Pravěk

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

94%
Hra - Age of War 2
Video se načítá

Pokračování skvělé a oblíbené hry Age of War. Hra má přitom ještě lepší zpracování, než ta původní. Potkáš se s lepší grafikou, ovládáním a také například s novými vylepšeními, která se v prvním díle nevyskytují. Hra je sice v angličtině, a tak můžeš mít ze začátku s ovládáním trochu problém, ale časem se to naučíš.

 
92%
Hra - Adam And Eve
Video se načítá

Máme tu adventuru, která vás určitě potěší. Jste v pravěku, hrajete za Adama, který je zamilovaný do Evy, ale musí se k ní dostat až do ráje, který je bohužel daleko. Vydejte se na cestou plnou dobrodružství, nástrah a úkolů, které musíte vyřešit, abyste se dostali za tou vaší milovanou.

 
90%
Hra - Adam and Eve 2
Video se načítá

Druhý díl skvělé logické adventury Adam and Eve, tedy Adam a Eva. Zkus pomoci Adamovi na velké dobrodružné výpravě. Nejdříve se ovšem musíš dostat z klece. Povede se ti zdolat všechny překážky a nástrahy?

 
89%
Hra - Adam and Eve 3
Video se načítá

Pomozte ubohému Adamovi prvnímu muži na světě opět nalézt jeho ženu. Nebude to nic jednoduchého, ale jistě si poradíte. Chce to pouze překonat několik překážek a hádanek a na konci cesty najdete svoji vyvolenou.

 
82%
Hra - Age of War
Video se načítá

Ve hře Age of War tě čekají války v průběhu celého vývoje lidstva. Začínáš v pravěku s primitivními zbraněmi, ale postupně se za zkušenosti dostáváš vpřed, až se dostaneš do budoucnosti. Povolávej vojáky, stav obranné věže na základnu a snaž se zničit soupeřovu základnu. Nezůstávej ale pozadu a co nejdříve se snaž zlepšit svou civilizaci!

 
77%
Hra - Stone Age Sam 2: The Ice Age
Video se načítá

Vyzkoušej si hru Stone Age Sam 2: The Ice Age. Jak již název napovídá, podíváš se do doby, kdy na Zemi byla opravdu velká zima. Tvým úkolem bude vžít se do role Sama, s nímž klikej na předměty. Vyřeš úkoly v správném pořadí, aby byl Sam úspěšný. Klikej na všechno, co si myslíš, že by mohlo být užitečné. Ale dávej si také pozor!

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
75%
Hra - StoneAge Sam 2
Video se načítá

Pravěký člověk jménem Sam chce najít co nejlepší domov pro sebe a svou rodinu. To však není jednoduché, čeká na tebe mnoho překážek, a to živých i neživých. Snaž se a vždy najdi to správné řešení.

 
68%
Hra - Stone Age Rush
Video se načítá

Kdo se chce prohnat v pravěkém vozítku, neměla by mu ujít hra Stone Age Rush. Na náročné trati musíte vozítko navigovat tak, abyste neztratili rovnováhu a také překonali všechny překážky. Tyto jsou v podobě kamenů a také dinosauřích vajíček, které Vás mohou rozhodit.

 
45%
Hra - Fred on Trouble
Video se načítá

Cíl hry, kde hraje hlavní roli Fred ze seriálu Flinstounovi. Pomozte mu vyhnout se všem padajícím kamenům a také přeskočit tornáda, která řádí při zemi. Během toho se pokuste nasbírat co nejvíce mincí.

 
45%
Hra - Adam And Eve: Love Quset
Video se načítá

Je tady 8. pokračování velmi populární hry Adam a Eva. V tomto díle budete muset pomoct adamovi najít nápoj lásky, po cestě Vás ale čeká spousta překážek a nástrah a budete muset řešit nejrůznější logické úlohy, abyste se k nápoji dostali.

 
80%
Hra - Jurassic Baby Care
Video se načítá

V dávné době, žili na Zemi místo lidí dinosauři. Jenže jednou vymřeli a nyní už neexistují. Proto se vy musíte snažit, aby neumřeli a pečovat o mláďátka dinosaurů. Krmit je, očkovat, česat je. A to všechno pomocí různých pohybů myši. Pohyby jsou vždy nakresleny u jednotlivých dinosaurů. Ale nesmíte zahálet. Mláďátek je spoustu a všichni potřebují tu správnou péči.

 
72%
Hra - Flint
Video se načítá

Hra Flint je standartní RPG chodička, která se tentokrát odehrává v pravěké době. Vaším úkolem bude doprovázet pračlověka na jeho dlouhé cestě k jeskyni. Po cestě se budete snažit sbírat jahody a také budete nuceni překonat zvíře, které se vás bude snažit zabít. Jako obvykle máte k dispozici několik životů.

 
71%
Hra - Lucas Vs Crocodile
Video se načítá

Hladový krokodýlové potřebují nakrmit. Přesně to se stane Tvým úkolem. Hoď jim kus masa přímo do tlamy a oni se poté odplazí do vody. K dispozici máš mířidlo, které celý proces značně zjednoduší.