Věštírna

Máš ráda tajemno? Pobav se na HPD.cz s nejrůznějšími věšteckými nástroji. Přečteš si zde svůj horoskop, stejně tak se ale můžeš podívat, co znamenají tvé sny nebo si vyložit kartu dne. Nahlédni do mystického světa věštění bez obav.

Horoskopy

Horoskopy

Najdi si své znamení podle data tvého narození a podívej se, co tě v následujícím týdnu čeká a jak budeš vycházet s ostatními znameními. Pokud si tak již neučinila, nezapomeň si také přečíst charakteristiku svého znamení.

Partnerská shoda

Partnerská shoda

Zadej své znamení zvěrokruhu a znamení zvěrokruhu své lásky a hned uvidíš, jak se k sobě hodíte. Dozvíš se na co si dát ve vztahu pozor a čeho se vyvarovat, ale i v jakých vlastnostech si vyhovujete nebo v čem se skvěle doplňujete.

Snář

Snář

Zajímalo tě někdy, co znamenají tvé sny a odhalit, co se ti snaží říct? Pak si na správném místě. Zadej hesla, která vystihují o čem se ti zdálo a přečti si jejich význam. Možná, že se ti odhalí něco, co v nitru duše sice tušíš, jen se to ještě nedostalo napovrch.

Karta dne

Karta dne

Zvol si kartu dne a poznej, co tě dnes čeká. Každá karta má svůj význam, který ti dokáže poodhalit tvůj osud. Zamysli se nad svým dnem a dej prostor silám tarotu.

Komentáře

dsg(NNK)

Mne sa raz snívalo, že sme upratovali školu a Martin držal vrece. Ja som tam šla vyhodiť nejaké smeti ale vysypala som povedľa... smajl Martin to potom musel upraviť. A to sa tiež stalo.smajlsmajlsmajl

dsgTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Damaris HarrisVIP(Langustičky)

market408: Kup,si nějaké vajco, pořádně ho vykrm a zkušenosti se jen pohrnou.

Jinak fakt nechápu, proč když chceš blog nebo skupinu, musíš mít hodnost 5 a na pluska 3. Chodí sem i holky s věkem více než 5 let, takže nás logicky nebaví (teď mluvím za sebe, kamarádku a některé další-pouze názorsmajl) hrát oblíkací hry a pěstovat vajíčka.

Damaris HarrisTo se mi líbí +3 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.