Taroty - vylož si kartu dne!

Zvol si kartu dne a poznej, co tě dnes čeká. Každá karta má svůj význam, který ti dokáže poodhalit tvůj osud.

  • 1Uvolni se a soustřeď se na výběr karty.
  • 2Klikni na kartu, která tě podvědomě přitahuje.
  • 3Karta se otočí a zobrazí se ti její výklad.
Zamíchat

Komentáře

sisi2910VIP

karypin: máš pravdu, jejich karty nikoho nezajímaj... Btw mi vyšel Král pohárů:
Dvorní karty, jako je právě král nebo královna, většinou představují nějakou konkrétní osobu, se kterou se tazatel stýká nebo se s ní teprve setká. Zpravidla označuje i osobu, která je starší, než sám tazatel - partner, otec, dědeček, ale i muž, který je doposud tazatelem nepoznán. Pokud ti karta vyjde jako rada, pak se nech unášet svými city, nic neber na lehkou váhu a tak zvaně pluj po proudu. Král pohárů vypovídá o člověku, který je velmi láskyplný, ale může být i nespolehlivý, prolhaný a líný. Král pohárů téměř vždy poukazuje na osobu, která ti v nějakém smyslu změní nebo pozitivně či negativně naruší život

sisi2910To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Rossine

Vůz

Vůz vždy mluví o věcech, které jsou v pohybu. Nemusí se však vždy jednat jen o cestu nebo událost spojenou s cestou. V souvislosti s ostatními taženými kartami se často jedná o změnu, která značí posun vpřed. Vůz vyobrazuje dvě sfingy, z nichž jedna je černá a druhá bílá. Díky nim je možné určit, zda cesta a směr, kterým se ubíráš, jsou pro tebe správné nebo naopak nesprávné.

RossineTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

ela(Zvířata,Youtube,Seriály)

Královna pentaklů není negativní kartou a kousek z ní je v každém z nás. Královna představuje pocity bezpečí, milovaného domova, spolehlivosti a schopnosti udělat cokoli pro své nejbližší. A jak už tomu u královen bývá, můžeš ji buď milovat nebo nenávidět. Královna pentaktů představuje vnitřní energii, která do každého z nás vstupuje velmi nenápadně a prostřednictvím druhé osoby – matky, otce, životního partnera.

elaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

JiminPark(KPOP :3)

Sedm pohárů
Sedmička pohárů radí sundat růžové brýle a zamyslet se nad iluzemi, které tě obklopují. Na druhou stranu mluví o tom, že nikdy nemůžeš vědět, co tě čeká, a proto je třeba plně využít možností, které se ti nabízí. Radí dlouho neváhat a vrhnout se do přicházejících příležitostí po hlavě, ať už se jedná o nový vztah, pracovní nabídku nebo jinou výzvu. Jak skok do neznáma dopadne, neříká, ale i neúspěch je lepší, než promarněná šance na úspěch a štěstí. -w-

JiminParkTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

jinapolakova(zákon BLBOSTI)

ESO POHÁRŮ
Eso pohárů je jedna z nejpozitivnějších karet v tarotu. Značí vždy něco nového, co potěší srdce. Nejčastěji značí novou lásku a zamilovanost nebo alespoň silnou přitažlivost, a to i těm, kteří si mysleli, že lásku již nikdy nenajdou. Kromě toho tato karta může značit i nové začátky v podnikání, zaměstnání, zájmech nebo osobním životě. Nezřídka kdy předpovídá i těhotenství.

smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

jinapolakovaTo se mi líbí +3 To se mi nelíbí

karina 12(☺☻Hudba,Sranda,Zvířátka☻☺)

9 měsíců
Jedna z nejnegativnějších karet, Devítka mečů, hovoří o těžkém období, které přijde v budoucnosti nebo těžkosti právě prožíváš. Ať už je ve hře fyzické nebo duševní trápení, nejedná se o nic příjemného. Může to být těžká nemoc, deprese, strach nebo úzkost v nastalé situaci či výsledek dlouhodobého strádání. Každý se občas do takové situace dostane. Vše ale nemusí být hned tak černé, jak se na první pohled zdá. Zkus požádat o pomoc někoho blízkého, kdo tvou situaci zhodnotí objektivněji.
smajlsmajl:-smajl

karina 12To se mi líbí +3 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.