Princess Dab Queens

9 hlasů
46%

Spuštěno: 10554x |
 

Ovládání hry - Princess Dab Queens

Popis hry - Princess Dab Queens

Princess Dab Queens Ve hře Princess Dab Queens si nejdříve vyberete 2 princezny, které následně oblečete do pohodlného oblečení a poté se pustíte do Dabovací taneční soutěže. První princezna bude předcvičovat a vy to budete muset opakovat. Tak pozorně sledujte, ať máte co nejlepší skóre.

Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

Komentáře

Adela B

NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

Adela BTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Naty a KájaVIP(Fazole)

A já doufala, že dab už konečně chcípnul, no, očividně jsem se mýlila. A když už, tak proč zase princezny? No nic, ke hře samotné, ty princezny se tak úplně nepovedly, májí divný postoj a to oblečení bych označila za stejné, jen jinak barevné. Doplňky a boty taky nic, moc. Především nechápu, proč je něco neodemčené (už tak je toho málo). K tomu dabování, že z toho udělají "tanec" jsem nečekala, ale i tak, proč dab? Pak už to začíná býti i v celku nudné. A pak submit-přihlaš se na spešl stránky této hovadiny. Za mě podprůměrné.

Naty a KájaTo se mi líbí +6 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.