Taiana

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
87%
Hra - Tiana Today
Video se načítá

Tiana by potřebovala oživit svůj šatník moderním oblečením a účesem. Pomozte jí s výběrem, aby vypadala fantasticky i dnes.

 
84%
Hra - Tiana Spring Green Wedding
Video se načítá

Ve hře Tiana Spring Green Wedding budeš pozvaná na svatbu a tvým úkolem bude obléct nejdříve družičky, nezapomeň ale, že musí být oblečené v barvách svatby. A poté budeš oblíkat nevěstu, které musí být nejzářivější ze všech.

 
77%
Hra - Princess Tiana Great Makeover
Video se načítá

Pomozte Tianě s přeměnou na krásnou princeznu. Výběr je pestrý a máte z čeho vybírat.

 
45%
Hra - Pregnant Tiana Messy Room
Video se načítá

Těhotná Tiana potřebuje pomoci s úklidem, který už nezvládá. Je třeba dávat věci na své místo a oblečení do prádelního koše. Zbytek nepotřebných věcí poté vyhoďte a ukliďte celý pokoj.

 
83%
Hra - Elsa and Tiana Workout Buddies

Zdraví je pro princezny velmi důležité. Elsa a Tiana jsou dobré kamarádky a chtějí s vámi sdílet své tipy pro zdravý životní styl. Dívky milují tělocvičnu a cvičení, takže se k nim připojit ve hře Elsa a Tiana Workout Buddies. Prvním krokem je připravit lehké, lahodné a přitom výživné jídlo, které pomůže dívkám získat energii pro další den. Poté je třeba nachystat i správné pití. A nakonec dívky potřebují hezké oblečení pro cvičení.

 

Popis štítku Taiana

Pokud znáš pohádku Princezna a Žabák, tak určitě budeš znát princeznu Taianu. Je to klasická pohádka, kterou poté předělali do kreslené podoby a stala se Disneyho Princeznou. Taina už od děství měla sen, že si otevře svoje vlastní restauraci. Když dospěla, přijel do města krásný princ, ale zlá čarodějnice ho proměnila v žábu. Princ řekl Taianě, že když políbí, promění se zpátky, ale poté se i Taiana proměnila v žábu.

Nejlepší hry s Taianou

Pokud máš pohádku o Taině ráda, můžeš si zkusit některé z jejich dobrodružství. Ve hře Elsa and Tiana Eorkout Buddies budou spolu s Elsou cvičit, aby si udržely fit postavu. Ve hře Pregnant Tiana Messy Room bude těhotná Taiana potřebovat pomoct s úklidem. A ve hře Princess Tiana Great Makeover pomůžeš Taianě vybrat nové oblečení.