Tennis

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

69%
Hra - Crazy Tennis
Video se načítá

Primitivní kmeny hrají tenis! Hrají ho proti zvířatům, aby se rozhodlo, kdo je silnější, zda lidé nebo zvěř. Teď se ukáže! Pravidla jsou stejná jako v současném tenisu. Poražte všechna zvířata, která se vám postaví jako soupeř. Hra není snadná, takže budete muset vynaložit hodně úsilí, abyste vyhráli.

 
67%
Hra - China Open Tennis
Video se načítá

Čína se snaží uspořádat obrovský tenisový turnaj. Za vzor si vzala čtveřici grandslamových turnajů a pojmenovala své klání China Open. Vaším úkolem je si vybrat jednoho ze čtveřice tenistů a dovést ho až k vítězství na turnaji. Hraje se podle pravidel tenisu. Dokážete dohrát turnaj do vítězného konce?

 
66%
Hra - Tennis Cup
Video se načítá

Hra Tennis Cup je vhodná pro všechny nadšené sportovce. Pravidla jsou podle skutečného tenisu. Vyhrajte šest gemů, abyste vyhráli set. Vyhrajte dva sety, abyste získali zápas na svou stranu. Na začátek hry doporučujeme spustit tréninkovou hru. Pro zkušenější hráče je připraven turnaj, ve kterém musí porazit více soupeřů.

 
76%
Hra - Wimbledon Hero
Video se načítá

Všichni jistě znáte tenisový Wimbledon. Turnaj, který se odehrává na zelených dvorcích All England Clubu, si budete moci vyzkoušet v této sportovní hře. Pravidla jsou stejná jako ve skutečném tenisu. Hra má tři úrovně obtížnosti, v každé se setkáte se skutečnými tenisovými legendami. Dokážete je porazit všechny?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
65%
Hra - Box-Brothers Tennis
Video se načítá

Zahraj si přátelské utkání v tenisu. Pravidla hry jsou jednoduchá, stačí nadhodit míček, pak ho odpálit přes síť a až se ti od spoluhráče zase vrátí, tak ho opět odpálit zpět. Kdo z vás první dokáže, aby se protihráč netrefil, získává body a to buď 15 nebo 10 bodů podle toho, kolikátý míč v setu to je. Jeden set je na 40 bodů a celkově jsou 3 sety v utkání. Tak se snaž a poraz svého soupeře, můžeš si zvolit i obtížnost.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
83%
Hra - Tennis Stars Cup
Video se načítá

Tenisté pozor! Hra Tennis Stars Cup prověří Vaše schopnosti a herní um. V turnaji na Vás čekají tři protivníci, které pokud porazíte, zvednete nad halvu velkou trofej. Hra se ovládá velmi jednoduše, ale přesto je její hratelnost na vysoké úrovni. Dopřejte si trochu oddechu a sportovního řádění s tenisem.

 
79%
Hra - Tennis Pro 3D
Video se načítá

Ve hře Tennis Pro 3D si užijete mnoho zábavy. Nejprve vydělejte peníze zdoláváním soupeřů individuálně. Vydělané peníze investujte do tréninku a vstupte do světa turnajů, které přinesou světovou slávu. Dokážete to všechno?

 
66%
Hra - Ragdoll Tennis
Video se načítá

Dokážete si představit, jaké je to hrát tenis bez gravitace? Pak si jistě zahrajte hru Ragdoll Tennis, která nabízí tenis ve zcela jiné rovině a jistě se velmi pobavíte.

 
85%
Hra - Zoo Pong

Jednoduchá hra na styl tenisu, ve které budete s dalšími roztomilými zvířátky ve vaší zoo hrát tenis a snažit se odpálit míček na protivníka tak, aby jej nechytl. Váš protivník má samozřejmě stejný úkol a je tedy jen na vás, kdo vyjde z tenisového kurtu jako vitěz.