Věštírna

Máš ráda tajemno? Pobav se na HPD.cz s nejrůznějšími věšteckými nástroji. Přečteš si zde svůj horoskop, stejně tak se ale můžeš podívat, co znamenají tvé sny nebo si vyložit kartu dne. Nahlédni do mystického světa věštění bez obav.

Horoskopy

Horoskopy

Najdi si své znamení podle data tvého narození a podívej se, co tě v následujícím týdnu čeká a jak budeš vycházet s ostatními znameními. Pokud si tak již neučinila, nezapomeň si také přečíst charakteristiku svého znamení.

Partnerská shoda

Partnerská shoda

Zadej své znamení zvěrokruhu a znamení zvěrokruhu své lásky a hned uvidíš, jak se k sobě hodíte. Dozvíš se na co si dát ve vztahu pozor a čeho se vyvarovat, ale i v jakých vlastnostech si vyhovujete nebo v čem se skvěle doplňujete.

Snář

Snář

Zajímalo tě někdy, co znamenají tvé sny a odhalit, co se ti snaží říct? Pak si na správném místě. Zadej hesla, která vystihují o čem se ti zdálo a přečti si jejich význam. Možná, že se ti odhalí něco, co v nitru duše sice tušíš, jen se to ještě nedostalo napovrch.

Karta dne

Karta dne

Zvol si kartu dne a poznej, co tě dnes čeká. Každá karta má svůj význam, který ti dokáže poodhalit tvůj osud. Zamysli se nad svým dnem a dej prostor silám tarotu.

Komentáře

007 Ariana 951

Evžen je blbec: Jestli jsi vážně kluk tak čti: Seš vážně blbec,víš proč,nevíš viď?!Protože "hry pro kluky,, existují!smajl

007 Ariana 951To se mi líbí -3 To se mi nelíbí

alex006(Girl´s Dream)

Ježiš!!!! Mně snad trefí šlak!!!!
Opět úžasný den ve škole. Já už jsem si opravu myslela, že když chodím do 7. třídy, tak moje spolužačky už dospěli. Zřejmě ne. Dnes na zeměpise jsem byla zkoušená a nevěděla jsem 1 otázku. A tá nejvypatlanější spolužačka si neodpustila svoji trapnou poznámku: "Typická blondýna". V té chvíli mně málem kleplo.
Takže rada dnešního dne pro všechno brunetky, ktoré mají PROBLÉM s blondýnkama: To, že něco blondýnka neví, nebo něčemu nerozumí, rozhodně to není chyba farby jejich vlasů. Já znám i brunetky, ktoré chovají jak totální blondýny. Moje spolužačka mně "obeznámila" i s tím, že mám i myslení jako blondýna. Já myslela, že jí vrazím. Ona může vědět tak h*vno o tom malé mám má myslení, takže nechápu jak si vůbec může dovolit tohle říct. Napište mi komentu váš názor.
smajlsmajlsmajlsmajl

alex006To se mi líbí +21 To se mi nelíbí

Helena SVIP(Svět Fantazie ^^)

alex006: Tak v 7-mé třídě určitě ještě nedospěly, v té době nikdo není ještě zdaleka dospělý. Možná po fyzické stránce, ale po psychické určitě ne...Ale abych pravdu řekla, tak mi nadávání do blbých blondýn nevadí, sama si to občas říkám. Nevidím v tom problém, musíš to brát s nadsázkou. Jinak ano- jsem blondýna. Nebo spíš, byla. Jako malá čistá, pak mi vlasy začaly tmavnout a mám špinavou blond/ plavou. Ale ostatní mě za blond považují a já sama taky.

Helena STo se mi líbí +2 To se mi nelíbí

JahodaLahoda(Alíkovci)

Evžen je Blbec: čau já hraju klučičí hry i holčičí hry
a koukala sem ti na profil a hrál si jen jednu hru Pregnant Mommy 2
jo a hele máš tam překlep holičí - holčičí ,,Barbie''

JahodaLahodaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

DOMINIKA1234(Ulici je nej)

Šestka mečů
Šestka mečů vnese do tvého života zcela novou perspektivu. Pokud sis v poslední době nepočínala příliš dobře, teď se všechno změní a věci dostanou úplně nový řád. Štěstí a úspěchy ale nepřicházejí samy od sebe, budeš jim muset pomoci a právě to ti karta říká naprosto jasně. Karta tě vyzývá, abys nezabředla v klidnějších vodách, ale naopak se chopila svých příležitostí a začala se dívat na život z jiného, pozitivního úhlu.smajl

DOMINIKA1234To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.