Mr. Bean

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

90%
Hra - Mr Bean Skiing Holiday
Video se načítá

Mr Bean Skiing Holiday je hra, která přináší mnoho zábavy. Musíte pomoci známému popletovy v překonání všech nástrah na trati. Dokážete se vyhnout všemu a do toho sbírat medvídky?

 
82%
Hra - Crazy Mr Bean
Video se načítá

Kdo by neznal postavičku pana Beana?  V následující hře se s tímto komikem setkáš. Pan Bean vyskočil z letadla, aby zachytil svého milovaného medvídka, kterého vyhodila rozzlobená starší dáma. Nyní se musí Bean dostat bezpečně na zem, aniž by se mu něco stalo. Pomoz mu při přistání a dostaň ho do bezpečí.

 
62%
Hra - Mr Bean
Video se načítá

Pokud máte rádi Mr. Beana a jeho roztomilého medvídka, ale nelíbí se Vám jeho krátké kalhoty či nemožný účes, je tato hra určena právě vám. Oblečte si známého komika podle svých představ, přidejte jeho malé auto, změňte mu účes anebo scenérii, která je za ním. Není nic snazšího. Vyzkoušejte a předělejte Mr. Beana k obrazu svému!

 
85%
Hra - Mr Beast Solitaire Adventures

Zahrejte si soliter karty s motivem slavného animovaného Mr. Beana. Skládejte na sebe všechny karty z balíčku od nejmenšího po největší a vyčistěte herní plochu. Hru ovládáte myší.