dětí se chtějí pomstít... je to velmi komplikované a jak to je to nikdo neví... ale kdo tu záhadu rozluští tomu závidím jeho inteligenci... také doporučuji nově vidanou sérii fnaf sister locationsmajlsmajl

aila.czTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

salátek(Milovnice koček)

Ten hlídač pracuje pět nocí jen za pět doláčů smajl Ale tam jen proto aby zabíjel a aby zabil animatroniky!!! smajl

Edit 16:44: A nejsou to plyšová zvířátka ale animatronici!!! Plní mechanických součástek a drátů!!! smajl

Edit 16:45: A ani se jim nedivým že ho chtějí zabít oni se chtějí pomstít!!! On je purple guy!!! On zabil pět dětí!!! Oni jsou mrtvé děti nacpané do kostýmu animatroniků!!!

Edit 16:46: A mají to popletené!!! Hraji fnaf už hodně dlouho

Edit 16:48: A nevím proč tam píšou že má dvoje dveře když tam dají trailer na fnaf 2 a ve fnaf dvě jsou jedny velké dveře na chodbu a dvě větrací šachty!!!

salátekTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Toy Chica FNAF 2(FNaF4you)

Jaké jsou vaše oblíbené postavy z fnafsmajl

Edit 13:36: Víte o tom že v traieru fnaf 2 jak ty děti zpívají tu písničku tak když se to pustí pospátku tak říkají Mike kill all , Mike zabil všechny najděte si to na YOU TUBE fnaf trailer 2 pozpátku

Toy Chica FNAF 2To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Jacky Mine(FNaF4you)

Taky někdy máte halucinace jako já? Včera večer si jdu v klidu na záchod, ohlídnu se a springtrap v koupelně. No na místě jsem málem dostala infarkt. Ještě že rodiče nebyli doma protože jsem fakt zaječela. (A vzbudila brášky) XD

Jacky MineTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí
zobrazit starší komentáře

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)