Pravěk

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
94%
Hra - Age of War 2
Video se načítá

Pokračování skvělé a oblíbené hry Age of War. Hra má přitom ještě lepší zpracování, než ta původní. Potkáš se s lepší grafikou, ovládáním a také například s novými vylepšeními, která se v prvním díle nevyskytují. Hra je sice v angličtině, a tak můžeš mít ze začátku s ovládáním trochu problém, ale časem se to naučíš.

 
92%
Hra - Adam And Eve
Video se načítá

Máme tu adventuru, která vás určitě potěší. Jste v pravěku, hrajete za Adama, který je zamilovaný do Evy, ale musí se k ní dostat až do ráje, který je bohužel daleko. Vydejte se na cestou plnou dobrodružství, nástrah a úkolů, které musíte vyřešit, abyste se dostali za tou vaší milovanou.

 
90%
Hra - Adam and Eve 2
Video se načítá

Druhý díl skvělé logické adventury Adam and Eve, tedy Adam a Eva. Zkus pomoci Adamovi na velké dobrodružné výpravě. Nejdříve se ovšem musíš dostat z klece. Povede se ti zdolat všechny překážky a nástrahy?

 
89%
Hra - Adam and Eve 3
Video se načítá

Pomozte ubohému Adamovi prvnímu muži na světě opět nalézt jeho ženu. Nebude to nic jednoduchého, ale jistě si poradíte. Chce to pouze překonat několik překážek a hádanek a na konci cesty najdete svoji vyvolenou.

 
82%
Hra - Age of War
Video se načítá

Ve hře Age of War tě čekají války v průběhu celého vývoje lidstva. Začínáš v pravěku s primitivními zbraněmi, ale postupně se za zkušenosti dostáváš vpřed, až se dostaneš do budoucnosti. Povolávej vojáky, stav obranné věže na základnu a snaž se zničit soupeřovu základnu. Nezůstávej ale pozadu a co nejdříve se snaž zlepšit svou civilizaci!

 
77%
Hra - Stone Age Sam 2: The Ice Age
Video se načítá

Vyzkoušej si hru Stone Age Sam 2: The Ice Age. Jak již název napovídá, podíváš se do doby, kdy na Zemi byla opravdu velká zima. Tvým úkolem bude vžít se do role Sama, s nímž klikej na předměty. Vyřeš úkoly v správném pořadí, aby byl Sam úspěšný. Klikej na všechno, co si myslíš, že by mohlo být užitečné. Ale dávej si také pozor!

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

75%
Hra - StoneAge Sam 2
Video se načítá

Pravěký člověk jménem Sam chce najít co nejlepší domov pro sebe a svou rodinu. To však není jednoduché, čeká na tebe mnoho překážek, a to živých i neživých. Snaž se a vždy najdi to správné řešení.

 
68%
Hra - Stone Age Rush
Video se načítá

Kdo se chce prohnat v pravěkém vozítku, neměla by mu ujít hra Stone Age Rush. Na náročné trati musíte vozítko navigovat tak, abyste neztratili rovnováhu a také překonali všechny překážky. Tyto jsou v podobě kamenů a také dinosauřích vajíček, které Vás mohou rozhodit.

 
45%
Hra - Fred on Trouble
Video se načítá

Cíl hry, kde hraje hlavní roli Fred ze seriálu Flinstounovi. Pomozte mu vyhnout se všem padajícím kamenům a také přeskočit tornáda, která řádí při zemi. Během toho se pokuste nasbírat co nejvíce mincí.

 
45%
Hra - Adam And Eve: Love Quset
Video se načítá

Je tady 8. pokračování velmi populární hry Adam a Eva. V tomto díle budete muset pomoct adamovi najít nápoj lásky, po cestě Vás ale čeká spousta překážek a nástrah a budete muset řešit nejrůznější logické úlohy, abyste se k nápoji dostali.

 
80%
Hra - Jurassic Baby Care
Video se načítá

V dávné době, žili na Zemi místo lidí dinosauři. Jenže jednou vymřeli a nyní už neexistují. Proto se vy musíte snažit, aby neumřeli a pečovat o mláďátka dinosaurů. Krmit je, očkovat, česat je. A to všechno pomocí různých pohybů myši. Pohyby jsou vždy nakresleny u jednotlivých dinosaurů. Ale nesmíte zahálet. Mláďátek je spoustu a všichni potřebují tu správnou péči.

 
72%
Hra - Flint
Video se načítá

Hra Flint je standartní RPG chodička, která se tentokrát odehrává v pravěké době. Vaším úkolem bude doprovázet pračlověka na jeho dlouhé cestě k jeskyni. Po cestě se budete snažit sbírat jahody a také budete nuceni překonat zvíře, které se vás bude snažit zabít. Jako obvykle máte k dispozici několik životů.

 
71%
Hra - Lucas Vs Crocodile
Video se načítá

Hladový krokodýlové potřebují nakrmit. Přesně to se stane Tvým úkolem. Hoď jim kus masa přímo do tlamy a oni se poté odplazí do vody. K dispozici máš mířidlo, které celý proces značně zjednoduší.