Monster High makeover

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

97%
Hra - Draculaura Fangtastic Makeover
Video se načítá

Každá dívka si jednou za čas chce udělat takovou regenerační kúru svého těla. Očistu těla nemusí dělat jen krásné modelky. I příšerky chtějí vypadat suprově. Tato Lady Dracula není výjimkou. Nejdříve ji obličej pořádně vyčistěte, dejte ji masku a dokonale ji vytrhejte obočí. Jakmile je její obličej dokonalý, pokračujte ve výběru účesu. Namalujte ji tak, aby byla neodolatelná. Dokonce ji můžete nalakovat i nehty. Oblečení vyberte podle vkusu. Nezapomeňte na vhodné doplňky.

 
93%
Hra - Monster High Real Makeover
Video se načítá

Další Monster High makeover je tady! Nejdřiv zařiď kompletní hygienu obličeje, a teprve pak nalič krásnou studentku Monster High a vyber jí slušivé oblečení a doplňky.

 
91%
Hra - Robecca's Steamin' Makeover
Video se načítá

Všem milovnicím seriálu Monster High, které si navíc potrpí na péči o vzhled, se určitě bude líbit tato makeover hra s Robeccou Steamin v hlavní roli. Pomozte jí s vyčištěním a úpravou její zanedbané pleti. Nakonec pro ni budete moct vybrat i to nejlepší oblečení, účes a líčení.

 
91%
Hra - Clawdeen Wolfs Howlin Makeover
Video se načítá

Mladá vlkodlačí studentka ze strašidelné střední školy Monster High se jmenuje Clawdeen Wolfová a v následující hře se můžeš postarat o úpravu jejího zevnějšku. Clawdeen se o sebe ráda náležitě stará, ale tentokrát se rozhodla svěřit se do tvojí péče. Tvým úkolem bude postarat se kompletně o její vzhled.

 
90%
Hra - Frankie Steins Clawesome Makeover
Video se načítá

Skvělá hra, ve které pomůžete slečně Frankie nalíčit se a umýt si vlasy. Vyčistíte ji pleť za pomoci několika kosmetickách prostředků a následně můžete slečnu obléci.

 
89%
Hra - Draculaura Hair Spa and Facial
Video se načítá

Draculaura zanedbala svůj vzhled a nyní očekává, že její pomůžete. Udělejte jí různé zábaly na pleť, vlasy a nezapomeňte jí vybrat pěkné šaty a doplňky.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
88%
Hra - Monster High Cleo De Nile Spa Makeover
Video se načítá

Tentokrát Vaši pomoc s celou změnou zevnějšku bude potřebovat Cleo de Nile z oblíbené střední školy Monster High. Protože se zatím o sebe moc nestarala, budete jí muset nejpreve vyčistit pleť a odstranit všechny nevzhledné chloupy. Až bude připravena, můžete se pustit do výběru toho nejlepšího účesu, oblečení a make upu.

 
87%
Hra - Manster's Valentine Makeover
Video se načítá

Pomozte dvěma chlapcům s úpravou jejich zevnějšku, aby mohli své dívky pozvat na krásnou večeři během Valentýna. Musíte je oholit, vybrat nový účes a samozřejmě pěkné oblečení. Tak směle do toho.

 
87%
Hra - Monsterfy Justin Bieber
Video se načítá

Draculaura chce své kamarády přeměnit na Justina Biebra, aby se o nich zajímali její kamarádky. Pomozte jí s jejich přeměnou, aby u nich měli větší šanci. Podaří se vám to?

 
87%
Hra - River Styxx Makeover
Video se načítá

Pomozte River s výběrem oblečení a make-upu, aby na rande vypadala moderně a krásně. Pomůžete jí?

 
87%
Hra - Frankie Stein Real Makeover
Video se načítá

Frankie Stein ze známého seriálu Monster High si udělala příjemné odpoledne a chce provést velkou změnu svého vzhledu. Pomůžeš jí?

 
87%
Hra - Sarah Screams Hair Spa & Facial
Video se načítá

Pomozte Sarah, aby vypadala krásně. Ve hře jí můžete vyčistit pleť, vybrat hezké šaty a doplňky. Příjemnou zábavu.

 
86%
Hra - Catrine DeMew Real Makeover
Video se načítá

Catrine zanedbala svou pleť a proto nevypadá nejlépe . Udělejte jí zábalové masky a změňte ji k nepoznání . Kromě toho je na vás i výběr make - upu a oblečení.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)