Simpsons Magic Ball

49 hlasů
39%

Spuštěno: 27117x | 0,41 MB
 

Ovládání hry - Simpsons Magic Ball

Označení obrázků

Popis hry - Simpsons Magic Ball

Simpsons Magic Ball Magická koule rodiny Simpsonových. Jedná se o klasickou hru založenou na vaší paměti a dovednostech. Nejprve se podívejte na sekvenci, která se objeví v magické kouli. Poté se pokuste sekvenci zopakovat na malých míčcích. Pokud uděláte tři chyby v jednom kole, prohrajete hru. Vaše celkové skóre se rovná číslu správných tipů, od kterého se odečtou všechny vaše chyby.

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

My Little Farmies
Video se načítá

Komentáře

Neli Nka

Varování! Pokračujte čtení! Nebo zemřete, i kdyby jste se podíval na slovo varování! Byla jednou jedna holčička jménem Clarissa, byla deset let a žila v blázinci, protože zabila její matka a její táta. Má tak špatné šla zabít všechny zaměstnance v nemocnici, takže čím víc-vláda rozhodla, že nejlepší nápad byl, aby se jí zbavit tak zřídili speciální místnost ji zabít, jako humánní, jak je to možné, ale to se pokazilo stroj Používali pokazilo. A ona tam seděl v agónii hodin, než umřela. Teď každý týden v den její smrti se vrátí k osobě, která čte tento dopis, v pondělí večer v 12:00 ráno, ona hrůzu do svého pokoje a vás zabije pomalu, řezáním tě a sledovat tě vykrvácet. Teď to poslat do dalších deseti obrázky na tuhle stránku, a ona bude strašit někoho jiného kdo nemá. Tohle není falešný. Podle všeho, jestli u kopírovat a vložit tohle do deseti komentářů v příštích deseti minut u bude mít nejlepší den vašeho života zítra. U bude buď dostala pusu nebo se ptal, jestli u zlomit tento řetězec u bude vidět mrtvou holčičku ve tvém pokoji dnes v noci. Za 53 minut bude někdo muset říct miluju tě nebo im líto

Neli NkaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Rindynka

NECHÁPU JAK SE TO HRAJE !Postavy si zapamatuji ,ale nechápu co mám dělat pak klikám na ně a nic je to blbost a dost nudná !
smajl

RindynkaTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.