Magic Day of Knowledge

85 %

Ovládání hry - Magic Day of Knowledge

Popis hry - Magic Day of Knowledge

Magic Day of Knowledge Krásná princezna se chystá na bál. Musí se však nejdříve nalíčit a obléci. Pomůžete princezně s tímto nelehkým úkolem?

Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

My Little Farmies
Video se načítá

Komentáře

Catwoman_LadyVIP(Gotham)

Udělala jsem tam příběh s Nerd girl a Popular girl. Nerd girl šla už na univerzitu jako nová a pak uviděla Popular girl smajl s hot boyfriendem smajl A protože je to vílí univerzita tak měli hodinu kde šli na školní hřiště za školou a použili magii aby získali svoje křídla. Popular girl se smála Nerd girl, že dostane common wings, ale co nevěděla je, že ona dostane ty common wings. Potom šla její kámoška od Popular girl a dostala rare wings. Pak její boyfriend od Popular girl a dostal unlegendary wings. Potom šla Nerd girl a normalně měla naši mléčnou dráhu okolo sebe pak ještě kvězdu Slunce jednorořci začali skákat ptáci začali lítat a delfíni dělali salta jak dozadu tak dopředu a dostala smajl ULTRA UNCOMMON LEGENDARY WINGS KTERÉ AJÍ ŠANCI 0.000000000000000000000000000000000000001% že je dostane smajl Tak kámoška a boyfriend on Popular girl se skámošili s Nerd girl a Popular girl se stala emo a potom zjistí že boyfriend se jmenuje Cookie a že je to princ a hledal tu ztracenou princeznu což je ta Nerd girl smajl a tak šli do toho paláce a pak její mamka dostala pulku palace protože jeji manžel umřel před tím než se Nerd girl narodila a tak žili až do smrti.

PS: Popular girl je u nich uklízečka smajl

Catwoman_LadyTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

TheJoker_LadyVIP(Gotham)

Catwoman_Lady: Lepší story jsem ani na Wattpadu nenašla, a to sem četla snad všechny příběhy z kategorie fantasy a fanfikce smajlsmajl Nemáš náhodou víc?? Třeba takovej woťák? Hoď mi kdyžtak do zpráviček tvůj profil na wattpad. Přečtu a dám folow smajl

TheJoker_LadyTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.