Bejeweled

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

91%
Hra - Sea Treasure Match
Video se načítá

Nádherná grafika vás jistě u této hry zaujme jako první. Kdo by neměl rád mořské panny a krásný podmořský svět. V této hře bude vašim úkolem prohazovat sousedící kameny tak, abyste vytvářeli minimálně trojice stejně barevných kamenů. Cílem hry je poté odstranit všechny zlaté čtverečky. Na každý level máte omezený čas, který se je chvíli dohrání přemění na časový bonus.

 
70%
Hra - Pumpkin Swap
Video se načítá

Nadešel čas tradičního amerického Halloweenu. K Halloweenu neodmyslitelně patří dýně. Vyměňujte dýně v řadě tak, aby se vám podařilo dostat k sobě tři nebo více stejných dýní. V každé úrovni musíte splnit cílové skóre dřív, než vyprší časový limit. Pokud si nebudete vědět rady, můžete si pomoci tlačítkem Hint.

 
69%
Hra - Bejeweled Jasmine
Video se načítá

Oblíbená princezna Jasmína z kouzelného Aladinova světa potřebuje vaši pomoc. Hra z dílny Walta Disneye vás jistě na chvíli zabaví. Máte za úkol přiřadit k sobě vždy minimálně trojici stejných symbolů. Vše je časově omezeno, dostanete pět minut, během nichž získejte, co nejvíce bodů půjde. Pusťte se do hraní!

 
76%
Hra - Treasure Hunt Game
Video se načítá

Pojďte si zalovit poklady v moři. Všude kolem plavou nejrůznější mořští tvorové a vaším úkolem bude, dávat k sobě tři a více stejných předmětů, abyste je odstranili a získali za ně body. Máte předem stanovený časový limit, během něhož musíte získat určitý počet bodů, abyste mohli postoupit do dalšího kola.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
66%
Hra - The Queens Jewels
Video se načítá

Krásná a trochu logická hra, která vás svým provedením bude určitě moc bavit. Hrací plocha se skládá z několika soustředných kruhů, kterými můžete otáčet na obě strany, vždy o jednu pozici tak, abyste vyvářeli řady stejných drahokamů, které potom zmizí, a vy získáte body. Drahokamy nemusíte ale jen otáčet, ale také jimi můžete posouvat ze středu ven nebo dovnitř, ale také jen o jednu pozici, a vytvářet tak další kombinace, tentokrát po obvodu kruhu. Pokud si nebudete vědět rady, můžete kliknout do středu a drahokamy se vám obmění. Kolem drahokamů také běhají růžové puntíky, které vám odečítají čas

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
74%
Hra - Chic-i Girls - Fashion Diamante
Video se načítá

Panenky Chic-I Girls mají svou vlastní hru. Pojďte nám na pomoc, potřebujeme vytvářet minimálně trojice stejných panenek v řádku nebo ve sloupci. Na hru máte omezený časový limit. Až se dokončí první kolo - pexeso, dostanete se do dalšího kola, kde budete střílet panenky nahoru, abyste je připojili ke stejným kamarádkám.

 
71%
Hra - World Voyage
Video se načítá

Vydejte se na cestu kolem světa. V této hře budete plnit nejrůznější úkoly. Dvojklikem na bonusy použijete jejich sílu. Vyčistěte všechny dílky a otevřete zámky, které se nacházejí na poli, abyste dokončili úroveň. Sbírejte míčky stejné barvy, abyste naplnili koule a získali extra bonusy. Sesbírejte všechny speciální dílky, abyste otevřeli bonusovou úroveň.

 
67%
Hra - Pandaspel
Video se načítá

Přiřazujte k sobě vždy minimálně trojice stejných symbolů ve hře Pandaspel. Herní symboly jsou inspirovány oblíbeným asijským zvířetem - pandou. Na odhalení dostatečného počtu stejných symbolů máte předem stanovený časový limit. Dokážete přesouvat symboly tak šikovně, abyste získávali vysoký počet bodů?

 
65%
Hra - Operation Grid A
Video se načítá

Hledání stejně barevných kostiček a dávání je dohromady je hlavním úkolem v této hře. Dejte k sobě vždy minimálně tři kostky stejné barvy. Tím jak kostky budou u sebe, zmizí a na jejich místo se přesunou jiné kostičky. Level splníte tím, že pospojujete určitý počet stejných kostek. Kostky posunujete jednoduchým tahem myši. Kostky lze posunovat nahoru, dolů, doleva a doprava, ale jen o sousední kostku.

 
66%
Hra - Jewel City
Video se načítá

Drahokamy jsou velmi cenné zboží. V této hře to však neplatí a drahokamů jsou všude spousty. Vaším úkolem bude přiřazovat k sobě minimálně trojice stejně barevných drahokamů. Buďte dostatečně rychlí, protože máte předem stanovený časový limit, který rychle ubíhá. K dispozici máte několik nápověd (Hint).

 
70%
Hra - Proteus Puzzle
Video se načítá

A máme tu jednu prohazovačku s námořnických tématem. Ještě lépe řečeno s honbou za pokladem. Vaším úkolem je prohazovat sousedící obrázky tak, abyste vytvářeli minimálně trojice shodně barevných obrázku, a to vodorovně nebo horizontálně. Pokud tak učiníte, odkryje se pod políčkem kus mapy. Do dalšího levlu postoupíte, pokud odryjete celou mapu. Ovšem pozor - čas běží...

 
51%
Hra - Calaveras
Video se načítá

Cílem hry Calaveras je změna umístění lebek tím způsobem, abyste získali tři lebky stejné barvy v horizontální nebo vertikální linii. Hra obsahuje několik na sebe navazujících úrovní, které si můžete projít, pokud budete podávat stále kvalitní výkony. Dokážete najít dostatek shodně barevných kombinací lebek?