Více světů

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

78%
Hra - Double Dimension
Video se načítá

Double Dimension je skákačka, ve které bude vaším úkolem setrvat ve hře, co nejdéle. Abyste nahráli nejvyšší skóre a zůstali ve hře, s panáčkem budete skákat po hracích plochách, které mezerníkem můžete měnit na černou nebo bílou barvu, ale tak abyste nespadli mimo ni. Myslíte si, že to dokážete a nahrajete nejvíce bodů?

 
68%
Hra - Shift
Video se načítá

Originální logická online hra, ve které budete vést malého panáčka bludištěm plným různých hádanek. Ikdyž vám hra sama píše, co máte dělat, není to nakonec zrovna lehké.

Hra může mít problém s ukládáním výsledku. Nemusí pomoci ani změna prohlížeče.

 
52%
Hra - Never end
Video se načítá

Procházejte labyrintem a sbírejte klíče, které vám otevřou dveře do dalších kol. Labyrint si můžete otáčet podle potřeby, aby jste se dostali i do vzdálených míst, ale dávejte při tom pozor na překážky.

 
70%
Hra - Double Bros
Video se načítá

V této postřehové skákačce jménem Double Bros si zahraješ rovnou za dvě postavy. Tvým úkolem bude vyhnout se všem překážkám a zlikvidovat všechny nepřátele. Postavy budeš ovládat zároveň, je proto těžké dobře vše zkoordinovat, abys uspěla. A nebo si hru zahraj ve dvou hráčích.