Onlinovky pro dívky

Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

98%
Hra - Nerdy Girl Makeover
Video se načítá

Hlavní hrdinka následující hry žije pouze studováním a nemá čas na to, aby se postarala o svůj vzhled. S tím se samozřejmě musí něco udělat, o což se pokusíš právě ty. Dostaneš jedinečnou příležitost postarat se o celý proces zkrášlování mladé slečny. Dostaneš nápovědu, co by se právě mělo udělat, tak se jí drž.

 
93%
Hra - Brownies
Video se načítá

Vyzkoušej si připravu opravdové lahůdky. Dostaneš příležitost udělat chutné brownies! Nejprve si klidně přečti recept, který je kompletně zpracován v angličtině. Po začátku hry dostaneš jednoduché pokyny, s nimiž si musíš poradit v předem stanoveném časovém limitu. Postupně ti budou přibývat potřebné předměty.

 
89%
Hra - Brand Shopping
Video se načítá

Brand Shopping je hra při které musíte být rychlí a neztrácet čas protože jste si otevřeli obchod s oblečením na rušné ulici. Vaším úkolem v této hře je obsluha zákazníků a to při převlékání, výběru a nakupování. Obslužte své zákazníky, co nejlépe, abyste získali spoustu peněz. Během každé úrovně musíte získat určitý počet peněz, pokud je nezískáte, budete muset level opakovat.

 
85%
Hra - Beauty Hair Salon
Video se načítá

Ve hře Beauty Hair Salon se zahrajete na kadeřnici. Vaše první zákaznice má jasný požadavek a to takový, abyste jí, co nejlépe udělali vlasy na její první rande. Pomůžeš jí, aby zazářila před svým budoucím partnerem?

 
85%
Hra - T-shirt Girls
Video se načítá

Nudíte se a nevíte jak nejlépe zahnat nudu? Tak v tom případě byste si měli zahrát hru T-shirt Girls, kde bude vaším úkolem udělat modelce make-up, obléct ji do pěkných šatů a připravit jí zajímavé doplňky. Přejeme vám příjemnou zábavu.

 
85%
Hra - Singer On The Stage
Video se načítá

Naše slavná zpěvačka ve hře Singra on the Stage má klasický ženský problém. Neví, co si má obléci a co by jí nejvíce slušelo. Pomoz jí vybrat pěkný outfit a potěš její fanoušky. Zajímavostí této hry je, že barva vlasů a šatů se může měnit.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Party Girl
Video se načítá

Party Girl je hra pro dívky, které mají jedinečný vkus. Vaším úkolem je připravit modelku na první párty. Pomozte jí, aby na ní zazářila.

 
82%
Hra - My Colorful Hair Day
Video se načítá

Chtěli jste být vizážistkou? S hrou My Colorful Hair Day se jí můžete stát. Vaším úkolem v této hře bude modelku připravit na její rande. Udělejte jí hezký make-up, vlasy a vyberte jí hezké šaty doplňky i vy. Přejeme příjemnou zábavu.

 
81%
Hra - Stylová dekorace 3
Video se načítá

Pokojíček jak z pohádky. Přesně tím by mohla tato super on-line hra končit. Začíná ovšem pokojíčkem, kde to vypadá, jako by tam vybouchla bomba. Pomoc Leně uklidit a zorganizovat její pokojík, je to o hodně větší zábava, než uklízet ten svůj.

 
80%
Hra - Ice Queen Make up game
Video se načítá

Chtěli byste si zahrát zajímavou hru? Vyzkoušejte hru Ice Queen, kde budete pomáhat obléknout zimní královnu. Vyberte jí pěkný účes, líčení a oblečení i vy. Nezapomeňte ani na doplňky, které jí outfit zvýrazní.

 
80%
Hra - Frozen Dessert
Video se načítá

Chcete si upéct chutný zákusek? Vyzkoušet to můžete s hrou Frozen Dessert, kde vaším úkolem bude najít suroviny, nakrájet je a nakonec smíchat, aby vám vznikl váš chlazený dezert. Příjemnou zábavu.

 
79%
Hra - Baby Bratz
Video se načítá

Kamarádky v nesnázích! Tvým nelehkým úkolem je projít úroveň, najít své kamarádky a dostat se do dalšího kola bez toho, aby jsi některou z nich zapomněla! Pozor ale na zlého muže, nenech se jím chytit!

 
78%
Hra - Beauty Resort 2
Video se načítá

Nacházíte se uprostřed moderního letoviska, kde tráví dovolenou řada lidí. Budete řídit denní chod letoviska tak, aby nenastal žádný problém. Klikněte na zákazníka, abyste ho vyzvedli a přesuňte ho na požadované místo. Nedopusťte, aby se zákazníci rozčilovali nebo odejdou pryč bez zaplacení. Splňte všechny požadované cíle.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)