Angela

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

83%
Hra - Angela Mommy Real Makeover
Video se načítá

Angela a její dcera by uvítala změnu vzhledu proto spoléhají na vás, že jim vyčistíte pleť, vyberete make-up a nakonec i pěkné šaty.

 
79%
Hra - Angela Cat Body Paint
Video se načítá

Angela a Tom se byli podívat na výstavu zvířat a Angele se ta výstava tak zalíbila, že by chtěla změnu na zvíře i ona. Pomozte Tomovi, aby se Angela proměnila na zvíře, které si vyberete.

 
75%
Hra - Angela Purse Decor
Video se načítá

Angela našla starou kabelku, kterou by chtěla oživit novými barvami a doplňky. Oživte svou fantazii a pomozte jí s tímto skvělým nápadem.

 
66%
Hra - Angela's High School Reunion
Video se načítá

V této hře se ocitnete na Angelině školním srazu a budete obsluhovat hosty. hosté mají různá přání a vy jim musíte vyhovět, abyste je nenaštvali. Nejdříve budou hosté trpěliví a dají vám dostatek času. Později ovšem budete muset zrychlit, aby návštěvníci neodešli domů naštvaní.

 
65%
Hra - Angela Christmas Pyjama Party
Video se načítá

V dnešní den koná Angela pyžamovou oslavu a proto potřebuje navodit vánoční atmosféru. Pomozte jí se zdobením stromečku a výběrem pěkného pyžama.

 
62%
Hra - Talking Angela Foot Injury
Video se načítá

Pomozte zraněné Angele, která je v bolestech. Vy se stanete doktory a musíte jí ošetřit.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
61%
Hra - Talking Angela and the New Born Baby
Video se načítá

Zkuste Angele pomoci s jejím porodem, dělejte vše podle zadání. Jakmile se o ní postaráte tak se musíte postarat o novorozeného.

 
50%
Hra - Angela Skin Doctor
Video se načítá

Angela se ztratila na cestě domů a několik dní byla zatoulaná. Teď už je zpátky, ale má hodně kožních problémů a jizev. Jděte s ní k lékaři a zjistěte, jak jí vyléčit alergie a rány. Použijte cool lasery a zbavte ji všech problémů. Angela vám bude velmi vděčná!

 
45%
Hra - Talking Angela Cooking Session
Video se načítá

Pomozte Angele s vařením, které má moc ráda. Nejprve půjdete nakoupit a pak se pustíte do vaření. Postupujte podle zadání a nic nemůžete pokazit.

 
45%
Hra - Tom and Angela Cat Beach Holiday
Video se načítá

Angela a Tom se rozhodli jet k moři, aby si odpočinuli od zimy a nabrali energii. Zpříjemní jim tuto dovolenou a pomoz jim se vším, co potřebují.

 
42%
Hra - Angela and Ginger Laundry Day
Video se načítá

Angela a Ginger mají velkou kopu špinavého prádla a proto ji musí vyprat. usušit a nakonec vyžehlit. Pomozte jim s těmito domácími pracemi.

 
39%
Hra - Tom And Angela Wedding
Video se načítá

Pěkná hra, kde musíte pomoci Angele vybrat vhodné šaty a doplňky na její svatbu. Jakmile je vyberete, budete moci vybrat i dekorace a ozdoby na svatební obřad.

 
71%
Hra - Talking Angela At Spa Session
Video se načítá

Tato kočka potřebuje vaší péči. Napřed jí musíte umýt a pak jí hezky upravit.

 

Popis štítku Angela

My Talking Angela, nebo Moje Mluvící Angela, je postava animovaná zvířecí postava vytvořená slovinským studiem pro seriál Mluvící Tom a Přátelé. V této kategorii na vás budou čekat především pečovací hry, kde se o Angelu budete muset postarat. Budete ji muset například vykoupat, očistit nebo případně ošetřit. Dále zde budou oblíkací hry, ve kterých bude vašim úkolem vybrat Angele to nejlepší oblečení, boty a doplňky a namalovat obličej, aby ji to vše slušelo. Taky zde bude trochu designových a úklidových her. Pokud tě tyto hry budou bavit, můžeš potom dále zkusit různé hry se zvířaty nebo přímo hry s kočkama.


Nejlepší hry s Angelou

Ve hře Angela Cat Body Paint bude tvým úkolem připravit Angelu do soutěže. Můžeš ji klidně přemalovat na jiné zvíře a originalitě se meze nekladou. Ve hře Angela Skin Doctor se z tebe stane doktorka, která bude léčit Angelu. Pomoz ji ošetřit a výlečit všechny kožní nemoci a zahojit jizvy. V poslední zmíněné hřeAngela Tailor For Tom bude tvým úkolem pomoct Angele s výběrem stylového oblečení pro Toma.